Forum Money.pl - wspieramy lot każdej Waszej złotówki!

praca warta uwagi ? jak to ugryzc od strony prawnej ? gdzie szukac fachowej porady ?

praca warta uwagi ? jak to ugryzc od strony prawnej ? gdzie szukac fachowej porady ?

karoll / 83.19.46.* / 2006-09-14 23:59
witam

otoz dlaczego pisze ? dostalem dzis oferte pracy, a wlasciwie wspolpracy, menager firmy zajmujacej sie produkcja maszyn automatycznych do zakladow, poszukuje wspolpracownika na terenie polski, ktory ulatwil by swoim dzialaniem przekazywanie naleznosci za towar klientom wlasnie z naszego pieknego kraju, miesieczny obrot gotowki to okolo 50.000-60.000$ z czego za swoja prace jako menager na terenie Polski i posredniczeniu w przelewach, otrzymywal bym 5% od sumy przelewu, 95% sumy po otrzymaniu pzekazuje przez Western Union do firmy maciezystej.
I teraz jest kilka pytan ktore mi sie nasuwaja, zapewne musial bym zalozyc wlasna dzialalnosc, abym mogl legalnie i zgodnie z prawem rozliczac sie z podatku dochodowego, ZUSU, poniewaz nie mam doswiadczenia w tej kwesti (zakladania dzialalnosci) zwracam sie z prosba o pomoc jak to wogole ugryzc, chcialbym zauwazyc ze jestem studentem.

z gory dziekuje za rzeczowa odpowiedz i pomoc
pozdrawiam

Najnowsze wpisy