Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pranie pieniędzy na celowniku władz. "To może być krok w dobrą stronę"

Pranie pieniędzy na celowniku władz. "To może być krok w dobrą stronę"

Wyświetlaj:
a-grypa / 217.99.251.* / 2016-04-25 14:55
pis od bardzo dawna pierze pieniądze, już od czasu PC, a nie dopiero się bierze...
uyvfivifyc7vyt / 94.141.152.* / 2016-04-25 14:48
a nie prościej byłoby wprowadzić jeden prosty przepis: wszystko co kupujesz do firmy jest kosztem, a wszystko co sprzedajesz jest przychodem od różnicy płacisz podatek. proste i przejrzyste zasady, wszyscy - kasa fiskalna i po kłopocie ( ale za chwile znajdą się tacy, którym to się okaże zbyt proste i zaczną dodawać wyjątki)
Gertruda wiekowa babcia / 31.6.212.* / 2016-04-25 14:44
zespolić wszystkie służby a szczególnie komisariaty i dzielnicowych bo tam jest skarbnica wiedzy i operacyjnej i prawnej oraz sąsiedzkiej. Oni znaja wszystkich i wszystko o mieszkańcach wiedzaq lecz tej wiedzy nie przekazują do US i UKS bo nikt tego nie żada.
ile w Polsce osob na lewo pracuje na budowach-miliony
ile tych co tak ochoczo niby szukają pracy.
ile jest na zasiłkach chorobowych a pracuje -tysiące itp. itd.
Mnie dziwi dlaczego nie sciga się cwaniakow lysych niegdzie nie pracujach a jezdzacych limuzynami. W trakcie kontroli policja winna takich wylegitymować i notatke do US =jakim pasożyt jechal samochodem ,z kim , o której godzinie,kierunek jazdy.Po kilku takich kontrolach wszystko się wie o cwaniaku dresiarzu i rozliczyć a najlepiej zabezp. pojazd zarejestrowany na schorowana babcie hahahah-bez prawa jazdy hihihi- tego sa tysiące.
Zlikwidowac wszelkie ulgi w podatkach - bo to zlo najgorsze
nie udzielać zadnej pomocy cwaniakom frankowiczom którzy nabijali się określając frajerami nas splacajacych kredyty w złotych polskich
nie pomagać w zadnym wypadku (nie umarzać) naleznosci za RTV- bo to następna grupa cwaniakow nabijających się z tych uczciwych.Niecale 7 % oplaca rzetelnie i ucciwue RTV i co nie sa to frajerzy - skoro ten co nie placil będzie miał umorzone. To normalne -skoro to normalne to nie ma co być ucciwym i nie trzeba placic podatkow lokalnych i innych oplat - a po jakims czasie biadolic protestować ,plakac i .......... a potem żądac umarzania naleznosci najlepiej u Prezydenta hahahahah-bo on jak dobry wuj rozdaje na lewo i prawo umorzenia, ułask......i ..................
napoleon.B / 79.186.217.* / 2016-04-25 15:12
@Gertruda wiekowa babcia, widzę, że SB-ckie metody pozostały do dziś, jesteś doskonałym narybkiem na TW (fajny kryptonim sobie obrałaś :)) PIS będzie z ciebie miał wiele pożytku :D
Addast / 83.12.50.* / 2016-04-25 14:39
A wiecie kto dostanie po dukie? Już wam mówię,....malutki! A dlaczego? Bo urzędnicy będą rozliczani z ilości spraw! I przyjdzie taki do sklepu, kupi bułkę lub gazetę, ucieknie a mały sprzedawca dostanie mandat! A wiemy że takie przypadki były! I co? Czy taki urzędnik US, został ukarany? A sprzedawca tak!!!! Patologie można zniszczyć w jeden sposób!!!!! Tworząc nowe czytelne prawo dla podatnika, nie US, biura księgowego, kontolera! To prawo powinien rozumieć PODATNIK ! A poczytajcie obecne prawo, po dziesięciu minutach zgłupiejecie, odnośnok do paragrafu, odnośnik do odnośnika! W zeszłym roku jak rozliczałem ,,krew'' pani dała tak mi w kość ze w tym roku nie odliczyłem złotówki! Krew oddaję, honorowo, ale odliczenia po zeszłym roku nie zrobię! Za dobro i oddawanie krwi pani mi przez tydzień robiła ,,piekło''. A odliczyłem to pierwszy raz. Myślałem że naliczy mi podatek od czekolad które dostałem! A jak słyszę o milionowych aferach, to uważam że to tylko dla zamydlenia oczu społeczeñstwa. Bo wielki się obromi, i ucieknie od opodatkowania ,a mały dostanie w dufsko!!!
bob608 / 46.238.120.* / 2016-04-25 14:34
ci ludzie dobrze robia.powinno sie najpierw zrobic porzadek z wladza.przerost zatrudnienia w administracji,wydatki i koszty pod kontrola,odpowiedzialnosc karna rzadzacych a nie tylko glupich urzednikow.wreszcie poprawnosc przepisow prawa i jednakowa interpretacja.ponadto skonczyc z obdarowywaniem majatkiem ,ulgami i innymi cudami kosciola.bo to kosciol jest najwiekszym zlodziejem.dlatego kazdy powinien jak moze unikac placenia nie podatkow ale daniny.bo podatki wracaja do nas wszystkich.danina zas do rzadzacych i kosciola.gdy panstwo spelni te warunki to spoleczenstwo tez.a wy dyskutanci nie wypisujcie tu bzdur i nie kablujcie na bliznich.
PO / 78.131.225.* / 2016-04-25 14:27
opodatkować wyznania będzie na 500+ nie nasze kieszenie
qaevfadec / 94.254.227.* / 2016-04-25 14:26
a ile mieliardów nie jest wliczniych w koszty uzyskania przychodu?? bo kto ma firme ten wie że wszytskiego nie zewidencjonujesz - mogło by się okazać że więcej kasy niż na tych oszustwach poadtkowych i by byli w plecy jakby rzetelnie do tego podejść
hym / 89.230.127.* / 2016-04-25 14:10
Krawaciarze z rządu PIORĄ NIE WE FRANI TYLKO W BEBNACH
ajajaj / 195.191.163.* / 2016-04-25 13:45
Większość drobnych wynajmujących nie rejestruje działalności, więc nie uiszcza podatku? Uszczuplenia Budżetu z tego tytułu są spore, lecz to ledwie cząstka tego, co wyłudzają grube ryby biznesu.....
avsdfas / 94.254.227.* / 2016-04-25 14:27
żeby wynajmować nie trzeba mieć działalnosci ale podatek trzeba płaać - i jeszze ci to ktoś poklepał, troche to was wszystkich w ch... swietle stawia hehhe
ajajaj / 195.191.163.* / 2016-04-25 14:48
Jak zwał, tak zwał: wynajmowanie lokalu powinno się zgłosić w skarbówce (tak mi poradzono).
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy