Forum Polityka, aktualnościKraj

Pracownicy prokuratur protestują

Pracownicy prokuratur protestują

Money.pl / 2013-06-10 09:37
Komentarze do wiadomości: Pracownicy prokuratur protestują.
Wyświetlaj:
isla / 195.248.254.* / 2013-06-10 14:00
no i co, ja też jestem pracownikiem administracji tyle że w ministerstwie edukacji, mam 1270 zł na rękę i takich jak ja jest większość w naszej szkole (jestem intendentką mam 20 lat stażu), żeby mieć 2000 muszę myć klatki, i nie widzę potrzeby żeby pracownicy administracyjni w resorcie sprawiedliwości zarabiali 2 razy tyle co ja,nie pracują przecież dwa razy więcej ani ja nie jestem 2 razy wolniejsza lub głupsza , czy też gorzej wykształcona od nich, pozdrawiam wszystkich pracowników administracji w resorcie edukacji za którymi nikt się nie ujmie, tylko nauczyciele i nauczyciele , a ci pracują dwa razy mniej a zarabiają co najmniej dwa razy więcej
Końelektryczny / 91.215.33.* / 2013-06-10 11:05
Nie znam się ale nie wierzę że prokurator robi za takie marne pieniądze, może sekretarka na stażu czy sprzątaczka . Najlepiej aby wszyscy zarabiali po 10 000 zł bo było by z czego budować i zatrudniać ale skąd na to brać jak rządy niszczą gospodarkę od lat a prokuratura nie robi nic aby zwalczać szarą strefę gdzie sa miliardy, było by z czego podzielić. Lepiej niszczyć podatnika wszystkim co możliwe ale nic nie robić aby było normalnie.
ważniak / 83.26.209.* / 2013-06-10 10:14
Ciekawe czemu nie mówią o trzynastkach?
wczasach pod grusza czy innych ulgach:)
Ale jestem z nimi niech walczą nalezy im się, za ciezka prace i walkę z elementem, oraz narazanie życia, zdrowia psychicznego, i nerwicy klientów.
Solidarność Solidarność V
jaksieniepodobatowypad / 87.248.93.* / 2013-06-10 09:37
Ja chętnie aplikuję na ich stanowisko.
Jeżeli wam się nie podoba, to w dużych miastach czeka nie kilka, a kilkaset osób chętnych na takie stanowiska :-)

Najnowsze wpisy