Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier Kopacz znów musi gasić pożar. Blokada dróg i marsz związkowców na Warszawę

Premier Kopacz znów musi gasić pożar. Blokada dróg i marsz związkowców na Warszawę

Wyświetlaj:
LIP / 83.27.66.* / 2015-02-01 13:41
MAM GDZIEŚ ROLNIKÓW I ICH CIĄGŁE TERRORYZOWANIE SPOŁECZEŃSTWA. NIECH NORMALNIE ZACZNĄ PŁACIĆ ZUS I PODATKI- POTEM POGADAMY. POD KAŻDĄ CHATĄ PO 4 BMW I JESZCZE MAŁO
nazariode / 77.255.248.* / 2015-02-01 13:41
Niech się chłopy wezmą za sianie zboża i przycinanie drzew w sadach a nie protesty im w głowach, dziady. Wszyscy by tylko brali a od siebie to nawet zus u nie chcą płacić. Wybić wszystkie związki zawodowe i przywileje.
Rolnikom nie! / 93.105.10.* / 2015-02-01 13:40
W głowach się rolnikom poprzewracało. Wystarczy 1ha ziemi by przejść na KRUS. Nie trzeba też płacić podatku dochodowego. Ja też jako zwykły pracownik firmy prywatnej wyjdę na ulicę bo przez kryzys na świecie moja firma nie przynosi dochodu. I też chcemy odszkodowań za straty! A jak! Zachłanność niektórych grup zawodowych jest wręcz oburzająca.
rty / 94.254.193.* / 2015-02-01 13:34
Gdyby w kraju każdy miał prawo posiadania broni to żaden związek zawodowy nie odważyłby się blokować dróg.
wigantd / 89.72.177.* / 2015-02-01 13:30
Było tak nie kucać przed górnikami.Ale przecież p. premier świetnie działa w sytuacjach kryzysowych!
A czemu nie / 94.254.129.* / 2015-02-01 11:30
Zachęcam wszystkich bezrobotnych bez prawa do zasiłku aby rozpoczęli strajk i zablokowali parę dróg. Domagajcie się kochani zaisłku 1000 zł… na 1 rok minimum.
No bo jak żyć.
Skoro górnicy, rolnicy mogą to czemu nie Wy!!!
Idą wyboby, na 100% ulegną :-)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jo44 / 89.73.21.* / 2015-02-01 04:55
Skoro ,Ceny skupu żywności nie są bowiem zależne od działań rządu, lecz to problem globalny" -to po co nam lokalny miniSTER , bezradny, pop!erd, cyniczny?
Co ma embargo do cen np owocow jagodowychbktore kupuje TyLKorpo zachod ? Klika wykancza branze po branzy... A zmanipulowana gawiedz sie cieszy ze taniej jest=bankroctwo. To prosta droga do komuny jewropejskiej albo zielonoludzkiej..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
bonifacy grzebuła / 62.182.213.* / 2015-02-01 02:49
nie musi.ma od tego słuzby prewencyjne.jak na żądanie policji chłopki nie odblokuja drogi to zepchnąć do rowu te ciągniki za cirka sto tysięcy zł.i po sprawie,bęą wiać jak zające.
postpańszczyźniane resentymenty / 213.158.218.* / 2015-02-01 10:46
aby ci tylko dziadziusia, stryjka lub szwagra "nie zepchli" do rowu, bo ci mamusia przy następnej wizycie, czerniny nie zafasuje.
sdaf adf / 5.134.65.* / 2015-01-31 22:35
premier bez jaj, pewnie znowu wyciągnie kasę od normalnych ludzi. zeby tylko utrzymać stołek.
noooo / 213.158.218.* / 2015-02-01 10:49
normalnych? tzn. tych z fobiami, czy tych z tikami?
JanuszPOlikot / 2015-01-31 20:44 / Tysiącznik na forum
Pozdrawiam was rolnicy!!!! Trzeba walczyć o swoje. Tak trzymać.
Tymi frustratami POniżej wpisującymi swoje opinie nie ma się co przejmować. To najczęściej prekariusze pracujący na umowę-zlecenie za 5 zł na godz po 12 godz w pracy bez zadnych urlopów, ubezpieczeń itp.Oni wam zazdroszczą i chcą zaniżać standard pracy i opłacalności produkcji do poziomu Chin a może i Afryki.Już to nawet udało się im osiągnąc w POlandii.
Może tak szanowni prekariusze zamiast narzekać na rolników i górników czas się skrzyknąć i powalczyć o swoje aby podnieść standard pracy i płacy w naszym kraju.
Tradycyjnie POzdrawiam "wyborcuf" .....:)
Zaniżajcie dalej standardy . To niedługo PObijemy Afrykę.
bezerbur / 83.24.3.* / 2015-01-31 21:26
Platforma nie rządzi świetnie. Alternatywą jest tylko PiS bardzo mocno związany z Kościołem. A jaki przemysł rozwijał Kościół? Obcęgi do tortur, dyby do zabawy dla dzieci żeby wspinały się po głowie zakutego i tam takie modlitewniki itp. Kościół powie wyrażnie, że nie zajmuje się gospodarką tylko religią.
A jeżeli chodzi o relacje społeczne nie rodzinne to jakie ma Kościół pojęcie? Jałmużny, łaski silniejszego.
jo44 / 89.73.21.* / 2015-02-01 04:59
Zaden popis, psl itd- narod jest jeden, nie dajcie sie podzielic ludzie bo zdechniecie w samotnosci ..

Dziel i rzadz - rememba this?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
JanuszPOlikot / 2015-01-31 21:46 / Tysiącznik na forum
Po twojej wypowiedzi nie dziwię się już niczemu.Biedny kraj niestety.Jeszcze długo będziemy biednym krajem.Tyle mam do powiedzenia aby ciebie nie obrazić.
Bezerbur / 83.24.127.* / 2015-02-01 00:04
Biedny jest kraj, bo rzeczywista zamożność to jest po odliczeniu zadłużenia.
Kiepska jest metoda na wzbogacenie kraju poprzez chaos, zbiednienie i robienie według nowego lepszego ładu. Traci się jakąś część poprzednieho potencjału.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Waniek / 2015-01-31 20:55 / Bywalec forum
Jak nie szanujesz innych to lepiej przestań napuszczać jednych na drugich. Uważaj co piszesz i przestań pisać że to rolnicy mają rację o to nie prawda tak samo jak górnicy też nie mają racji. A chcą jedynie zadymy a nie pracy i pieniędzy.
JanuszPOlikot / 2015-01-31 21:12 / Tysiącznik na forum
Kto ma racje ? POlitykierzy jedzący ośmiorniczki ,pobierający kilometrówki napuszczający jednych na drugich?
Rolnicy i górnicy walczą o normalność . To tylko prekariuszom wydaje się że chcą zbyt wiele.
Koniec z zaniżaniem standardów i afrykanizacją POlski.
Waniek / 2015-01-31 21:22 / Bywalec forum
Tylko że nie zauważasz że ta afrykanizacja polski jest właśnie dzięki tym związkom a nie politykom, którym to wisi. Czy jest dobrze czy źle politykierzy suszą zęby do kamery byle ich wybrano. Ale nikt z wyborców nie ma żadnych zahamowań w kupowaniu za "najniższą" która nie jest najniższą ceną w biedronce. Co tam dostawcy harują za grosze i wykańczają drobnych przedsiębiorców, ale lecimy wspierać zagranicznych kanciarzy co tam.
JanuszPOlikot / 2015-01-31 21:29 / Tysiącznik na forum
Ci zagraniczni kanciarze są zwolnieni z POdatków? Może tak zwolnić kopalnie albo rolników? Zaraz będą zyskowni. Ciągle nie przyjmujesz tezy że ta afrykanizacja jest winą rządzących. To oni stworzyli taki układ bo siedzą w kieszeniach zagranicy. Proste?
Te rządy PO?PSL nieudaczników trzeba zmienić.Inaczej będzie licytacja na obniżanie standardów. Który kraj w UE ma tyle umów śmieciowych co POlska pod rządami POlitykierów?
Waniek / 2015-01-31 21:34 / Bywalec forum
Zmienił stryjek siekierkę na kijek i będzie dalej to samo. Do zmian potrzeba zmian w postępowaniu nas polaków. A silne kopnięcie w jaja polityków może ich otrzeźwi. Ale tego burdami nie zrobisz.
pol... / 83.21.86.* / 2015-01-31 20:09
W głowach im się przewraca. trzeba trochę główkować jak zarabiać. Mam znajomych rol. którzy mają i 50 ha i 200ha i nie narzekają. Ja ZUS co m-c płacę ponad 1000zł, i za robotą jeżdzę po 4-ch województwach. czas pracy to min 12 do 14godz. 6 dni w tyg.

Słabe rolnictwo dawno powinno zniknąć.
bezerbur / 83.24.3.* / 2015-01-31 22:05
Rolnicy są prawdziwymi szczęściarzami. Gdybym miał na zakup ziemi też bym został rolnikiem. Posadzić na wiosnę ziemniaków. Przechadzać się po polu jak rosną. Zebrać we wrześniu i na zimę do Egiptu.
JanuszPOlikot / 2015-01-31 20:56 / Tysiącznik na forum
Tak to jest jak ktoś pracuje w afrykańskich standardach. To mu sie w głowie nie mieści że inni mogą inaczej czyli normalniej.
Zupki dla górników na stołówce to według ciebie szczyt luksusu?....:):):)
Człowieku zmień pracę na taką gdzie dostaniesz urlop,premię itp. itd......:)Może ci się więcej w głowie POmieści, to co nie chce się mieścić teraz
Waniek / 2015-01-31 21:02 / Bywalec forum
Polska jest biedna i nie stać jej na dobre zarobki dla wszystkich. Ale to nie znaczy że nie trzeba pracować aby było ci lepiej. Tylko burdami i wyciąganiem pieniędzy z budżetu państwa tego nie załatwisz. Bo w końcu to państwo padnie z braku kasy. A jest jej coraz mniej i dopłaty też będą w końcu coraz niższe bo unia w nieskończoność rolnictwa dotować nie będzie tak samo jak górnictwa.
JanuszPOlikot / 2015-01-31 21:22 / Tysiącznik na forum
No tak biedny kraj. Utzymanie "przeydęta" i dworu kosztuje więcej jak królowej brytyjskiej. Stoły w MSZ też muszą być po 200 tys. Może pendolino po kikla miliadów. Stadiony narodowe i inne głuPOty.itp..itd Może tak na ratowanie Grecji te kilka miliardów USD? Warto również wspomóc Ukrainę . To tylko 100 mln USD. Ciekawe dlaczego banderowcy nie znoszą sankcji wobec naszych rolników? Mam nadzieję że zapłacą za ewentualną broń którą POlitykierstwo chce sprzedać. Można wyliczać wiele.

Polska kolego nie jest biedna . Jest żle rządzona!!!! Przez POlitykierów.
Waniek / 2015-01-31 21:31 / Bywalec forum
A co myślisz, że gdyby Polacy byli twardsi i przestali robić zadymy ale się lepiej zorganizowali było by im gorzej? Twardsi nie oznacza burd tylko lepszej organizacji wewnętrznej w której jeden polak drugiego nie utopi w łyżce wody. (a to właśnie ci zafundują związkowcy). Tylko twarde działania polaków wewnątrz kraju mogą ukrócić takich polityków krasnoludki i burdy tego nie załatwią!!!
Waniek / 2015-01-31 20:52 / Bywalec forum
Też mam rodzinną ziemię, ale nie płacę podatków w polsce (nie jestem w krus chociaż mógłbym). Posiadam małą masarnie która lokalnie pomaga ludziom, aby nie padli z głodu. Przez takich jak ci pseudo rolnicy którym się wydaje że wszystkim im się należy za samo wyjście w pole. Żeby było lepiej mam firmę projektowo-informatyczną z której żyję i nie chcę mieć nic wspólnego z pseudo rolniko-związkowcami.
JanuszPOlikot / 2015-01-31 21:01 / Tysiącznik na forum
To co już węgla do elektrowni za 600 zł/t nie wozisz ?
Waniek / 2015-01-31 21:04 / Bywalec forum
A co myślisz że jeżeli masz pieniądze to tylko w jednym ogródku starasz się pomagać??? Sobie panków jest u nas mnóstwo ale kasa wg. mnie zobowiązuje do pomocy innym a nie jedynie do ich okradania.
Max Mary Jan / 78.11.6.* / 2015-01-31 20:04
Ciekawe,kiedy inni użytkownicy ruchu drogowego pogonią tych spaślaków związkowych,bo co za dużo ,to nie zdrowo....kto za ten burdel związkowy na drogach zapłaci....inni użytkownicy?Pani Premier wogóle nie powinna się takimi gnojami zajmowac,od porzadku na drogach jest policja,więc lawety powinny tylko kursowac w tę i z powrotem,a koszem obciążyc blokujących...
gosia658 / 91.231.25.* / 2015-01-31 20:04
Banda nierobów, znów chcą utrudniać normalnym ludziom życie i pracę, policja powinna rozgonić tych zadymiarzy !!! Tylko im dawać, dawać dawać. A uczciwi ludzie muszą za nic płacić ZUS-y, bo mają lekarzy za darmo, to przez nich te kolejki i brak kasy w NFZ-cie, nic nie dają, a wszystko chcą !!! Do roboty dziady jak wszyscy inni !!!!!!!!
kanciak 5 / 213.158.221.* / 2015-01-31 20:03
niech się lenie rolnicy wezmą za pracę bo tylko pieniędzy chcą za darmo ,ten czas co stracą na protesty to by lepiej szczerze popracowali
ja13 / 83.1.254.* / 2015-01-31 20:12
To większość Polaków zdecydowała o wejściu do Unii ,co wiązało się z wprowadzeniem dopłat.Należało by więc znieść dopłaty we wszystkich krajach.
rolo / 88.156.118.* / 2015-01-31 20:02
Myślę, że polski rząd powinien pójść po rozum do głowy i odkurzyć armatki wodne ze stanu wojennego.

Najnowsze wpisy