Forum Forum dla firmZakładanie firmy

pralnia-to dobry pomysl na firme?

pralnia-to dobry pomysl na firme?

anteczka / 2011-06-10 10:12
zastanawiam sie nad zalozeniem pralni, mysle tylko czy to dobry pomysl na biznes, czy jest zapotrzebowanie w dzisiejszych czasach na tego typu miejsce?
Wyświetlaj:
MazurT / 109.173.210.* / 2023-02-27 19:12
Polecam pralnię Eko Program. Dokładnie wykonują zlecenia z dbałością o tkaniny.
maks774 / 83.29.241.* / 2013-09-09 15:46
bardzo dobry pomysł na biznes ,wystarczy przejść się po knajpach ,hotelach itp. dogadać się na odbiór obrusów ,pościeli,fartuchów i masz stałe zajecie a dodatkowo ktoś zawsze coś przyniesie prywatnie,pozatym samom pralnie możesz mieć gdzie chcesz ,a w miescie dogadać z jakimś sklepem i zrobić punkt przyjęc(można w kilku miastach)
mira66 / 2011-06-15 12:03
wybicie wśród konkurencji łatwe nie będzie w tym biznesie, niskie ceny będą najważniejsze w przekonywaniu do siebie klientów
jooanka / 188.33.149.* / 2011-06-15 11:29
Pomysł może i dobry ale musisz mieć jakąś naprawdę fajną ofertę żeby się wybić przy sieciówkach które w większości miast sa… może w małych miasteczkach nie, ale tam tez takie usługi są mniej potrzebne. Jakieś fajne promocje, znaleźć jakąś zalete jaka będzie mieć Twoja pralnia a której nie mają sieciowe, nie wiem może podkreślić właśnie to że to mniejsza pralnia, zamówienia są indywidualnie traktowane, bardziej dba się o oddane rzeczy? No i żeby ludzie się dowiedzieli że w ogóle coś takiego prowadzisz, ulotki może, jakieś plakaty… Możesz też reklame w Panoramie Firm zrobić, będzie jak strona www a nawet lepsze dotarcie do ludzi. Powodzenia w każdym razie, raczej dużo ludzi chyba o takim interesie nie mysli wiec sama jestem ciekawa jak się potoczy.
on231 / 2011-06-10 11:12 / Bywalec forum
mysle, ze bardzo dobry, w dzisiejszych czasach ludzie sa zabiegani i nie maja czasu na nic, a tak oddadza rzeczy do prania i nie musza sie o nic martwic
Iwona_P / 2011-06-10 13:46
Też myślę, że to bardzo dobry pomysł. Niektórzy mają też takie ubrania, które po prostu jest bezpieczniej oddać do pralni. Sama korzystam dość często. Oczywiście wszystko zależy od konkurencji i czy jest w mieście jakaś sieciówka. Ale przyznam, że ja ostatnio oddałam do 5 a sec i nie poradzili sobie z plamą, a potem dałam do takiej mniejszej pralni i oni super wyczyścili.

Najnowsze wpisy