Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Premier Izraela: Nadeszły ciężkie czasy dla Hamasu

Premier Izraela: Nadeszły ciężkie czasy dla Hamasu

Wyświetlaj:
Me Br / 213.160.245.* / 2008-07-04 14:31
Wiem tylko jedno co jest pewne, że dopóki Bóg jest z Izraelem to nie przegrają żadnej wojny !
man13 / 2008-03-03 23:34 / Tysiącznik na forum
Powinnismy wspierac prawo i mozliwosc jego egzekwowania. Palestynczycy powinni wystapic do ONZ o sily rozjemcze jesli czuja sie slabsi i oszukiwani przez Izrael. Jednak widac ze Palestyna pragnie wojny jak spragniony wody, a Izrael jest tylko powodem do podsycania napiecia pomiedzy swiatem arabskim a zachodnia cywilizacja.
obserwator / 2008-03-03 20:55 / Tysiącznik na forum
Trudno czytać informacje że można bezkarnie wysyłac samoloty aby z powietrza zabijały kobiety i dzieci w Palestynie. Nie semici a przybysze z wszystkich krajów europy postepuja niezgodnie z zasadami wyznaczonymi przez ONZ. Kiedyś Przewodniczący ONZ mial coś do powiedzenie, niewiele ale zawsze, dzisiaj jakby go nie było. Poprawność polityczna dziennikarzy kaze te tematy zbrodni omijać z daleka. Czy można bezkarnie zabijać ludzi, okazuje się że mozna bo są zbiorowością ktora ma zezwolenie na zabijanie. Nikt nie prowadzi ewidencji statystycznej a warto by było pokazywać światu na bazie narodu wybranego że aktualnie ludzie staja sie potworami i nie bedzie dobrze, będzie jeszcze gorzej. Całe życie zaczyna dla biedakow być golgotą , bo sa bardzo latwo i bezkarnie zabijani aby bogaczom bogactwo przybywało.
bioon / 78.88.248.* / 2008-03-03 21:11
Ja tam byłem i popieram działania Izraela w 100%. Jeśli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się na temat tego konfliktu, powinien pojechać do Ziemi Świętej i sam wyrobić sobie opinię, kto ma rację. Sytuacja jest tam pogmatwana i tyle. Z mojej perspektywy, z jednej strony stoją Żydzi, prawo, cywilzacja, zasady a z drugiej Palestyńczycy, chaos, ciemnota, terroryzm (od lat 70). Teraz jak jest Izrael to przynajmniej można jechać tam, bo mimo wojny i zamachów jest normalnie, chrześcijanie mogą odwiedzać Betlejem, Jeruzalem, a jeśli rządziliby islamiści, to sorki, ale nie byłoby to możliwe. Islam nie jest tolerancyjny, więc czemu go popieracie? Żydzi są normalnym narodem, z wadami i zaletami, jak Polacy, bronią się tylko, a jest ich tylko 5 mln. Śmierć to nie statystyka, ale tam w Izraelu jest miejsce dla wszystkich - tylko Arabom z Emiratów, Arabii Saudyjskiej i Syrii a dawniej Egiptu to się nie podobało i chcieli pozabijać (jak teraz Irańczycy) wszyskich Żydów. Wiec zastanówcie się, po czyjej jesteście stronie - Izreala czy Arabów.

Najnowsze wpisy