Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Koniec z układami w gospodarce

Premier: Koniec z układami w gospodarce

Money.pl / 2007-10-06 17:08
Komentarze do wiadomości: Premier: Koniec z układami w gospodarce.
Wyświetlaj:
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-08 00:17
Stoi za blatem mówca wielki
Stołek troszkę się chwieje
Kto zrobił taką mównicę
Układ po cichu się śmieje

Łyk wody i haust powietrza
Słów trzeba wiele a wiele
Przekazać spragnionym słuchaczom
A układ ciągle się smieje

Wyjaśnić im trzeba dokładnie
Co by zrobili beze mnie
Ja wiem co było - co będzie
Układ się śmieje nikczemnie

Przed nami wiele jest pracy
Zadań piętrzy się mrowie
Trzeba odzyskać to wszystko
To wszystko
Nie mieści się w głowie

A jeszcze układ przeklęty
Nogi ucina od stołków
Lecz nas to nie zmiecie ze sceny
Nas Partii dyplomatołków

Proszą przestańcie już ględzić
Lecz czy możemy zaprzestać
Gwiazda nas wiedzie przegodnia
A gwiazdą Towarzysz Wiesław
rosomaq / 83.5.118.* / 2007-10-07 10:28
Czy ktoś zufany może wyjaśnić I sekretarzowi PiS, że prywatyzacja nie polega na tym, że pacjent sam płaci za leczenie, a na tym, że szpital prowadzi rachunek kosztów. Za leczenie płacą kasy chorych, a nie pacjent ani budżet. Nie leczy się również za darmo kryminalistów, którzy odnieśli obrażenia przy uprawianiu swego aspołecznego zawodu.
siermięga / 83.5.118.* / 2007-10-07 10:19
że rząd PiS prowadzi jakąkolwiek politykę gospodarczą.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-07 01:10
Jeździ sobie na sugnale z ekipą (ciekawe za czyje pieniądze, ni sądzę, żeby PiS miała tyle forsy) i straszy dzieci. Ale skoro tAk nas lubi, to może da Łodzi parę złotych na jakiś chodnik, albo co! Bo na lotnisko chyba nie da, S-8 też dawał i zabierał, ostatnio niby mówi, że da nam S-8 . Ale wiadomo, jak Kaczyński mówi, że zabierze - to zabierze, a jak mówi, że da - to mówi. Miller też nam naobiecywał kiedyś, i co i nic !
pytajnik / 80.48.241.* / 2007-10-06 20:06
Popieram, tylko czy aby w miejsce już istniejących nie zostaną postawione nowe, PiS-owskie?
jliber / 85.75.211.* / 2007-10-06 18:53
Ciekawe ile kadencji trzeba by Polacy zrozumieli że PiS nic nie robi aby ciagle miec ten sam program.
@mario / 83.23.241.* / 2007-10-06 18:42
Biedne to kaczyńskie. Gdybym przyleciał dzisiaj z księżyca przyznałbym mu pewnie rację.
ryż / 83.30.225.* / 2007-10-07 21:16
Popieram. Dodatkowo polecam wysłać karłą na księżyc będzie nas to mniej kosztować niż przeczekanie tych skrajnie idiotycznych i chorych rządów PIS - jełopów
PiS powinien wygrac / 83.31.146.* / 2007-10-06 17:09
I bardzo dobrze. Życzę im powodzenia w realizacji.
Skończmy wreszcie z państwem kolesiostwa.
ninoczka / 91.94.161.* / 2007-10-06 17:48
przeczytaj sobie Orwella Folwark zwierzęcy 1984 R. Kapuścińskiego Cesarza i zacznij korzystac z rozumu analiza i synteza segreguj i weryfikuj informacje nie uczestnicz w eksperymencie socjotechnicznym
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-10-06 18:47
no ja właśnie analizuję. Widziałem plan budowy autostrad Bieleckiego i Tuska (rząd KLD) nie było tam autostrady Warszawa- Wrocław, była za to Wrocław - Berlin. Kiedy PIS jako pierwszy rząd wskazał konieczność budowy drogi szybkiego ruchu na tej trasie PO poświęciła temu problemowi 5 min, że tam powinna być autostrada i, że PIS zatem głupi jest. To prawda powinna być tam autostrada też się z tym zgadzam, pytam tylko dlaczego przez 16 lat jej tam nie tylko nie wybudowano, ale nawet nie zaplanowano - to tylko 300 km?
Ciekawy był też plan budowy lotnisk wg. PO, niestety z tych pokazywanych na przeźroczu wszystkie już istnieją, a nie usłyszałem nazw miast, w których te lotniska powstać powinny oprócz słów rozwój i postęp (to też chyba z Orwella). A w którejś telewizji podali,że rozpoczęto budowę lotniska dla Lublina w Świdniku, a Gosiewski stara się o lotnisko dla tych swoich Kielc i przykład Włoszczowy pokazuje, że potrafi dopiąć swego. To powiedz mi Ninoczka komu ja mam wierzyć? Tym którzy marnie bo marnie, ale budują, czy tym, którzy mogąc budować mówiwli i znowu mówią. Z Orwella to też jest chyba spot LID, w którym jakiś gość, pisząc list do Kaczyńskiego, komentuje, że pewnie prezydent jak zwykle sobie chlapnął podczas wystąpienia. Prezydent chlapnął podczas wystąpienia, ale chyba nie ten. Myślę, czy to nie jest czysty Orwell? Ale ja były ustrój pamiętam i ja tę technikę znam z doświadczenia. A i z historii też, gdy AK rozpoczęło plan Burza wqalki przeciwko Niemcom, CCCP oskarżał ich o pomaganie niemcom lub stanie z bronią u nogi. To nie był Orwell, niestety.
jac45 / 83.11.198.* / 2007-10-06 18:42
A Ty dzieckiem jakiego eksperymentu jesteś ; SLD, LID ?
ozdobaster / 2007-10-06 17:16 / Bywalec forum
A podstawówkę skończyłeś?
KoP / 2007-10-06 17:27 / Bywalec forum
tylko na tyle Ciebie stać?
Widać tylko takie miernoty popierają PO i LiD.

Najnowsze wpisy