Forum Polityka, aktualnościKraj

Prawo działalności gospodarczej w maju powinno trafić do Sejmu

Prawo działalności gospodarczej w maju powinno trafić do Sejmu

Wyświetlaj:
Rychu515 / 31.61.138.* / 2015-03-19 12:50
Prowdziłem szkołe nauki jazdy ,podczas kontroli okazało sie ze krzyzyk w karcie zle postawiłem dostałem pismo od Pani dyr.WKomunikacjui ze naruszyłem ustawe o !wolnosci gospodarczej! !!!!!!i to nie ustawe trzeba zmieniac ale nas polaków bo jeden drugiemu wilkiem , urzednik bezinteresownie chce udowodnic przedsiebiorcy ze to on urzednik decydije o żeciu czy smierci firmy, tz polskie piekielko A moja firme po wielu stoczonych walkach zamknieto!!!
smutnisia / 78.88.83.* / 2015-03-18 16:07
Pani Ministrze co wy wyprawiacie z tym prawem podatkowym,to jest dla ludzi którzy prowadzą działalnosć gospodarczą to jeden horor. P. Minister Szczurek jest za młody aby dzwignąc naszą Polskę słuchać należ p. Mozelwewskiego od kilku lat sygnalizuje ,że nasze prawo jest chore i należy go uzdrowić.Praktycznie nie widać w Polsce żadnej gospodarki, słychacć tylko afery i korupcje .Czy ma byc jak za króla Sasa jedz pij i popuszczaj pasa .Tak dziś jest w Polsce.
ezi / 2015-03-18 12:49
Powstaje jeszcze jeden gniot prawny. Może lepiej pan premier poważnie by zaczął traktować Rzecznika Praw Obywatelskich i odniósł się do uprawnień swoich kumpli w firmach windykacyjnych.
cześ / 79.185.50.* / 2015-03-18 12:23
Nareszcie Pan Piechociński wziął się do pracy -lepiej póżno niż w cale -jak kampania to na całego
bookbis / 77.113.157.* / 2015-02-27 18:39
szanowny panie a kiedy ruszy pan tyłek i zwroci sie do osob prowadzacych działalnosc jednoosobowo,co???

Najnowsze wpisy