Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Prasa: Trójkąt Weimarski znów funkcjonuje

Prasa: Trójkąt Weimarski znów funkcjonuje

Money.pl / 2011-02-08 12:08
Komentarze do wiadomości: Prasa: Trójkąt Weimarski znów funkcjonuje.
Wyświetlaj:
został wstyd / 81.210.19.* / 2011-02-09 09:06
Jeśli pan prezydent będzie zachowywał się tak, jak się zachowywał, to Merkel "odwoła" trójkąt! :) Panie prezydencie! Gdzie jest pańska kindersztuba? To już nawet nie "podwórkowe wychowanie", ale brak jakiegokolwiek wychowania.
heniek14 / 77.252.32.* / 2011-02-09 08:56
POlenie głupa,dla głuPOli.Chcieli POkazać jaki to wspaniały prezydent.No i POkazali,jaki to wspaniały burak.Wstyd,Wstyd,Wstyd.
michacel2 / 2011-02-08 15:11 / Tysiącznik na forum
Znowu pozorniactwo POntozaurów, zeby pokazac sie w gronie moznych tego swiata i zablysnac, jako alfa o omega przykrywajac dorobek dotychczasowych gaf Komoruska. Wystarczy spojrzec na miny tych trojga a odpowiedz sie sama nasuwa, bo ci ludzie nie maja sobie nic do powiedzenia a tematy wazne, to albo tematy trudne albo TABU. Wlasnie dlatego POprezydent nic nie wspominal o gazociagach a zwlaszcza Gazociąg Północny Nord Stream - to karkolomne podstepne wspólne przedsięwzięcie rosyjskiego Gazpromu oraz niemieckich E.ON-Ruhrgas i BASF. Umowę o budowie bałtyckiej magistrali te trzy koncerny energetyczne podpisały 8 września 2005 roku w Berlinie, w obecności prezydenta Rosji Władimira Putina i ówczesnego kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera.
Równiez sprawa katastrofy smolenskiej zbagatelizowana i ukrecona. Sprawy najpilniejsze dla Polski rolnictwo wcale nie wspomniano. To kpina i jeszcze jedna POska wizytówka wizerunkowa fotka.
ireneusz_77 / 2011-02-08 13:59
Bardzo dobrze, że trójkąt odżył na tym wysokim poziomie. Współpraca na poziomie ministerialnym ponoć funkcjonuje. Jest to wyraźny znak, że nie jesteśmy sobie obojętni.
Miejmy nadzieje, że zyska na tym Polska oraz Unia Europejska jako całość. Oby więcej takich spotkań
Miro, Rycho i Donek / 130.60.28.* / 2011-02-08 12:51
Lech Kaczynski mial racje Trojkat Weimarski nie ma juz znaczenia. Merkel i Sarki przyjechali, wypili kawe i pojechali. A Bronek sluzyl tylko jako oddzwierny. To samo powitanie i pozegnanie trwaly dluzej niz weimarskie spotkanie (tylko jedna godzine), na ktorym "poruszano" banalne tematy wczesnie omowione na posiedzeniu szefow panstw Unii. A, jak na Komoruskiego przystalo, chce on rozszerzyc Trojkat Weimarski o Rosje. Bronkowi sni sie czworokat z Rosja. A Sarki powiedzial kpiaci, ze starania Komorowskiego sa odwazne. A sam Bronek i przyglupia polska prasa przyjeli to jako komplement. Oj dziwny jest ten swiat polski pod rzadami PO, delikatnie mowiac.
konserwa / 2011-02-08 12:08 / Tysiącznik na forum
Myślę, że dziennikarze zagraniczni nie maja pojęcia o tym co nam w duszach gra. Może Komorowski otworzy się na Rosję, ale naród niekoniecznie. Dla przeciętnego Włocha (Corriere della Sera) polityka wschodnia to polityka wobec Białorusi, Ukrainy, Rosji, ale też wobec Gruzji czy np Litwy, Łotwy i Estonii. Dla nich to wschód i niuansów między tymi krajami nie widzą. Czy popieranie reżimów na Białorusi i w Rosji można porównać do otwarcia gospodarczego wobec krajów Nadbałtyckich i demokratycznej Gruzji.
O kompletnej abnegacji dziennikarzy, ale tez zwykłych ludzi niech świadczy moja przygoda, kiedy przyznałem się, że jestem Polakiem to w knajpie w jednym z krajów tzw zachodu specjalnie zagrano dla mnie "Podmoskiewskie Noce" przecież to wschód.
PISdzielec / 109.197.68.* / 2011-02-08 19:55
JAROSŁAW KACZYSŃKI NIECH NAM PANUJE 30 lat !!!! wszyscy bedziemy na proszkach
a POszoł won! / 81.210.19.* / 2011-02-09 09:09
"PISdzielec"? Nie tylko! Także dureń!

Najnowsze wpisy