Forum Polityka, aktualnościKraj

Premia Kaplera - poseł PiS ujawnia tajny aneks do umowy

Premia Kaplera - poseł PiS ujawnia tajny aneks do umowy

Wyświetlaj:
ordnung mus sein / 79.187.58.* / 2012-02-17 11:15
potrzeba nam Hitlera...
obserwator77 / 81.210.106.* / 2012-02-17 11:12
Czego chcecie?.Tak się męczył towarzysz za dwa razy niższą płącę żeby spełnić swoją misję.Bez niego nie byłoby stadionu.Tak samo bez ekipy Tuska nie byłoby Związku Radzieckiego między Bugem a Odrą.To byłaby wielka strata dla Polski.
kilkujadek / 89.174.52.* / 2012-02-17 11:36
Żeby pisać takie komentarze trzeba być zwykłą niedojdą czy niezwykłym frustratem?
cykada / 95.49.137.* / 2012-02-17 11:11
a to wszystko to nasze pieniądze..niech się grubas udławi jedzeniem na które mnie nie stać a które kupi za swoją nagrodę
TomekGT / 83.15.43.* / 2012-02-17 11:01
Na czele tej grupy "menagerów" okradających Polskę jest rudy bandyta, niegdysiejszy " wolnościowiec"
rodrigez / 194.181.88.* / 2012-02-17 11:00
całe państwo jest uwikłane w zależności , to rzeczywiście tuskowi się udała zaledwie w 5 lat.
Media i oragny państwa, poza nielicznymi, słyuża jedynie tuskowi i PO.

Gdybyśmy mieli państwo, to takie numery jak ten opisany nie miały by miejsca a Smoleństk został by już dawno wyjaśniony a winni przeniesli by się na Rakowiecką !

A tak wystrugana przez gen Cz, z banana Platforma robi co chce i wbrew Polakom.
Floyd / 2012-02-17 11:25 / Tysiącznik na forum

a Smoleństk został by już dawno wyjaśniony a winni przeniesli by
się na Rakowiecką !

To jasne, że Ty już dawno wyjaśniłeś Smoleńsk, a nawet wydałeś wyrok. O ile się nie mylę, to już tego samego dnia w którym była katastrofa.
Tutaj pisze się anonimowo więc możesz śmiało napisać, że od pierwszego dnia nie miałeś wątpliwości o winie .................... oczywiście Tuska bo kto inny mógłby być winien.
pomo dore / 2012-02-17 12:24 / Tysiącznik na forum
o ile pamiętam w TVN juz godzine po katastrofie podano ze był to bład pilotów więc nie dosrywaj tak rodrigezowi bo shit chlapie tez na ciebie
To jasne, że Ty już dawno wyjaśniłeś Smoleńsk, a nawet wydałeś wyrok.
O ile się nie mylę, to już tego samego dnia w którym była katastrofa.
Floyd / 2012-02-17 13:28 / Tysiącznik na forum
A z jakiego kanału TVN korzystałeś bo ja oglądałem TVN24 i takiej informacji nie było.
Jeśli nawet oglądałeś też TVN24, to też bym się nie zdziwił, że słyszałeś, to co napisałeś.
Kiedyś to nawet się dziwiłem, że w tym samym artykule czy w tym samym programie różne osoby mogą usłyszeć różne treści, ale podobno na tym polega inteligencja by wyczytać czy usłyszeć, to co chce się usłyszeć czy wyczytać i nie zawsze musi być to zgodne z tym co autor miał na myśli.
Czasami zaś wystarczy zwykła manipulacja polegająca na usunięciu jednego słowa czy choćby jednej literki czy znaku by wypowiedź zmieniła całkiem swój sens.
Jeżeli w zdaniu pytającym :"Jutro będzie padał śnieg?" usunę znak zapytania, to zdanie "Jutro będzie padał śnieg." nabiera już innego sensu, nieprawdaż?
kaczorek ma motorek / 2012-02-20 22:37 / Tysiącznik na forum
Twoje Flojd (-19) i moje (-58) to robota Pyclika od dawna obserwuje tego niezrównoważonego osobnika który łamie regulamin.wulgarnie odnosi się do innych co nie podzielają jego poglądów wyraża opinie za wielu
Dziwię się moderatorowi że nie zablokował mu dostępu do forum
kaczorek ma motorek / 2012-02-18 16:17 / Tysiącznik na forum
No nie Floyd jak już o TVN to trochę obiektywizmu to zakłamana telewizja a komuś co kłamie przestaje się wierzyć.
Zgadzam się z Tobą "Czasami zaś wystarczy ........nabiera już innego sensu, nieprawdaż?"
Ale to specjalność szczególnie tej telewizji
TVN - klamstwa i insynuacje smolenskie - cz 4 - rzekoma klotnia gen. A. Blasika i kpt. A. Protasiuka
http://vimeo.com/29890957 TVN - klamstwa i insynuacje smolenskie - cz 1
http://www.youtube.com/watch?v=xB_G0VtUKe4
TVN - klamstwa i insynuacje smolenskie - cz 2.wmv
http://www.youtube.com/watch?v=e17f0_ali3s

Manipulacje TVN
http://vod.gazetapolska.pl/715-manipulacje-tvn
Ból i Łzy Tuska - Manipulacja TVN i Angora
http://www.youtube.com/watch?v=HhrerXmf5nU&feature=related
Kłamstwo TVN - pilnowanie terenu katastrofy 10-05-2010
http://www.youtube.com/watch?v=DwwXA-yoZLs
TVN w sprawie ACTA - Manipulacja
http://www.youtube.com/watch?v=fHWDsnewPEk
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - kaczorek ma motorek.]
sisley / 213.77.28.* / 2012-02-17 15:06
Oj się namęczyłeś, tyko po co? Widać gołym okiem kompromitację a ty opowiadasz dyrdymały.
Floyd / 2012-02-17 20:31 / Tysiącznik na forum
I ty Brutusie, przeciwko mnie? :)
literak_1wsza_klasa / 79.191.206.* / 2012-02-17 10:48
"bo przypominam, że to spółka, a nie ja płaci to wynagrodzenie - zaznaczyła minister." Pani Minister już lepiej niech nie zabiera głosu publicznie. Do wyrachowania potrzebna jest również inteligencja, a posądzanie spoleczenstwa o jej brak jest bardzo aroganckie!
Wacus MŁODY TYPEK / 83.5.181.* / 2012-02-17 10:47
WydYYmane LEMINGI - Kapie się należy premia i to dubeltowa, bo wydoił z Was dwa razy tyle ile było planowane, zaczął od miliard dwieście a jeszcze nie skończył na dwóch miliardach. I na takim wielkim stadionie to można dYYmać od razy kilkadziesiat tysięcy lemingów na kilkadzisiąt milionów rocznie -- dymaj sie fela, bo bedzie niedziela
Alexander Wlk / 89.231.89.* / 2012-02-17 13:50
Podobno zgłosiłeś się do tego dymania.
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-02-17 10:35
Kapler to słup, ciekawe z kim miał się działkować, a ile kasy miało trafić do kasy PO??????
JeszczeWolnyCzłowiek / 193.243.147.* / 2012-02-17 10:23
usuneli mojego posta buahahah
Prawda Qrwa boli...
rata / 95.50.18.* / 2012-02-17 10:10
Przez tą nagonkę na Kaplera następni wydajni menadżerowie z sektora prywatnego nie podejmą pracy w budżetówce.Po co się mają usprawiedliwiwać w wynegocjowanej umowy w mediach ?
I dlatego później fachowcy tacy jak Polaczyk budują 17 km atostrad w 2 lata
yjtyj / 79.186.176.* / 2012-02-17 10:30
Oj chyba jakiś niedoceniony manager z budzetówki się poirytował.

Do ROBOTY!!!!
pomo dore / 2012-02-17 10:18 / Tysiącznik na forum
proszę cię- jacy wydajni menadżerowie? Od zawsze w budżetówce pracują kolesie. Czy Kepler był wydajnym menedżerem? czy premia ( przy zachowaniu zapisu że premia należy mu sie niezależnie od wszystkiego) w wysokości 10 mln USD spowodowałaby ze Stadion Narodowy zostałby uruchomiony w terminie?
maklak / 83.14.248.* / 2012-02-17 10:18
podaruj sobie szacowanie "wydajności" w sferze publicznej - dobrze.
Ceneo / 79.187.93.* / 2012-02-17 10:10
Jeżeli informacje zawarte w artykule są prawdziwe, to objekcje Pana Premiera wobec idei referendum są całkowicie zasadne.
Pytanie Referendum winno brzmieć: Czy mając na względzie stan spraw publicznych, jesteś za skróceniem kadencji Sejmu i Senatu i przyśpieszonymi wyborami parlamentarnymi?
Czy jesteś za zmianami konstytucyjnymi polegającymi na wprowadzeniu systemu prezydenckiego, likiwidacji Senatu?
Czy jesteś za zaprzestaniem finansowania partii politycznych z budżetu państwa?

Szerzej na temat polskiej partiokracji i wyzwaniami demokracji na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
Adam222 / 77.88.138.* / 2012-02-17 13:44
Tego gnoju z Polski bez rewolucji nie usuniemy.
były platfus / 83.14.248.* / 2012-02-17 10:04
widzisz MIRO - twoje słowa o "dzikim kraju" to prawda. Tylko trzeba było dodac że to WY, WY!! powodujecie zdziczenie na poszczególnych szczeblach władzy.
Twój koleżka RYCHU - też na dziko wyrąbywal las - a ty go razem ze ZBYCHEM ( a propos czy ktoś wiec z czego teraz żyje Zbychu Clebowski?) broniliście. Takie są afakty MIRO.
fgjfgfj / 79.186.176.* / 2012-02-17 10:31
U Rycha w radzie nadzorczej pewnie siedzi za parę dych miesięcznie.

I ustawki robią na stacjach z obecnie panującymi ;-)))
pablogrz / 31.60.50.* / 2012-02-17 10:00
czy to duza premia czy nie to druga sprawa wg mnie, bardziej mni emartwi to ze sie wstrzymuje wyplate uzgodnonego wynagrodzenia w kontrakcie, a ja sie pytam co Prezes temu winien? wynegocjowal to ma, ktos odpowiedni stanowiskiem to zatwierdzil. Jesli obecni rzadzacy wstrzymuja wyplate to ja sie zastanawiam czy w naszym Panstwie nalezy honorowac prawo? wg tego co widze to nie, nie ma zasad, prawa, czyzbysmy sie cofneli do sredniowiecza? Panu sie nie podoba to zrywamy umowe? ludzie opamietajcie sie, za du.. p...e to tego co z nim to podpisal a nie jego.
hryniu / 2012-02-17 11:07 / Bywalec forum
I to jest prawdziwy głos rozsądku. Nic dodać nic ując. Dali mu do podpisu taki kontrakt to go podpisał - a co miał na swoją niekorzyść działać. Jeżeli tak rozumujemy to w takim razie każdy z nas jest winny za to że ma na umowie taką a nie inną stawke wynagrodzenia. Jakby mi kotoś zaproponował premie nawet za nic nie robienie 1mln to co miąłbym powiedzieć szefowi, że nie stary co ty zgłupiałes przeciez ja nic nie robie i nie chce dostać premii.

Najnowsze wpisy