Forum W wolnym czasieUwagi do Money.pl

praca z KCI Group z Poznania

praca z KCI Group z Poznania

asiek1982 / 2007-06-06 09:05
Witam,
Mam pytanie czy ktos z was wyjezdzal z agencją KCI Group z Poznania??? Jesli tak to jakie wrazenia??
Wyświetlaj:
iras 33 / 86.63.109.* / 2012-01-31 20:49
mam pytanko czy KCI proponuje jeszcze moze prace przy stawianiu namiotów?
pyśio / 79.184.234.* / 2011-12-05 21:44
witam mam pytanko czy ktoś w ostatnich miesiącach wyjeżdżał lub wrócił z pracy za pośrednictwem tej firmy i jakieś opinie na ten temat bym prosił.
rangar / 95.49.165.* / 2011-10-13 17:13
Dzięki za opinie. Zastanawiałem się nad ofertą
z KCI: OPERATOR/PROGRAMISTA WYKRAWARKI LASEROWEJ, ale po przeczytaniu tych opinii rezygnuję. Wolę zarabiać w Polsce te 2300 zł na rękę.
yohan-straus / 188.47.144.* / 2010-12-14 12:51
WITAM-TA FIRMA TO JAKAŚ PARANOJA
CO DWA-TRZY DNI PRZEPROWADZKA W INNE MIEJSCE ZAMIESZKANIA ITD...SERDECZNIE ODRADZAM
romjur / 2010-01-04 16:33
OSZUŚCI,OSZUŚCI,OSZUŚCI Ludzie uważajcie na tych nieuczciwych poznaniaków ta firma to jedna wielka porażka.Tacy ludzie nie powinni świadczyć pośrednictwa pracy bo się kompletnie na tym nie znają.
ARNI01 / 188.47.104.* / 2009-12-31 17:17
WITAM-JA TAM BYŁEM.POWINNI TĄ AGENCIE PRACY SPALIĆ I ZA ORAĆ.JEDEN WIELKI PRZEKRĘT.JADĄC TAM TRZEBA ZABRAĆ WSZYSTKO ZE SOBĄ,A PÓŻNIEJ SIĘ OKAZUJE,ŻE TAM WSZYSTKO JEST W ZALEŻNOSCI OD FIRMY DO KTÓREJ SIĘ TRAFI,OGÓLNIE JEDEN WIELKI PRZEKRĘT
yohan-straus / 188.47.104.* / 2009-12-31 17:30
popieram j/w spanie na podlodze na materacach,,a póżniej w hotelach co drugi dzien to inny hotel-caly czas na walizach nie ma nawet gdzie i w czym wody zagotowac.oszukuja na godzinach pracy.np -firma HENLLEY.ANGELO-ERI.itd. to wszystko sprawdzone.JAK MOŻECIE TO JAK NAJ DALEJ OD TEJ FIRMY
joojjo / 82.160.55.* / 2015-06-27 15:35
PIERWEJ PRACA NA AKORD , DUŻY PRONDEM N TELEFON DZIŚ PAN DO PRACY NIE PRZYSTENPUJE , SZFOWI SIĘ NIE PODOBA , A SPANIE W NAMIOTACH , W LUTYM MARCU , DO PRACY NA NOGACH,,, - KCEI SIĘ KONCZ JA PO ,,,,
robach / 87.205.219.* / 2009-09-24 12:08
Cześć
dostałem ofertę jako operator cnc amada. Wyjazd w niedzielę-27.09. Nie wiem czy jechać po przeczytaniu opinii.
Aga918 / 77.252.71.* / 2012-06-05 06:59
Mąż wyjechał niby na 3 miesiące a okazało sie że zatrudniają na 6 tygodni.Teraz jest zostawiony sam sobie.Oszuści
polska / 217.173.176.* / 2009-06-23 11:07
Witam cz ktoś z was wyjeżdżał z agencją KCI Group z Poznania w czerwcu 2009 bo ja też dostałem propozycję pracy ale chciałbym poradzić się na podstawie opini czy warto jechać jako spawacz TIG prosiłbym o możliwie jak najszybsze odpowiedzi
t...................................... / 80.203.53.* / 2009-07-03 21:51
Odpowiedz jest prosta ci którzy tam byli to Ci odradzą bo żałują że zjechali jak byli krótko.Ci co tam są; też Ci odradzą bo będą się bali o własne d..y.Żuć monetą. Ja tam byłem 3 lata zarobisz.
gucio777 / 217.173.176.* / 2009-06-23 11:01
Witam cz ktoś z was wyjeżdżał z agencją KCI Group z Poznania w czerwcu 2009 bo ja też dostałem propozycję pracy ale chciałbym poradzić się na podstawie opini czy warto jechać jako spawacz TIG prosiłbym o możliwie jak najszybsze odpowiedzi
___Bedford / 217.171.129.* / 2009-06-04 15:30
Ludziom trudno dogodzić, tak źle, tak nie dobrze. Pracowałem dla KCI ponad rok, jest to AGENCJA PRACY więc Wasze kontrakty są uzależnione od Pracodawcy w Anglii i waszej postawy a nie sztywno określone datami.Agencja jest tylko pośrednikiem! Fakt że zdarzało że przyjeżdżali ludzie i po 2 tygodniach ich odwoływano, bo się angole przeliczyli z pracą (nigdy im to nie wychodziło) i wtedy był płacz bo nic się nie zarobiło, no może metody rozwiązywania umowy i powiadamiania o tym fakcie mają jeszcze wiele do życzenia.... Ale czy warunki jaki daje Wam agencja są tak złe??? Mogą tak twierdzić rozkapryszenie egocentryczni fachowcy którym się wydaje że ich praca jest bezcenna i nigdy nie są zadowoleni, lub siedzący w kraju i drwiący z pracujących za granicą. Nie wiem jak było w Szkocji czy innych fabrykach przedstawię Wam sytuację w fabryce koło Bedford. Jeśli już zdecydujesz się na wyjazd Agencja kupuje Ci BILET na samolot (co będzie potrącone z pierwszej wypłaty ale nie musisz się już zamartwiać kosztami biletu i uważam że jest to pomocne na start do pracy w Anglii), z lotniska odbiera Cię bus i zawozi do miejsca zakwaterowania, a na drugi dzień do pracy. Bus odbiera spod domu i zawozi pod fabrykę! Jedyne czym masz się przejąć to jedzenie. To tak wiele? Taka krzywda się Wam dzieje? Z mieszkanie nie płacicie, tylko za rachunki co zresztą jest rozliczane i nadmiar zwracany! Jeśli masz własne zakwaterowanie dostajesz ekwiwalent 160Ł na miesiąc. To też krzywda??? Pracować możecie nawet 80,5 godziny tygodniowo po 5Ł na godz. czy ile wam tam agencja zaproponowała to jest ponad 400Ł na tydzień to krzywda??? Narobić się tam specjalnie nie narobicie, praca jak każda ale z batem nikt nad wami nie stoi, po prostu pracuje każdy cały czas. Chyba że trafisz na pakowanie tu różnie bywa, sam wiem po sobie. Przełożonych macie polaków więc problemu z komunikacja nie ma żadnego, bo mniemam że wasza znajomość angielskiego jest znikoma. To rewelacyjna oferta jeśli wyrywasz się na pół roku - rok żeby odbić się finansowo, jesteś cały tydzień w fabryce nie masz czasu na wydawanie pieniędzy tylko je zarabiasz. Gorzej jak masz tutaj rodzinę bo po 12 godzinach dziennie mało masz czasu dla niej ale coś za coś.
Na pytanie o uczciwość agencji można naczytać się wiele opinii, te negatywne najczęściej... ale to bzdura! Funta mi nie zabrali za dużo. Zawsze będzie się narzekać na zarabiającą na naszej pracy agencje ale sami się na taką prace za daną stawkę godzicie więc w czym problem? Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma! W moim przypadku rozliczenia zawsze były o.k. z jednym wyjątkiem ale po wyjaśnieniu doszliśmy do porozumienia. Więc w tej kwestii nie widzę problemu. A do bezpodstawnego ryczenia że oszukują zawsze jakiś prymityw się znajdzie.
Jak już wspomniałem POLECAM TĄ AGENCJE. Zwłaszcza że miałem wątpliwą przyjemność poznać reali w innych lokalnych angielskich agencjach przez które w krótkim okresie niestety musiałem pracować. Więc tutaj spraw wygląda tak że nikogo nie interesuje gdzie mieszkasz, chcesz pracy to musisz za nią chodzić i się prosić, a wręcz błagać. w okresie kryzysu nie ma zapotrzebowania na ludzi do pracy więc konkurencja jest spora. Zapomnij o pracy bez znajomości choćby z poziomu basic języka. W agencji się rejestrujesz i czekasz a za mieszkanie trzeba płacić. Praca pojawia się znikomo na dzień, dwa może tydzień gdy jest tzw. "busy" (czyt. bizi) i biegniesz, bus DZIENNIE kosztuje od 4,50 do nawet 7,50. co jest Ci potrącane z pensji,możesz jeździć własnym transportem ale niechętnie się na to godzą i w pierwszej kolejności przyjmą tego na którym zarobią. Pracę przykładowo zaczynasz o 8:00 ale pod agencją meldujesz się o 7:00 i sprawdzasz czy nie nastąpiła zmiana i nadal jesteś na liście do pracy, często zdarzało się że nazwiska nie ma i idziemy do domku, żeby ok. południa wrócić i błagać by zapisano Cię na dzień kolejny. Pracując przez tutejsze agencje moje pensja na rękę wynosiła 4,25 więc szlag mnie trafia jak ktoś stęka że 5Ł za pracę to mało gdzie pół dnia i tak przełazi, bo z obserwacji wiem że Ci co najgłośniej jęczą raczej do roboty się nie rwą! Tak jak widzicie, 4,25Ł na godzinę, gdzie w pracy byłem 12 godzin minus godzina przerwy czyli zapłacone za 11 godzin a poza domem 13,5 - rewelacja. Nikt w żadnej angielskiej agencji nie zapewni Ci pracy, tylko wazelina i kumoterstwo, gdzie nie gdzie przekupstwo typu rakieta fajek w poniedziałek i pracujesz do piątku, lub mieszkasz u faceta z agencji i masz prace cobyś miał na czynsz dla niego, zapomnijcie też o szacunku dla człowieka, a po jakimś czasie tracisz szacunek sam dla siebie. Wierzcie mi daleko stąd do LUKSUSU z KCI. Przekona się o tym ten kto tego zazna, mnie niestety to spotkało, teraz los się odmienił i pracuję sam dla siebie oraz dla zleceniodawców angielskich. Jednak nie wstyd mi przyznać, że wyjechałem dzięki KCI, dzięki ich ofercie odmieniło się moje życie i dzięki doświadczeniu oraz styczności z anglikami poznałem język by teraz móc pracować za angie
___Bedford / 217.171.129.* / 2009-06-04 15:34
ciąg dalszy...
Jednak nie wstyd mi przyznać, że wyjechałem dzięki KCI, dzięki ich ofercie odmieniło się moje życie i dzięki doświadczeniu oraz styczności z anglikami poznałem język by teraz móc pracować za angielskie stawki.
Łatwo jest stękać, narzekać, jęczeć i ryczeć że źle ....ale piszcie obiektywne opinie.
Mi KCI nie zapłaciło za te moje wypociny! Szlag mnie trafia jak ludzie nie potrafią doceniać tego co im się oferuje, tylko krytyka i narzekanie, a jak już wyjedzie to dalej narzeka że mu w kraju oferują pracę za 3-4 tys.zł netto na miesiąc, mimo że pracował za 1200 i ledwo na życie starczało, a Ci fachowcy zazwyczaj najgłośniej stękają.
Może mój wywód pomoże komuś podjąć słuszną decyzję, bo czy wyjedziesz czy nie to Twoja indywidualna sprawa, fakt że strach przed oszustwem sprawia że szuka się opinii w necie - obiektywnych opinii!!!
GRUPA STOLARZY / 217.171.129.* / 2008-02-11 22:45
PISZE W IMIENIU KILKU STOLARZY PRACUJACYCH DLA KCI, NIE POLECAM TEJ FIRMY, TRAKTUJA LUDZI JAK PRZEDMIOTY, ZERO SZACUNKU, MOZNA SIE WYKONCZYC PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE, POZA TYM ZE MONTUJESZ MEBLE TO JESZCZE MUSISZ ZASUWAC PRZY ROZLADUNKU A CO NIEKTORZY MUSZA JEZDZIC AUTEM ZA CO NIE MA DODATKOWEJ KASY, PRACA PROBUJA STEROWAC OSZOLOMY Z POZNANIA KTORZY NIE MAJA POJECIE CO TAK NA PRAWDE ;DZIEJE SIE NA B UDOWIE, Z KALKULATOREM WYLICZJA CI CZAS MONATAZU KTORY MA SIE NIJAK DO RZECZYWISTOSCI, OGOLNIE JEST KICHA I SZKODA ZDROWIA ZEBY ZADAWAC SIE Z TA "FIRMA", JEDNO JEST PEWNE, NA PEWNO SIE NAROBISZ A NIE ZAROBISZ
maleńki581 / 84.38.210.* / 2012-07-03 17:47
CZŁOWIEKU O CZYM TY PISZESZ,praca przez kci to jest chańba dla polskiego pracownika,po pierwsze musisz zabierać swoje narzędzia,to jakaś paranoja,po drugie stawki są żenujące,a po trzecie,polscy vizerovie i super vizerowie,banda oszołomów z jarocina którzy są tępi jak piły w Anglo Eri,szkoda nerwówjeżeli ktoś ma dość życia to niech tam jedzie...
paulna / 176.254.107.* / 2012-10-19 13:40
prawda popiera twoja wypowiedz
niespodzianka / 83.14.181.* / 2008-02-15 14:47
Zachęcam wspomnianą "grupę stolarzy" pracujących w Szkocji do przesłania wypowiedzeń do biura oszołomów w Poznaniu i powrót na rynek pracy w Polsce. Nie pracujecie Panowie w obozie pracy tylko na kontraktach, które można w każdej chwili zerwać z tygodniowym okresem wypowiedzenia. Zatem zachęcam jeśli jest tak źle !!!!
objektywny / 62.152.149.* / 2009-04-08 02:18
tylko ciekawe dlaczego KCI nie wywiązuje się z podpisanych kontraktów 3-miesięcznych i z dnia na dzień (bez tygodniowego wypowiedzenia) wysyła chłopaków do kraju. Czyżby w tym momencie kontrakt działał w jedną stronę? To samo z gwarantowanymi godzinami pracy...Myślę, ze należałoby to zmienić w tej "agencji" i wiele innych rzeczy o których na razie nie będę wspominać
sajgon43 / 82.160.131.* / 2008-09-27 13:04
witam!!! chłopaki nie dajcie się zastraszyć tym "oszołomom" z kci!!! W Polsce też morzna zarobić!!! tak naprawdę to brakuje im fachowców...buhaha....widziałem jakich "fachowców" przysyłają!!! śmiech na sali!!!! nie polecam tej firmy!!!! ps. pracowałem dla nich 2-lata i to co piszą o tej firmie to prawda!!!!!!
Objektywny były pracownik KCI / 217.171.129.* / 2009-08-15 23:18
To DOBŻE RZE W Polsce MORZNA zarobić. Zatem Zarabiaj sobie Panie Fachowcu od Ortografii... A przy okazji to naprawdę nie obrażając Facgowców bo tacy też się tutaj przewinęli, to jeśli ktoś ma okazję wyjechać i dopiero nabrać doświadczenia aby stać się dopiero fachowcem pod okiem rodaków to co w tym złego??? A przy okazji zarobić i to całkiem spore pieniądze!
karol__23 / 82.118.123.* / 2007-11-08 17:03
Witam
Ja wyjechalem z KCI do pracy w Wielkiej Brytani i ogolnie to jest zle.
Zapewniaja zakwaterowanie z ktore trzeba zaplacic 160 £ a jesli mieszka sie w domu to doliczaja dodatkowo okoo 200 £ kaucji zwrotnej + oplaty za media. Dojazd do miejsca pracy jest darmowy, ale panuje zawsze wielkie zamieszanie z tym dojazdem bo busy kursuja o róznych porach.
A co do pracy w samej firmi Anglo Eri to takiego burdelu jeszcze nie widzialem totalny brak organizacji pracy, trzeba chodzic i szukac sobie pracy, bo jak nic nie robisz to dostajesz reprymende. W dodatku trzeba sie bardzo pilnowac bo oszukuja na ilosci przepracowanych godzin , i nie prawda ze pracuje sie po 10 godzin tylko trzeba pracowac po 12( - 0.5 przerwa) z tego platne 11,5 poniewaz tak jezdza busy.
Placa jest bardzo marna jak na warunki angielski bo w granicach 5-6 £ nadgodziny oczywiscie platne tak samo. W wekendy tez trzeba pracowac jesli ktos nie pracuje w wekendy do anglicy szefowie uwazaja go za nygusa.
I co najcieawsze ze przyjezdzasz jako spawacz czy operator CNC a faktycznie nie ma dla ciebie tej pracy tylko idziesz sprzatac albo na szlifirnie.
Na chwile obecna firma zatrudnia bardzo duzo pracownikow kontrakty mieli podpisane do 23-12-07 ale w dniu 06-11-07 dostali sms dziekujemy za wspolprace. Zwolnienie przez smsa poprostu miech na sali .

Jesli ktos planuje wyjechac z KCI to serdecznie nie polecam i odsylam do innych agancji.
kandydat / 83.3.138.* / 2007-11-21 23:01
Parę dni temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Poznaniu. Byłem umówiony na godzinę 10,30 , na miejscu zjawiłem się o godzinie 10,20 przedstawiłem się sekretarce ,
która kazała mi zaczekać na korytarzu .Oczekiwanie moje przeciągnęło się do godziny
10,55 kiedy to zniesmaczony tego typu zachowaniem obsługi biura wstałem i wyszedłem
nie odbywszy umówionej rozmowy kwalifikacyjnej. Uważam że jeżeli ktoś nie szanuje mojego czasu to nie szanuje mnie .Jeżeli jest to firma pośrednicząca w moim zatrudnieniu
za granicą ,to nie mam ochoty współpracować a tym samym uzależniać się od kogoś takiego
na obcej ziemi. Czytając opinie zamieszczone na różnych forach na temat tej firmy uważam ,iż jakakolwiek współpraca z tą firmą zawiera bardzo duże ryzyko pozostawienia mnie samemu sobie w trudnej sytuacji jakakolwiek by ona nie była. Poza tym firma ta oferuje 5£ na godzinę netto, podczas gdy za pracę w moim zawodzie Brytyjczycy oferują od 9 £/h (brutto) do około 15£ (podatek w UK to około: zależnie od kwoty zarobionej w danym roku od 0 (za pierwsze 5035£ ) do 22% powyżej 7180£ )co oznacza iż firma pośrednicząca zarabia na swoich klientach około 670£ na miesiąc przy 168 godzinach naszej pracy, odliczając 50£ na mieszkanie i jeżeli nas żywi to jeszcze 50£ ,po obliczeniu kwota ta wynosi 570£ my natomiast zarobiliśmy w tym czasie 840£ od których musimy odprowadzić podatek. Zaokrąglając dzielimy się połową swoich dochodów z pośrednikiem( nawet menadżerowie biorą około 10 – 20% zarobków artystów ). Proszę zastanówcie się czy taki opłacalny jest wyjazd do pracy za pośrednictwem tej firmy!!!!
jarek1111 / 178.235.182.* / 2011-07-19 17:31
czy pracujesz teraz na własny rachunek?
zadowolony / 77.91.41.* / 2009-02-03 18:02
ja tez bylem w anglii na kontrakcie z kci i mam odmienne zdanie pracowalem jako stolarz lakiernik wszystkie sprawy byly zalatwiane profesjonalnie i na czas zaluje ze pracowalem tylko dwa miesiace i czekam z niecierpliwoscia na ponowny wyjazd z tymi lydzmi z kci moge pracowac nie obawiajac sie niczego zawsze mozna liczyc na ich pomoc dziekuje im za to
pamejudd / 134.2.162.* / 2009-03-31 17:15
Widze że buraki z KCI maja dostep do tego forum. LUDZIE UWAZAJCIE NA TE FIRME!!!
TTTTTTTTTTT / 88.220.143.* / 2009-05-09 08:05
Witam miałem jechać z tą firmą do pracy na stanowisku operator cnc stolarz. jednak po przeczytaniu opini zrezygnowałem. Oferowali mi także 5.58 funta na godzinę netto. Miałem jechać na rozmowę kwalifikacyjną do Poznania w poniedziałek ale zrezygnuję. Dziękuję za wasze opinie bo dzięki Wam mogę unikąć popełnienia poważnego błędu.
Biały murzyn / 94.197.216.* / 2010-10-10 02:20
Ja pracuję obecnie przez tą firmę i tak naprawdę ci ludzie ktorzy wyrażają się krytycznie o niej mają rację. Przyjeżdżasz z waliskami i odbiera cię jakiś tam ich przedstawiciel ciągając cię z bagażami przez pół miasta żeby zakwaterować cię w jakimś slamsie. Ale zanim po ciebie ktos przyjedzie czekasz na dworcu 12-godzin. 4,75 funta na godz niby netto ale kaucja za mieszkanie opłata za media wynosi sporą sumę tak że pierwszą wypłatę masz okrojoną do cna zostaje parę funtów na przeżycie. pracujesz 320 godzin w miesiącu z czego musisz zaplacić dojazdy do pracy prąd, gaz ,wodę a życie też nie jest tanie tak że raptem zostaje ci ok. 400 funtów a jak masz rodzinę w polsce to musisz je wysłać i zostajesz goły. Przez KCI napewno się nie dorobisz. Pani AGNIESZKA PAWLAK napewno ci na to nie pozwoli. Szefowa KCI zarabia na nas ok.3 funtów na godz od każdego z pracownikow, jest to niewolnictwo w 21-wiecznym wydaniu. OBÓZ PRACY TO MAŁO POWIEDZIANE tj wyzysk człowieka przez człowieka ludzie unikajcie tej firmy jak nie chcecie popaść w obłęd psychiczny. Biały murzyn
Dawny parobek. / 217.173.0.* / 2010-11-20 17:52
Do BIAŁEGO MURZYNA!!! Jeśli jest tak zle to po cholere tam siedzisz??? Ja też tam byłem ale bardzo krótko ponieważ mi nie pasiło. Nie nażekaj!!!!!!!!!!!!!! Spiepszaj do domu i koniec a nie płaczesz jak Ci zle!!!
jjjjjjjjjjjj / 188.33.67.* / 2009-10-15 18:09
spawacze powiniscie spalic tom firme a stolarze niech zasypiom zgliszcza trocinami zeby nikt niewiedział ze taka firma istniała normalnie p********** ja pracóje jako spawacz i chciałem wyjechac przez kci ale stanowczo mówie nieeeeeeeeee jwden wielki wałek
koloryt / 77.253.21.* / 2010-12-07 19:52
prawda taka firma nie powinna wcale istniec a tym bardziej zatrudniac uczciwych ludzi . ludzie ktorzy sie tam wybieracie wspolczuje wam ,ja to jakos przezylem
SKRZYWDZONY!!!!!!! / 217.173.0.* / 2011-01-03 20:58
Witam. Przepracowałem tam 3 miesiące i napewno tam nie wruce!!!!!!!!!! Za wszystko potrącają a jak wyjechałem na urlop PŁATNY to musiałem domagac się wypłaty urlopowego. Zwlekali 2 miesiące. Pewnego razu chciałem leciec na weekend do domu to nie mogłem doprosic się rezerwacji biletu. Mają tyle 'PRACY' że zapominają o podstawowych rzeczach!!! Przez te 3 miesiące dostałem tak w dupe że przez następne kilka nie mogłem dojsc do siebie!!! Jedyne co mi się podobało z tego zasranego syfu to lot samolotem. Taka frajda że ho ho!!! Polecam wszystkim. Ludzie opamiętajcie się!!! Szkoda zdrowia i życia!!!!!!!!!!!!!! Jeden WIELKI syf i nic więcej. Wkurza mnie jak te parobki piszą, że jak im tam zle a siedzą tam po 2 lata albo i więcej. To są te barany co nie potrafią znalezc pracy tu w kraju. Przygłupy i nic więcej. Zal mi was i tyle. Róbcie sobie dalej na tych z KCI parobasy z Polski. Życze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stęskniona żona :) / 89.230.157.* / 2012-10-06 17:05
o czym Wy wszyscy do cholery gadacie? myślicie ,że inne agencje zatrudniające Polaków są takie super...mój mąż pracuje w KCI już 2 lata i może na początku było trudno ale komu nie jest w obcym kraju i bez rodziny. Firma wypłacalna jak do tej pory, nawet jak były małe problemy z praca[ tzw. przestoje] to wywiązywali się z płatności. Panie tam pracujące zawsze służą pomocą i odpowiedzą na każde pytania rodzin pracowników.
Tracid / 79.184.172.* / 2011-08-23 23:35
dzięki wszystkim za te opinie. w piątek miałem jechać do poznania na rozmowe ale teraz wiem ze napewno nie pojade!!!!!!!!!!!!
KCI GROUP / 212.67.153.* / 2011-04-27 22:40
Proszę o kontakt w sprawie szczegółowych informacji na temat warunków zatrudnienia przez KCI Group pod nr tel. 0616645910.
jkygfk / 109.243.60.* / 2012-01-29 18:54
anglo juz pada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy