Forum W wolnym czasieImprezy

prawo przyciagania

prawo przyciagania

kopiejka / 2010-04-14 18:41
Czytaliście może książkę sekret albo oglądaliście może film o tym samym tytule??
Ja miałam obejrzeć film i przyznam się szczerze, że prawo przyciągania o którym jest w nim mowa zrobiło na mnie dość duże wrażenie. Czasem zapominam o tym, jak wielkie znaczenie, jak wielki wpływ na nasze życie mają nasze myśli. Szczególnie poruszyła mnie historia Joe Vitale który od zera doszedł do wielkich rzeczy. Jak w przysłowiu od pucybuta do milionera ( swoją drogą wiem, że w czerwcu będzie w Warszawie prowadził szkolenie).
A jakie jest wasze zdanie na temat prawa przyciągania. Wierzycie w to?? A może stracie się przestrzegać zasad z książki??
Wyświetlaj:
jeszczeniemilioner / 2010-08-02 10:00
Trochę odświeżę temat. Czy w końcu ktoś wybrał się na to szkolenie z Joe? @Hologram zdążyłeś się "zakręcić" koło szefa? Będę wdzięczny za jakieś informacje na ten temat. A może macie jakieś materiały ze szkolenia? Byłem na stronie vitale i widzę, że można sobie zamówić u nich materiały, ale może najpierw ktoś się podzieli wrażeniami z samego szkolenia.
nikita12 / 2010-08-02 16:39
Wiesz co, nie miałam okazji być, ale słyszałam, że podobno szkolenie cieszyło się naprawdę sporym zainteresowaniem i że sporo ludzi przyszło na ten kurs z prawa przyciągania. Nie jestem pewna odnośnie tych materiałów, czy to tutaj są dostępne http://www.zlotemysli.pl/ Na pewno warto coś takiego kupić, bo może się to przydać, a poza tym, to bardzo ciekawa lektura.
Hologram / 2010-06-22 09:58
Cenna informacja o tym szkoleniu, zakręcę się wokół tematu, może szef by sfinansował?:)Książka daje cenne wskazówki, nie wiem czy do końca wierzyć we wszystko, ale na pewno to prawda że nasze nastawienie może wiele zmienić. Podobnie jest z efektem placebo.
kopiejka / 2010-06-23 12:04
Oj jeśli liczysz na szefa to chyba musisz się wokół niego szybko zakręcić, bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale to szkolenie jest w najbliższą sobotę.
A co do Twoich wątpliwości, czy w to wierzyć, czy nie to ja myślę, że warto bo niewiele tracisz, a możesz dużo zyskać. Wiesz podobnie, jak w zakładzie Pascala i wiarą w Boga ;)
jeszczeniemilioner / 2010-04-23 17:08
Superinformacja z tym konkursem. Którą książkę chciałbym wygrać? Hmm... najlepiej wszystkie ;-) Ale chyba najbardziej przydałaby mi się "Hipnotyczny marketing". Ja niestety nie ogladałem filmu "Sekret" i nie miałem do czynienia z książkami Joe Vitale, ale niedługą chcę to nadrobić.
kopiejka / 2010-06-01 13:57
oj tak jeśli nie miałeś do czynienia z książkami Vitale to powinieneś to jak najszybciej nadrobić,
a czy ktoś z was wybiera się na to czerwcowe szkolenie??
czytałam na stronie vitale.pl, że liczba słuchaczy zmniejszyła się o połowę i jest możliwość zapłaty na raty.
kopiejka / 2010-04-23 13:31
a jakież to miałaś dowody na to, że prawo przyciągania faktycznie działa???
jeśli możesz to podziel się z nami z nami swoimi doświadczeniami i przeżyciami ??
Mnie bardzo cieszy to, że Joe Vitale przyjedzie do Polski, ale to jeszcze nie koniec pozytywnych informacji. Bo nie wiem, czy wiecie, że wkrótce ma ruszyć konkurs w którym będzie można wygrać e-booki. Gdyby ktoś był zainteresowany konkursem to informacje znajdzie tutaj http://www.facebook.com/JoeVitalePL?ref=ts#!/JoeVitalePL?v=wall&ref=ts
a może powiecie jeszcze, którą książkę chcielibyście wygrać??
maredith / 2010-04-22 16:24
No proszę, nie spodziewałabym się, że Joe Vitale ponownie pojawi się w Polsce. Widać jest u nas zapotrzebowanie na nauki takich osób jak on. I dobrze, bo mentalnośc i malkontenctwo Polaków mnie często przeraża. Oglądałam 'Sekret', przeczytałam sporo literatury z tej tematyki, mam niezachwianie wykształcona w sobie wiarę w prawo przyciagania. Zresztą jak mogłabym w to nie wierzyć, gdy wielokrotnie w życiu miałam na to dowody? Nie ma takiej opcji :)
jeszczeniemilioner / 2010-04-21 11:50
Nie wiem jak jest z prawem przyciągania, ale pozytywne myślenie na pewno działa - przetestowałem na sobie ;-) człowiek naprawdę może sobie wiele wmówić. Takie pozytywne afirmacje dobrze nas nastrajają. O prawie przyciągania słyszałem, ale jeszcze nie testowałem. Kiedyś spróbuję ;-)
maredith / 2010-04-26 15:12
Nie ma sensu zwlekać. Najlepiej jak najszybciej skocz do Empiku kup 'Secret' i się edukuj. Na naukę i zmianę swojego zycia nigdy nie jest za wczesnie i za późno :)
Ksiązke jest lekko napisana, więc wchłoniesz ja w dwa wieczory :)
i może na szkolenie Joe Vitale się jeszcze zdecydujesz :)
jeszczeniemilioner / 2010-04-26 15:31
Chyba się wybiorę. Sam temat mnie bardzo interesuje i pewnie w końcu łyknę książkę. Skoro mówisz, że jest lekko napisana, to lepiej. Film też muszę zobaczyć. Może samo obejrzenie filmy i przeczytanie książki już mnie jakoś nakieruje na sukces. Oby. Na spotkanie też chciałbym się wybrać, ale co z tego wyjdzie - nie wiem.
maredith / 2010-04-27 12:54
Ksiązki nie czytałam, oglądałam film, ale wszystkie tego typu pozycje książkowe sa lekko napisane, wiem, bo 'Hipnotyczny marketing' mam częściowo za sobą i inne motywatory :)
A na szkolenie warto się wybrac. W końcu to inwestycja we własną przyszłość.
Zapisy robione sa na stronie www.vitale.pl
kopiejka / 2010-04-20 12:31
oj tak fajnie byłoby się wybrać na spotkanie z tym człowiekiem. jest naprawdę niesamowity. Może po spotkaniu z nim nagle wrośnie nam liczba milionerów w Polsce??
W końcu wbrew temu, co myślą inni zostanie milionerem nie jest takie trudne;)
smerficzek / 2010-04-15 09:37
Wierzę w to,że nasze myśli mają ogromne znaczenie i ludzie bardzo często nie zdając sobie z tego sprawy sprowadzają na siebie nieszczęścia. Co do szkolenia Joe vitalio po tytułem „Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania Pieniędzy” to odbędzie się 26 czerwca w Warszawie w hotelu hilton. Żałuję,że ten termin mi nie pasuje , bo to musi być naprawdę świetna sprawa
creativemoney / 2010-06-10 15:48
Słyszałam ale trochę trudno mi w to uwierzyć - może dla tego, że jestem dużą pesymistka i nie bardzo ktoś mnie jest w stanie nawet nakłonić do czytania takiej tematyki :) Choć tematyka zawsze jest na topie :)
papierowka / 2010-06-18 14:10
Nawet nie wiesz jak czarnowidztwo obciąża Ci umysł i blokuje Ci twórcze myślenie. Spróbuj trochę popracować nad tym, bo z takim nastawieniem to można się wykończyć. Nawet jeśli nie jesteś przekonana w pełni do książki, to warto ją przeczytać. Pesymistom daje do myślenia nad tym, że sami zatruwają sobie życie.

Najnowsze wpisy