Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

PRACA ZA GRANICĄ - HOLANDIA

PRACA ZA GRANICĄ - HOLANDIA

mestido / 2014-03-05 17:04
Cześć,
Mam pewien dylemat, ponieważ wiele się nasłuchałem oraz naczytałem odnośnie pracy za granicą. Głównie były to negatywne zdania, mam tutaj na myśli agencje.
Co chwilę wyskakuje, uwaga na to, uwaga na tamto, uwaga też tutaj.
Człowiek się pogubi i naprawdę nie wie co wybrać.
Chciałbym podjąć pracę w Holandii. Jestem uczniem szkoły średniej, mam 18 lat, znasz język angielski. Czy z takim doświadczeniem znalazłaby się praca w holandii ?
Czy zawsze dają Ci do takiej pracy lokum czy można sobie wybrać samemu gdzie chce się mieszkać.
WIem o tym, że zawsze pobierają jakiś procent od swojej usługi. Trzeba też patrzeć czy agencja ma certyfikaty. Umowa o pracę a dokładnie dostanie papierka i sprawdzenie czy wszystko na nim jest to podstawa. Ogólniki już znam, ale niestety jak wpiszę w google praca z holandi to wyskakuje zbyt wiele źródeł i nie za bardzo jest jak się połapać, bo człowiek na 100 błędach nie będzie się uczył tego samego :)
Jakie polecacie biura / agencje pracy ?
Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc
Wyświetlaj:
herkel / 31.63.145.* / 2015-10-14 15:28
Jeśli szukacie namiarów na pracę w Holandii to polecam agencję ab job service. Pracowałem u nich w ubiegłym roku, zamierzam dostać się tam i w tym, zarobki są nieporównywalnie większe niż w Polsce.
Velvet / 79.189.36.* / 2015-02-24 14:35
http://www.teamwork.com.pl/ - można się też do nich zgłosić w razie różnych 'problemów pracowniczych'. I mała wskazówka: jak ktoś chce od Was pieniędzy przed - to oszustwo. Firma, która legalnie działa na rynku nie pobiera opłat przed wyjazdem.
mestido / 2014-03-05 17:11
Mowa tutaj o okresie wakacyjnym.
Lipiec - sierpień.

Najnowsze wpisy