Forum Forum inwestycyjneForex

Premier: Członkowie RPP powinni dbać o bezpieczeństwo złotego

Premier: Członkowie RPP powinni dbać o bezpieczeństwo złotego

Wyświetlaj:
tesa1959 / 2011-09-25 14:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Gilowska nie będzie debatować
- Jestem świadoma ograniczeń prawnych i nie zamierzam brać udziału w żadnej kampanii wyborczej - powiedziała była minister finansów.
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gilowska;nie;bedzie;debatowac,219,0,904923.html
No i mamy prawdomówność PiS i przestrzeganie prawa, nie mówiąc o sprawiedliwości.
chichot dona / 188.33.129.* / 2011-09-25 18:40
Nie specjalnie interesują mnie "problemy" "wyborcze" uczestników forów.
Ale czasami interesują mnie uczestnicy, jako tacy.
Tesa1959 kiedyś jawiła się jako katechetka, która kierując się doświadczeniem życiowym, równoważy swoje oceny i stara się w miarę sprawiedliwie oceniać/opisywać/komentować sytuacje.
Ale to chyba tylko zasłona dymna była.
Albo tesa1959 padła ofiarą niebezpiecznego wyborczego wirusa, objawiającego się wysokimi gorączkami :) (: ...?
Jakby nie patrzeć, opowiedziała się stanowczo po jednej ze stron. Ma prawo. Ale trochę mi szkoda, lubię ludzi naprawdę niezależnie myślących .. szkoda. ( Bardzo tesa1959 przepraszam, jeżeli uraziłem, ale naprawdę szkoda mi tracić wyrobione już mniemanie o kimś, tym bardziej, że tak mało jest bytów względnie zrównoważonych)

Akurat biorąc udział w konferencji, nie złamała danego słowa.
To nie była debata, a odczyt Gilowskiej na temat suwerenności gospodarczej.

Mnie zastanawia strach PO przed Gilowską?
Cokolwiek nie zrobi, gdzie się nie pokaże, już jest oceniana pod kątem obecnej kampanii wyborczej.
A tak swoją drogą, czy poszczególni ministrowie i mniejsi rangą notable na stanowiskach rządowych, nie powinni aby zajmować się tym , za co im płacą?
Obawiam się ,ze pan Tusk może swoja argumentacjom strzelić sobie samobója. Wszak będący w rządzie a zaangażowani w kampanię o wiele mocniej łamią standardy o których mówił pan Tusk.
tesa1959 / 2011-09-25 19:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


Mnie zastanawia strach PO przed Gilowską?

Nie wiem, czy to jest strach, czy nie strach. Uważam, że powinna być apolityczna, a występując razem z Kaczyńskim w kampanii wyborczej taka się niestety nie jawi. I tyle na ten temat.
tesa1959 / 2011-09-25 19:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jakby nie patrzeć, opowiedziała się stanowczo po jednej ze
stron.

Nie masz racji. Nie opowiedziałam się po żadnej stronie, bo z nikim mi nie po drodze. To nie są ideały na miarę moich przekonań. Jednak zbliżają się wybory, a ja czuję się odpowiedzialna za kraj i będę głosować. Wybór jest jaki jest, więc nie mam innej możliwości, jak głosować, moim zdaniem, na mniejsze zło, ale zło zawsze pozostanie złem. Nie pójście na wybory nie jest właściwą postawą obywatelską. Nic na to nie poradzę, że w naszym kraju nie ma żadnej partii, która rzeczywiście z całą odpowiedzialnością dbałaby o interesy kraju a nie o koryto.
To, że krytykuję postępowanie prof. Gilowskiej nie oznacza, że opowiadam się za PO. Czy to jest jasne?
Właśnie to, że jestem katechetką nie tylko z wykształcenia, ale i z powołania, nie pozwala mi zgodzić się na przedmiotowe traktowanie wyborców.
JanuszPOlikot / 2011-09-25 21:01 / Tysiącznik na forum
Skoro z ciebie taka katechetka z POwołania to powiedz mi kiedy dzisiaj byłaś w kościele(niedziela) ....skoro od rana siedzisz na tym forum....?...

Jak zwykle POzdrawiam...:)
tesa1959 / 2011-09-25 21:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie siedzę od rana, a w przerwach na kawę. Nie licz mi czasu, bo zdążyłam ze wszystkim. w kościele byłam o 18 i to "wyjazdowo" [nie w swojej parafii] ponieważ wyobraź sobie byłam u spowiedzi. Od razu odpowiem na ewentualny zarzut: nie uznaję spowiedzi jako formalności, dlatego jeżdżę do franciszkanów, bo zależy mi na dobrej spowiedzi, a nie odfajkowaniu.
Pozdrawiam.
sdfgdd / 109.243.214.* / 2011-09-28 06:44
co do katechetowania to idz to robic za swoje pieniadze a nie kradzione podatnika. bo jak mnie mam uprawiasz to pewnie w rzadowej szkole.
nie dla socjalizmu!
tesa1959 / 2011-09-28 07:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wróć do szkoły i naucz się pisać po polsku, a potem zabieraj głos:
bo jak mnie mam

bo ja mniemam
a co do pieniędzy podatnika: jeżeli ja je kradnę, to w takim samym stopniu [a może nawet bardziej] kradną je partie polityczne na swoja działalność z administracją partyjną i przywódcami włącznie. W dodatku za te pieniądze wprowadzają bałagan i niepokój w kraju niszcząc poczucie wspólnoty.
L_W / 83.10.45.* / 2011-09-25 16:02

Zyta Gilowska, która jest członkiem Rady Polityki Pieniężnej, uczestniczyła wczoraj w Katowicach w konferencji I Forum Marki Polskiej, zorganizowanej przez związaną z PiS Akademię Samorządności i Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W spotkaniu uczestniczył prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Zgroza:
1. Akademia w/w jest związana z PiS! (w jaki sposób?)
2. W konferencji uczestniczył Jarosław Kaczyński!
3. Ta konferencja nie była konfernecją - to było spotkanie, co na szczęście zdemaskowali dzielni, anonimowi dziennikarze, zapewne związani z Radiem Maryja

Na szczęście p. Tusk został o wszystkim powiadomiony w czasie objazdu "tuskobusem" (jakiej marki ten tuskobus jest?) RP i podjął stosowne, zdecydowane działania.

Guten Tag, ziomale, to mówię ja, Donald Tusk!
tesa1959 / 2011-09-25 16:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ta konferencja nie była konfernecją - to było spotkanie,

Nieważne co to było, ale było związane z kampanią wyborczą, a pani prof. twierdziła, że nie będzie uczestniczyć w tego typu spotkaniach. - tylko o to mi chodzi.
m-53 / 83.24.25.* / 2011-09-25 17:39

Nieważne co to było

I tu tkwi sedno. Jesteś dziwnie szczera.
Nieważne co zrobisz, ważne "kto liczy głosy"
ale było związane z kampanią
wyborczą,


Możesz to wykazać?
tesa1959 / 2011-09-25 19:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Jesteś dziwnie szczera.

Zawsze jestem szczera, tylko opacznie rozumiesz tę moją szczerość. Nie czytaj między wierszami, ale to co jest napisane.

Możesz to wykazać?

Wystarczy, że podczas kampanii uczestniczy w spotkaniu razem z najpoważniejszym kandydatem PiS.
M-53 / 83.24.25.* / 2011-09-25 17:34
Gonisz w piętkę (jak np. Tusk).
tesa1959 [ Tysiącznik na forum i pełna kultura ]
Gilowska nie będzie debatować

Czy debatowała? Z kim?
Czy każde spotkanie jest agitacją wyborczą?
Kaczyński agitował Gilowską czy na odwrót???
tesa1959 / 2011-09-25 19:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Gonisz w piętkę (jak np. Tusk).

Nie porównuj mnie z Tuskiem.
Czy każde spotkanie jest agitacją wyborczą?

W czasie kampanii wyborczej, uczestnicząc w spotkaniu razem z Kaczyńskim, który tę kampanię prowadził w czasie tego spotkania - TAK.
L_W / 83.10.45.* / 2011-09-25 17:27

Nieważne co to było,

Sąd sądem, ale racja musi być po naszej stronie!
Na pewno Bronisław były hrabia Komorowski, Prezydent RP, po zapoznaniu się na stronach Wikipedii z hasłem RPP, podejmie w trybie przedwyborczym stosowne, nacechowane troską o dobro RP, działania.
tesa1959 / 2011-09-25 17:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Gratuluję zrozumienia podjętego tematu i słowa pisanego.
dgen / 2011-09-25 14:56 / Tysiącznik na forum
Skupmy się na faktach - gilowska wygłosiła wykład (mało sie pisze o treści, a szkoda) w tym samym miejscu co kaczyński i od razu rozpętała sie medialna burza. Każdy obywatel ma prawo zabierać głos gdzie chce i kiedy chce, także członek rpp. Prawa oczywiście nie złamała. Po drugie dziwi w tym kontekście zawstydzające milczenie mediów wobec objazdówki premiera i jego "wystepów" w szkołach i przedszkolach, gdzie jak wiadomo kampanii prowadzić nie wolno.
JanuszPOlikot / 2011-09-25 14:32 / Tysiącznik na forum
Co o tym sądzi sędzia Trybunału Stanu........Warto
posłuchać......kilka minut......

Autor: Prof. Krystyna Pawłowicz
Adres: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=27285

Sprawa nie jest tak oczywista jak POdają media......


Niektórzy domorośli POlitykierzy wolą całą sobotę i niedzielę przesiadywać przed komputerem i wypisywać głuPOty o których nie mają zielonego POjecia............:)

Z przerwy obiadowej nadawał JanuszPOlikot...........POzdrawiam!
tesa1959 / 2011-09-25 14:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Odniosłam się do słów samej prof. Gilowskiej przez co zwróciłam uwagę na to, że kłamała.
Niektórzy domorośli

ci domorośli politykierzy nie przesiadują całymi dniami przed komputerem, ale wpadają na chwilę podczas porannej kawy, przygotowywania obiadu itp., bo po prostu potrafią robić wiele rzeczy na raz.
Smacznego obiadu [ja już jestem po]
arch / 2011-09-25 14:12 / Tysiącznik na forum

- Każde zachowanie nie fair, każdy wyłom w tej sytuacji może nas wszystkich Polaków kosztować - Tusk

Nie ma jak wazeliniarxe - którzy POpieraja narodową strategię nicnierobienia ? ! ?!

prof. Jan Winiecki: Rząd dobrze robi, że nie proponuje reform .

http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/winiecki;rzad;dobrze;robi;ze;nie;proponuje;reform,202,0,568522.html
tesa1959 / 2011-09-25 14:16 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Wazeliniarze, kłamcy, a jaka to różnica? Tu akurat żadna, bo oboje są wazeliniarzami - jeden włazi Tuskowi, druga Kaczyńskiemu, bo liczy na jego wygraną i boi sie o zejście na margines.
arch / 2011-09-25 14:33 / Tysiącznik na forum
boi sie o zejście na margines.
Posłuchaj kobieteo lepiej ludzi co mają coś mądrego do powiedzenia
Wypowiez z ok 2 tygodni - Prof. Elżbieta Chojna-Duch
nie widzi możliwości cięcia stóp procentowych w tym roku. Według członka RPP, nie pozwala na to sierpniowa inflacja. W zeszłym miesiącu wzrost cen przyspieszył bowiem do 4,3 proc. w skali roku

www.tvncnbc.pl/10332326,0,0,11,1,rpp-w-akcji,tvn_cnbc.html
tesa1959 / 2011-09-25 14:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A jaki to ma związek z wystąpieniem prof. Gilowskiej w kampanii PiS mimo jej zapewnień, że jest świadoma swoich ograniczeń i nie będzie uczestniczyć w kampanii?
Nie odwracaj kota ogonem.
arch / 2011-09-25 14:48 / Tysiącznik na forum
Na początku września apolityczny członek RPP ,pan Grabowski ,pochwalił rząd ,bo to wolno robić .
-Zapomniał dodać jak walczył o wyrównanie płac ,bo nie uwzględniono rewaloryzacji i 100 tys na miesiąc było mu mało ,walczył o swoje jak lew .
Pani Profesor Gilowska gdyby była poprawna politycznie , to dziennikarze znaleźliby 100 pozytywnych opinii ,żeby mogła chwalić linię PO .
tesa1959 / 2011-09-25 15:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie rozumiesz o czym rozmawiamy. Nie rozmawiamy o nikim innym, tylko o prof. Gilowskiej i JEJ słowach, że nie będzie pod żadnym pozorem uczestniczyć w kampanii wyborczej. o nic więcej mi nie chodzi tylko o te słowa.
To, co piszesz jest dziecinadą: dlaczego go uderzyłeś? To on zaczął. Nieprawda, to on mnie uderzył pierwszy.
A odpowiedzi na pytanie nadal nie ma - zwykła przepychanka.
arch / 2011-09-25 15:14 / Tysiącznik na forum
Tak to już jest, że "Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn" (Marie von Ebner-Eschenbach).
tesa1959 / 2011-09-25 15:17 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ot i można z Tobą rozmawiać na temat... . Brak argumentów zastępujesz inwektywami.
Kontra 39 / 46.204.106.* / 2011-09-25 16:18
Brak argumentów ha,ha,ha . To chyba po-oszołomy nie maja argumentów i sięgają nie tylko po inwektywy ale także po broń palną lub inne sposoby zastraszania przeciwników.
tesa1959 / 2011-09-25 16:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Po pierwsze: nie obrażaj mnie
Po drugie: wypowiadaj się na temat
arch / 2011-09-25 15:28 / Tysiącznik na forum
Miałem na mysli Panią Profesor Zytę Gilowską

, że Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich
głupich mężczyzn" (Marie von Ebner-Eschenbach).
tesa1959 / 2011-09-25 15:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Może i tak, ale to nie usprawiedliwia jej kłamstwa.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy