Forum Forum prawneCywilne

prawnik od rozwodów - Kraków

prawnik od rozwodów - Kraków

Aleksandra272 / 178.43.129.* / 2012-11-23 10:10
Witam.
Szukam prawnika od rozwodów do prowadzenia sprawy. W grę wchodzą też alimenty od męża i kwestia podziału majątku. Lokalizacja: Kraków. Proszę o pomoc, czy możecie polecić kogoś zaufanego?
Wyświetlaj:
Ślązaczka200 / 178.19.110.* / 2017-11-21 09:45
Joanna Poznańska - mogę z czystym sumieniem polecić Mecenas Poznańską. Nie sądziłam, że kiedykolwiek zmuszona będę do korzystania z takiej pomocy, że kiedykolwiek spotka mnie coś takiego jak rozwód ! Niestety mój mąż postanowił dalej wieść szczęśliwe i wygodne życie z 30-latką…Pani Mecenas nie tylko wysłuchała mnie cierpliwie, ale była do dyspozycji zawsze, kiedy jej potrzebowałam. Mogłam liczyć na jej serce i fachową pomoc, także telefonicznie, zawsze oddzwaniała i odpisywała na moje wiadomości. Co najważniejsze, zostałam od początku potraktowana bardzo profesjonalnie. Pani Joanna wszystko mi wyjaśniła, rozważyłyśmy wszystkie opcje i możliwości jakie mam w związku z rozwodem. Poinformowała mnie też o wszystkich ryzykach, z jakimi się wiąże prowadzenie sprawy i jej wynik. Szczerze, nie wyczytałabym w internecie tego wszystkiego, co usłyszałam. Teraz widzę, że nie poradziłabym też sobie sama na rozprawie bez wsparcia Pani Poznańskiej. Jako prawnika i jako kobiety. Pomogła mi rozwieść się, przekonała mojego ex, że to jego wina, a wszystko odbyło się na jednym posiedzeniu. Teraz czeka mnie podział dorobku naszego życia, ale i tym razem nie odpuszczę! I też zamierzam zwrócić się o pomoc do Pani Mecenas. Z całego serca polecam!
marcinowski1 / 89.68.243.* / 2018-03-20 15:31
jak piszesz że na jednym posiedzeniu to faktycznie trudna i zawiła sprawa i jeszcze wynik z góry podała, genialnie. jak dla mnie prawnik który z góry ustala wynik koło prawnika nawet nie stał
bedesierozwodzil / 5.133.11.* / 2017-11-21 22:49
Jak cenowo?
Wojtek123800 / 89.68.207.* / 2018-02-19 13:13
Kwoty z kosmosu, ja byłem zszokowany!
klient659 / 176.122.215.* / 2017-07-15 23:27
Czy prowadził komuś sprawę andrzej gąciarz proszę o opinie.
Dominikaa_ / 89.76.59.* / 2017-06-13 13:37
Moją sprawę prowadził prawnik z kancelarii JWC w Krakowie. Mąż nie chciał odpuścić i za wszelką cenę próbował opóźnić rozwód, na początku sprawa strasznie się ciągnęła ale odkąd zmieniłam prawnika i zaczęłam korzystać z usług JWC sprawa nabrała rozpędu i skończyła się szybciej niż myślałam. Ogromny plus za wyrozumiałość i cierpliwość.
Klientka / 37.47.11.* / 2017-04-30 00:28
http://morlewski.pl/prawo-rodzinne/
Polecam - Skutecznie mi pogógł w walce z byłym mężem ..... szkoda epitetów
EwelinaE / 89.68.83.* / 2017-04-20 13:35
Osobiście przechodziłam przez proces rozwodowy. Mój były starał mi się zrobić na złość wszelkimi możliwymi sposobami w tym odebraniem praw do własnego dziecka. W internecie znalazłam zachwalanego Adwokata (Karolina Liszka) specjalizującego się w sprawach rozwodowych z GP kancelarii i na szczęście proces zakończył się pozytywnie dla mnie. Sąd obalił wniosek o odebranie mi opieki nad dzieckiem, wysokość alimentów ustalił taka jaką chciałam plus doliczając przekazaną mi połowę majątku... Bardzo byłam zadowolona z tego prawnika, który pomógł mi wygrać sprawę z moim mężem psychopatą.
Mistral1000 / 81.7.9.* / 2017-04-16 21:31
Ja polecam mecenasa [b]Bartłomieja Łukomskiego[/b] z Krakowa. Dzięki niemu nie postarzałem się o kilka lat, nie straciłem ich w sądzie no i siwych włosów przybyło mniej na głowie. Powiem tak: rozwód potrafi być wredny, tak jak moja była. Podział majątku może ciągnąć się latami. Dzięki staraniom mecenasa nie tylko udało się wszystko odpowiednio wcześniej zaplanować, dogadać i jeszcze zostało na wakacje w miłym towarzystwie ;)
ja1515 / 149.156.30.* / 2017-10-20 08:58
Joanna poznańska tragedia ludzie nie powierzajcie spraw tej kobiecie.
wielbiciel12 / 89.68.243.* / 2018-03-20 15:33
dokładnie i sama sobie pisze komentarze. jak chcecie pogorszyć swoja sytuację rozwodową to warto skorzystać z jej akncelarii
rannyptaszek / 217.96.234.* / 2018-10-30 20:28
to samo słyszałam! obchodzić szerokim łukiem
kurlqa / 87.207.81.* / 2017-01-13 15:45
W Krakowie tylko mecenas Justyna Migas jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe i rodzinne.
robstern_78 / 2016-10-07 08:22
polecam kancelarię Magdaleny Kowalik, dzięki niej udało mi się uzyskać zadowalające alimenty na dziecko po rozwodzie z mężem, najszybciej skontaktować się przez stronę internetową http://mk-kancelaria.com.pl
JoannaByyyyy / 188.146.34.* / 2016-07-21 15:26
Ja polecam mec. Paulinę Gugałę z Kancelarii przy ul. Mazowieckiej w Krakowie. Trafiłam z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką otrzymałam. Pani Paulina jest profesjonalna i doświadczona, a przy tym jest niezwykle sympatyczną osobą, co dla mnie było ważne, bo sprawa rozwodowa mnie stresowała. Pani Paulina zawsze szczegółowo informowała mnie o sprawie, udzielała porad i wsparcia. Dla mnie ważne było też to, że spotykała się ze mną wieczorami, kiedy inne kancelarie są już nieczynne. Polecam do spraw rodzinnych i rozwodowych.
radoslaw_stawinski / 2016-04-27 15:54
Świetny prawnik to Patryk Riedel. Kancelarie ma w miastach Katowice i Wodzisław Śląski, więc niedaleko od Krakowa. Mnie pomógł wygrać ciężką sprawę o rozwód, byłem załamany, że się nie uda. Ale pan adwokat pomógł mi znowu uwierzyć w siebie i w wygraną. Jego strona to http://www.adwokat-riedel.pl/ Polecam!
Anna W. / 79.191.124.* / 2016-03-06 22:24
Ja rozpytałam wśród znajomych prawników - polecili mi kilka nazwisk adwokatów od spraw rodzinnych. Po castingu Wybrałam JOANNE POZNAŃSKĄ z uwagi na kilka faktów:
-prowadzi sprawy osobiście
-jest z nią doskonały kontakt
-potrafi wysłuchać
-o dziwo cenowo dobrze wyszło
Jako, że rozwód juz za mną - Pani Asia poprosiła mnie o wyrażenie swojej opinii - poszło bez problemów, dzieci przy mnie, alimenty hojne. Mogę Ją spokojnie polecić. Teraz trzymajcie kciuki za podział majątku.
Artur857 / 91.218.209.* / 2016-09-07 10:02
Za mną też rozwód...eh...
Szukałem odpowiedniego adwokata i miałem skorzystać z oferty pani Poznańskiej. Niestety zażyczyła sobie jakiś astronomicznych dla mnie kwot... Finalnie trafiłem do kancelarii prawnej pani Olgi Maciejewskiej.
Zapłaciłem kilkaset złotych, mam wszystkie "papiery" dla siebie i święty spokój. Na szczęście nie miałem jeszcze dzieci więc sprawa była względnie prosta...
MartaK_35 / 188.146.65.* / 2016-02-20 15:21
Mi moje sprawy prowadziła mec. Maja Stasiów-Wilk. Teraz założyła własną kancelarię w Krakowie, ja u niej byłam jak jeszcze pracowała w Skawinie i pamiętam ze kontakt był naprawdę dobry, zawsze miła, pomocna no i cenowo też wporządku w tej kancelarii było, ja miałam sprawę o pozbawienie władzy rodzicielskiej i juz na pierwszej rozprawie było po sprawie bo i pismo konkretne do sądu poszło No i wsparcie co jest ważne było cały czas, to wiecie jakie, psychiczne....tak więc naprawdę polecam. Poleciłam ją teraz koleżance do prowadzenia rozwodu, która mówiła że jest zadowolona z polecenia i potwierdza ze tez będzie polecać. Ciesze sie ze znalazłam jej numer telefonu i mogę polecić z czystym sumieniem dalej. Marta K. ze Skawiny
Karolina W. / 188.146.171.* / 2018-05-26 13:10
Ja również polecam panią Maję ! Sprawa była skomplikowana i nie łatwa, wsparcie miałam przez cały czas prowadzenia sprawy, dużo zrobiła mi jeszcze przed sprawą sądową rozwodową i zabezpieczyła mi moje sprawy majątkowe i dowody do sprawy wraz z detektywem że mąż nie miał już jak się bronić...i kłamać! Dzieci ze mną, mimo że mąż miał również podobno świetnego pełnomocnika który się dwoi i troił ale nic z tego bo my poszliśmy do sądu przygotowani :) Kontakty musiał się zgodzić na moją propozycję, alimenty udokumentowane mimo że się migał i PITY dał jakieś nie oddające jego sytuacji majątkowej, alimenty na mnie....bo winę wykazaliśmy a na mnie nic nie miał! Jestem zadowolona ze sposobu działania i współpracy z Panią mecenas. Mąż niech się cieszy że dałam mu w ogóle rozwód i może sobie życie układać na nowo... ale alimenty płacić musi takie jak trzeba a nie takie jak by sobie chciał. Dziękuje Pani Mecenas raz jeszcze, będę polecać i jak maż będzie się nie stosować to odrazu wracam do Pani :)
Pani Kasia / 188.146.11.* / 2016-07-07 11:15
Zrobiłam rozeznanie po forach i zdecydowałam się na Mecenas Stasiów-Wilk. Nie żałuję!
Już od pierwszej rozmowy człowiek czuje, że pani mecenas wie co mówi i nie zbywa człowieka krótki "proszę przyjść i zobaczymy co da się w pani sprawie zrobić". Już przez telefon wstępnie wypytała mnie o sprawę, powiedziała mi rzeczy o których nie wiedziałam. Narazie poszedł pozew do sądu. Ale piszę już teraz bo już od początku widać ze ma się do czynienia z fachowcem, więc polecam. Kontakt stały z panią mecenas, wsparcie przy tym duże i dodatkowo pani mecenas jest naprawde niezwykle przy tej fachowości miła, spokojna i taka ludzka ! Polecam :)
eczer / 89.69.40.* / 2016-02-18 23:13
Dobre opinie ma mecenas Justyna Migas. Sam korzystałem z jej porad i szczerze polecam!
KamaDe / 89.69.40.* / 2016-03-04 09:05
Moja siostra rozwodziła się w 2011 roku. Pani Migas bardzo jej pomogła, doradziła, starała się załagodzić sprawę. Co prawda sąd skierował ich na mediacje ale i tak wszystko nie trwało więcej niż pół roku a były mąż siostry który twierdził że ją kocha (pomimo zdrad) musiał ustąpić. Polecam ją jako osobę sumienną i pomocną.
Katarina S. / 176.115.20.* / 2016-01-16 16:44
A ja mogę powiedzieć, że co osoba to inne zdanie. Co do wspanialosci jednego z panów mecenasów kilka razy wymienionych w waszych postach mialabym watpliwosci, bo reprezentowal moją koleżankę z pracy. Piszecie, jaki to jest cudowny, że najlepszy w Krakowie, a to są albo rzeczy wyssane z palca, albo moja znajoma miała wyjątkowgo pecha. Wniosek o rozwód pisał chyba pół roku, na spotkaniach na początku poswiecal jej kilka minut, a potem to juz tylko w sądzie z nią łaskawie rozmawiał. Dziewczyna po skonczonym rozwodzie miala depresje, musiala podwyższać alimenty na dzieci i ostatecznie skonczyło się tak że wziela do obrony jakaś adwokatke z placu na stawach, która miała zupełnie inne podejście do tematu.
Jak się tak poczyta fora internetowe to można dostac zawrotu glowy, tylu niby prześwietnych mecenasów, a faktycznie co jeden to lepszy aparat. Po doświadczeniach koleżanki z biura polecam raczej popytać znajomych o ichdoswiadczenia zamiast wierzyć w te internetowe dyrdymały
Zdziwionaa / 31.179.63.* / 2016-02-02 01:03
Sama szukam prawnika od rozwodu, dlatego trafiłam tutaj i to co przeczytałam mnie zadziwia. Myślałam, że czarny PR jest zakazany, a tu proszę. Pani Katarino S., zapewne nie brakuje nieuczciwych i nierzetelnych mecenasów, właśnie dlatego tak istotne są PRAWDZIWE OPINIE na forach, gdzie poleca się tych dobrych i sprawdzonych. Trochę dziwi mnie PANI WPIS, bo to właśnie on BRZMI jak REKLAMA i to taka wręcz w złym guście. Obraża w niej Pani i podważa kompetencje wszystkich poleconych przez inne osoby mecenasów mężczyzn i promuje NIBY PRZYPADKIEM rzekomo świetną panią adwokat z placu na stawach!!! Każdy inteligenty człowiek czytając opinie wyczuje, że jeśli podany w niej jest nr telefonu lub adres strony www, albo najpierw pojawia się pozytywna opinia o jednym pracowniku kancelarii, a za chwile o drugim tej samej to te opinie są pisane przez samych zainteresowanych. Na forach jednak nie brak opinii prawdziwych osób, które przeżyły rozwód i mają takie doświadczenia. Co Pani w ogóle robi na forum o rozwodach, skoro to Pani koleżanka się rozwodziła, a nie Pani? Jeśli zamiast ukrytej reklamy kancelarii na stawach chciała Pani przestrzec innych przed nieuczciwym adwokatem dlaczego nie podała Pani jego nazwiska i nie podała Pani nazwiska tej rzekomo super pani mecenas. Tak właśnie robi się na forach - podaje nazwiska (a nie sprzedaje ukryte treści dyskredytując innych), po to one są!

Dla osób mniej wtajemniczonych w tajniki marketingu DEFINICJA CZARNEGO PR - antyreklama, negatywna reklama,system metod, działań bądź posunięć propagandowych, zwłaszcza manipulacyjnych, prowadzących do zdyskredytowania przeciwnika (zwykle osoby lub przedsiębiorstwa) w oczach opinii publicznej i wypromowania innej celem zdobycia jego klientów).
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - weronika_a.]
emil M / 89.68.243.* / 2018-03-20 15:38
z całym szacunkiem ale Pani Katarina S wyraziła swoje zdanie. bezczelność już podawac kogoś że robi czarny PR. nie znam tego adwokata ale zupełnie niewtajemniczony po czym wnosisz że poleca adwokata z placu na stawach? czy podała jakies namiary? nawet jesli jest tam kancelaria to sa kancelarie gdzie pracuje po 7 prawników, jeden lepszy drugi gorszy. nie padło żadne nazwisko i z góry dziękuję Katerinie za pomoc
rybka77 / 89.69.44.* / 2016-03-09 14:51
No właśnie,pani Katarino, ciężko odróżnić sprytną reklamę od prawdziwej opinii, a szkoda, bo nie każdy ma znajomego prawnika i ja na przykład znalazłam swojego na forum- innym, ale jednak to własnie na forach ludzie szukają opinii, jeśli nie mają kogoś poleconego. Ja się przejechałam na swoim pierwszym wyborze,zdarza się- ale zmieniłam prawnika i drugi był bardzo dobry i godny polecenia. To usługa jak każda inna, więc dziwię się, dlaczego ta Pani koleżanka nie zmieniła po prostu reprezentanta? Pół roku czekać? Ja chciałam właśnie polecić mecenasa,który w moim przypadku świetnie się sprawdził, ale jak widzę, co tu się dzieje, to jednak nie chciałabym mu zrobić "antyreklamy".
krzysiek 1046 / 83.26.209.* / 2015-11-30 15:27
Spróbuj koło sądu, kancelaria Pierlex, tam mają dobrą panią adwokat od rozwodów

Najnowsze wpisy