Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Praktiker na skraju bankructwa. Ostre przepychanki na walnym

Praktiker na skraju bankructwa. Ostre przepychanki na walnym

Wyświetlaj:
T. / 81.190.52.* / 2013-09-24 11:54
Podobnie będzie z "Obi".
Tam klient nie ma się kogo poradzić i spytać o cokolwiek. Pracowników nie widać ,a jeśli już jest to na okrągło wisi na telefonie przy konsoli i zajęty jest komputerem ,zaś dla klienta nie ma czasu.
Ostatnio po 20 min. wyczekiwaniu na obsługę zrobiłem "w tył zwrot" i pojechałem do najbliższej "Castoramy" ,gdzie wybór asortymentu znacznie większy, a i obsługa przyjazna klientowi.
Plastuś 66666 / 89.72.43.* / 2013-09-24 09:52
Jak jest w Praktikerze?
Najlepiej pewnie wiedzą to pracownicy bo kto inny niż oni?Codziennie słyszą co się dzieje poczytajcie sami na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,767521 co piszą!
pitras / 83.4.250.* / 2013-07-12 12:44
Niestety zła gospodarka firmy przez zarząd i tak sie dzieje :( Sam jestem sprzedawca kupę lat mniej wiecej można do miewac że w polsce też firme czeka praktikier robi u nas w miescie dziennie 55tys złotych obrotu to stanowczo za mało,obsługa około 38 osób nawał roboty i nie ma czasu na obslugę klienta,wieczne promocje obniżanie cen ciągna market na dno,niskie zarobki,ludzie ciągle sie zmieniają przychodzą nowi i nickompletnie sie nie znają,nie ma szkoleń produktowych,nie ma kto szkolic bo nie ma czasu,z takim podejsciem z taką polityką firma długo sie nie utrzyma i przy tych obrotach jakie my mamy to góa jeszze rok daje

Najnowsze wpisy