Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prasa o rezygnacji Cimoszewicza

Prasa o rezygnacji Cimoszewicza

logo / .* / 2005-09-15 07:44
Komentarze do wiadomości: Prasa o rezygnacji Cimoszewicza.
Wyświetlaj:
Marta / .* / 2005-09-15 22:25
Panie Włodzimierzu Cimoszewicz . Proszę wrócić , bo chcemy na Pana oddać nasze głosy. Osobiście nie poprę ani Tuska , ani Kaczyńskiego. Na wybory pójdę , bo takie mam prawo konstytucyjne. Muszę powiedzieć , że żadne bilboardy nie zachęcą mnie do wyboru , bo mam zawsze własne zdanie , z którego jestem dumna.
polak / .* / 2005-09-15 07:54
Żle się stało że Cimoszewicz wycofał swoją kandydaturę posiadał jako polityk klasę której brakuje wszystkim innym . Uważam że przeciwnicy obawiałi się wygranej Cimoszewicza więć najlepiej konkurencje zniszczyć.
logo / .* / 2005-09-15 07:44
Jak mówi przysłowie :ludzi sprawdza się w ekstremalnych warunkach. I ten egzamin Cimoszewicz nie zdał.Zbyt płytko potrktował odpowiedzialność tej kandydatury do zobowiązan jakie ona nakłada w stosunku do kraju i społeczeństwa.Nadchodzą inne czasy odpowiedzialności i dlatego politycy którzy tego nie uwzględnią ustawiają się sami na pozycji spalonej.Internet jest potążnym źródlem "dowartściowywania świadomości politycznej społeczeństwa" nie zależnie od miejsca zamieszkania a tym samym wpływającym na tworzenie nowych procesów świadomości z poczuciem wysokiej lojalności do OBYWATELI tego kraju.

Najnowsze wpisy