Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Koalicja przetrwa

Premier: Koalicja przetrwa

Money.pl / 2006-06-21 08:49
Komentarze do wiadomości: Premier: Koalicja przetrwa.
Wyświetlaj:
bizon / 83.17.143.* / 2006-06-23 07:14
Panie Marcinkiewicz jestem w stanie jechać do na Jasną Górę, pomodlić się w intencji by twoje słowa się nie sprawdziły i by jak najszybciej skończyło się wasze "rządzenie" i kompromitowanie Polski.
LP / 83.135.165.* / 2006-06-21 12:41
Panie Marcinkiewicz!
Dlaczego Pańskie wypowiedzi nie potwierdzają się z wypowiedziami jako uzgodnieniami stanowisk z A.Lepper.
Czy taka sytuacja nie stworza śmieszność Pańskiej osoby i Tego Rządu w naszych Oczach ?
Jakiego stanowiska oczekuje Pan od Nas Jako społeczeństwa w tak mało śmiesznym Teatrze jaki Pan stwarza po przez wypowiedzi bez AUTENTYCZNEGO POTWIERDZENIA!!!!!
PS.
Mam nadzieje że PORTAL Money.pl sama zada mu te Pytania jako Pytania internautów w celu dbania o autentyczny POZIOM zaufania w naszych Oczach tego portalu niż ten -jaki prezentuje ten Rząd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Gallux / 80.55.141.* / 2006-06-21 11:09
Pewnie i przetrwa bo to już jedynie koalicja przetrwania. Pozostają jednak pytania: jak długo przetrwa i jaką cenę za to trwanie zapłacimy.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-21 10:19
IV RP wg PiS: Premier Marcinkiewicz gra w TV premiera, prezes Kaczyński wydaje polecenia premierowi, wice premier Lepper pociąga za sznurki.
Już_z_miasta / 217.98.20.* / 2006-06-21 09:14
Oj mylisz się "premierku" okrutnie. Lepper będzie decydował o wielu rzeczach i Wy mu na
to pozwolicie - a on, cwaniaczek wsiowy, Was rozgryzł. Wam bardziej zależy na trwaniu tego "rządu" ( byle dokopać Po i nie przyznać się do pomyłki ) - Lepperowi znacznie mniej - i on to potrafi skonsumować. Mieszkałem 10 lat na wsi - oni są w tym najlepsi ( choć mają konkurencję w sutannach ) - wydoją dokumentnie i jeszcze będą narzekać - a potrafią udawać ( obłudnicy - z konkurencją - patrz wyżej - choć tej konkurencji ostatnio przybyło - patrz wyżej ). A pazerność tej części naszgo społeczeństwa nie zna granic - niestety tu są bezkonkurencyjni.
appan / 217.144.207.* / 2006-06-21 09:12
Lepper nie odejdzie, bo wtedy straciłby także to co już wyrwał dla siebie, więc zostałby bez niczego na boczku. Jestem pewien, że będzie grzmiał i groził ale na tym się skończy, choć marzę po cichu, że ta koalicja się rozpadnie i że Kazimierz skłoni się w stronę PSL, PO i SLD. Szkoda tylko, że jako premier okazał się jedynie marionetką w rękacha szanownego pana Prezesa, który robi sobie z rządem co chce. To jakaś powtórka z rozrywki, bo przecież to kolejny prawicowy rząd ustalany w ten sposób.
goja / 80.53.211.* / 2006-06-21 08:49
narazie nie wyskokie a później i takie będą bo niestety to Marcinkiewiczowi i Kaczyńskiemu Lepper jest potrzebny a nie odwrotnie i co trafiła kosa na kamień ?

Najnowsze wpisy