Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Kamiński spełnia większość kryteriów

Premier: Kamiński spełnia większość kryteriów

Wyświetlaj:
Bies2 / 2008-03-19 16:11 / Bywalec forum
Mimo, że nie przepadam za Kamińskim zgadzam się z poglądem Premiera Tuska cyt.-" Uznałem, że fakt, iż Mariusz Kamiński jest człowiekiem z takim wewnętrznym napięciem politycznym paradoksalnie może dobrze służyć mojemu rządowi". Kamiński za nim pójdzie na emeryturę policyjną to niech pokaże, że jest policjantem. Zacząć może od korupcji w komisji weryfikacyjnej, następnie jest grupa polityków wykorzystująca spec.służby do walki politycznej. Afery ze sprzedażą mienia PC, afery z finansowaniem budowli KK.
nastarośćjakznalazł / 83.24.228.* / 2008-03-19 17:55
nie martw się, że nie przepadasz za Mariuszkiem. Ważne, że trzymasz za konDonkiem. Erekcja murowana.
Bies2 / 2008-03-19 18:20 / Bywalec forum
Złodziej, kiedy ucieka krzyczy łapcie złodzieja, homoseksualista woła patrzcie to pederasta.Tobie kojarzy się wszystko z erekcją jak u normalnego zdrowego geja.
ćwiczgrabę! / 83.24.191.* / 2008-03-19 20:30
uważaj, uważaj - obrażasz uczucia Faya, no tego co się chajtnął z kumplem, jeszcze ci proces (z POręki Platfusów) wytoczy. Nie czujesz przed referendalnego podniecenia? Olenikowej jeszcze jedna zmarszczka na facjcie wsykoczy, a w WSI-24 pęknie szkiełko kontaktowe, że takie zapyziałe i nie postępowe typki POrąbańców POpierają. Trzymaj fason, o konDonku nie wspomnę>
Bies2 / 2008-03-19 20:58 / Bywalec forum
Ja czuję podniecenie przedreferendalne a ty jak widać homoseksualne. Ale ja i geje chcą zmieść elementy faszystowskie i pisowskie z mapy Polski. Wynika z tego, że i ty. No i bardzo dobrze. A, że mamy kretynów doradzających Kaczyńskiemu, no to P I S ufunduje milionową wyprawkę kanadyjskiej parze gejowskiej. Wyszło na to, że ja popieram gejów werbalnie a wy czyli P I S finansowo. Tak się kończą rządy niekompetentnych idiotów. Jak mówi Korwin Mikke, hołota ma pracować a rządzić elita.
ktośmusibyćgórą! / 83.24.223.* / 2008-03-19 22:16
zamiatajcie, zamiatajcie, tylko uzgodnij wcześniej, kto w tym tandemie "ja i gej" będzie pełnił rolę męską, żebyście sobie przypadkiej później oczu pazurkami nie wydrapali.
Bies2 / 2008-03-20 07:09 / Bywalec forum
Nie martw się, perspektywa związków małżeńskich gejów , jest znacznie lepsza niźli powrót durniów do władzy.
nowłaśnie / 83.24.214.* / 2008-03-20 16:40
coś mi się wydaje, że cię polubiłem. Nie przeraża cię to przypadkiem?
Bies2 / 2008-03-20 17:22 / Bywalec forum
Przyjaźń jest do pomyślenia. ale w moim przypadku , buziaczki są wykluczone.
Bies2 / 2008-03-20 20:46 / Bywalec forum
No cóż, gdybyś jednak zmienił zdanie , będziesz musiał polecieć po kandydatach w gorę strony. Kilku z nich tylko o tym marzy. Na pewno jeden , któremu tylko erekcje w głowie. Co prawda nie jak ty, lecisz jak leci, on mierzy w Tuska. Ja to określam jako polityczny koniunkturalizm, nie chce już dawać się dymać Jarkowi. W zasadzie to słuszna postawa.Pozdrawiam.
hehe / 83.24.128.* / 2008-03-19 13:19
Proponuję mu zmniejszyć "wewnętrzne napięcie polityczne" i sprawdzić, czy aby nie ma nadczynności tarczycy...

Najnowsze wpisy