Praktyki międzynarodowe

Sebastian_88 / 89.78.248.* / 2013-04-15 00:21
Hej,
Chciałbym bardzo polecić wam program praktyk międzynarodowych Global Talents.
Mam na imię Sebastian. Jestem absolwentem Zarządzania w warszawskiej SGH. Właśnie wróciłem do Polski po ponad półrocznej praktyce w Chinach w Szanghaju. Na program płatnych!! praktyk Global Talents organizowanych przez AIESEC wyjechałem zaraz po obronieniu pracy. Muszę przyznać, że do był zdecydowanie najlepszy czas w moim życiu.
Praktykę spędziłem w międzynarodowym banku, gdzie zajmowałem się przede wszystkim nowymi strategiami marketingowymi. Praca okazała się niesamowicie interesująca, a dodatkowo było dużo łatwiej się odnaleźć, bo wynajmowałem mieszkanie z dwiema praktykantkami hiszpanką i włoszką, które też pracowały w mojej firmie.
Samo miasto na każdym kroku zadziwia. Szokuje nowoczesnymi rozwiązaniami, rozbudowaną infrastrukturą, ciekawą architekturą będącą mieszanką Chińskiej i Zachodniej tradycji. Oczywiście miałem też mnóstwo czasu na podróżowanie i zwiedzanie. Bilety w Chinach są dość tanie, więc naprawdę trzeba było z tego korzystać. Ja podróżowałem jedynie „lokalnie” czyli do Pekinu, Guilin, Hong-Kongu i Macao.
Wyjazd okazał się nie tylko kolejnym doświadczeniem zawodowym, ale czymś dużo, dużo więcej. Absolutnie polecam każdemu z was.
Koniecznie wejdzie na www.globaltalents.pl i aplikujcie - Powodzenia!

Najnowsze wpisy