Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Jestem spokojny o budżet

Premier: Jestem spokojny o budżet

Money.pl / 2006-02-22 12:16
Komentarze do wiadomości: Premier: Jestem spokojny o budżet.
Wyświetlaj:
mar / 83.23.136.* / 2006-02-23 15:46
Premier jest tak przepełniony spokojem,że az sie boję ,
grozi mu rozpuknięcie
nono / 83.21.133.* / 2006-02-23 13:30
Wiara czyni cuda!!! Wierzę Panu Premierowi , że powstaną inne firmy, które mimo że zaparafują wstępne umowy, to i tak nie będzie wiadomo, jakimi będą firmami, ale rzeczywiście w pewnych dziedzinach mogą być inne dochody niż te przewidywane, ale z kolei z innych żródeł mogą być jeszcze wyższe dochody!!!
Czyż nie piękna to wizja? Jak ja szybko się uczę! Ha, ha.......
ciekawski / 83.22.255.* / 2006-02-23 09:20
Ja tam taki spokojny nie jestem ale poziom spokoju czy zaniepokojenia jest indywidualną sprawą. A swoją drogą ciekaw jestem co z zapowiadaną w programie PiS likwidacją podatku od zysków kapitałowych. Czy podzieli on los ulg prorodzinnych na które ponoć nie ma kasy w budżecie? Sprawa zniesienia tego podatku była poruszona w expose premiera. No ale myślę że Pan Premier,który jak sam twierdzi jest prawdomówny ,swoje obietnice wypełni.Więc jak to będzie? Przecież Pan Premier nie widzi zagrożeń dla budżetu. Skoro tak to myślę że nie ma przeszkód aby wypełnić zapowiedzi wyborcze i ten podatek znieść.
krzyhoo / 83.26.243.* / 2006-02-22 19:42
Ja też jestem spokojny o budżet - na szczeście PiS doszła do władzy po uzyskaniu przez nas członkostwa w UE. To jest lepsza gwarancja względnie normalnych zachowań rządzących niż wiara w omnipotencję intelektualną i sprawczą faceta, który wzorem commandante z Kuby raczy publikę sejmową przymusową godzinną 'wielką improwizacją'.
a / 80.48.97.* / 2006-02-22 16:04
Jacek placek, Marek Jurek, Rydzyk fizyk, na kogo wypadnie tego we dwa kije.
Lukas / 83.9.4.* / 2006-02-22 12:16
Zamiast bawić się z akcyzą dla rolników, chodź oni od dawna leją do zbiorników olej opałowy, wartoby wydać 650mln na drogi, bo to jest bardziej znacząca inwestycja. MY jesteśmy korkiem Europy i to też tamuje nasz rozwój gospodarczy, a narazie nasze drogi to śmiech, nawet nowe się sypią bo wałkują z jakością.
Robi / 213.17.140.* / 2006-02-22 13:32
A ja już przerabiam mojego koreańskiego smoka Daewoo Lanosa na potrzeby "do użytku rolniczego". Malutki doczepiany pług z tyłu powinien wystarczyć. Pozdrawiam,

Najnowsze wpisy