Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Na liście PiS jest miejsce dla Nelly Rokity

Premier: Na liście PiS jest miejsce dla Nelly Rokity

Wyświetlaj:
kpiarz / 83.7.138.* / 2007-09-24 21:06
Wiedziałem, że Pan K. to zero, ale teraz to już spadł poniżej dna, które reprezentuje:)
Zdzich / 2007-09-22 10:52 / Bywalec forum
W wczoraj na spotkaniu premiera z policjantami w Słupsku usłyszałem takie słowa wypowiedziane przez Jarosława Kaczyńskiego „w takim rządzie dla dobrych i sprawnych polityków jak Jan Rokita jest miejsce … Rokita powinien służyć Państwu szkoda jego talentu” bodajże w październiku, listopadzie słyszałem wypowiedzi oligarchów PiSu, że Pan Jan Rokita w rządzie Pani Suchockiej był mordercą demokracji. Dlaczego wszyscy członkowie PiS-u aby tylko przypodobać się swemu panu powtarzają za premierem taką obłudę, zakłamanie . Co premier powie to jest święte, nikt nie potrafi powiedzieć słowa przeciwnego. Każdy z piesków pana premiera stara się prześcigać w obłudnych wypowiedziach nie mając swego zdania. A jak wypowiada swą mądrość to słucha się jej mniej więcej tak, jak słońce świeci to zasługa PiS-u a gdy deszcz pada to wina PO, układów, jakiejś oligarchii i jedyny Bóg wie jeszcze kogo. Teraz jest bardzo mądre słowo „oligarchia, układ” tylko czy ktoś wie co te słowa znaczą. Czy ludzie słuchający RM rozumieją co te słowa znaczą , czy ktoś z tych ludzi sprawdził w encyklopedii co to jest oligarcha, nie ale oni rozumieją, że to jest coś bardzo niedobrego z czym władza chce walczyć, że przez tych oligarchów i układy biorą się im same kłopoty i niedostatki a przecież dziś rządzą panowie z PiS-u a „oligarchia jest to forma rządów polegająca na sprawowaniu władzy przez niewielką grupę ludzi” - przepis z encyklopedii. Czy ktoś z mądrych piesków PiS-u podał choć jedno nazwisko kto jest oligarchą,. Żaden z tych panów nie poda żadnego nazwiska bo by okazało się, że tak naprawdę PiS nie ma władzy a jak padły by nazwiska to związane w jakiś sposób z ówczesnymi panami z góry PiS-u. Jest jeszcze tłumaczenie „oligarchii finansowej przez co się rozumie wąską i najbogatszą grupę ludzi związanych z kapitałem finansowym” Ale właśnie ci ludzie oligarchowie finansowi napędzają gospodarkę, rynek. I ci malutcy co nie rozumieją co to jest oligarcha, co to jest sprzedaż, co to jest PKB, w ogóle nie rozumieją praw rynku gospodarczego, są bardzo zależni od tych oligarchów finansowych dlatego, że między uszami mają trociny a nie rozum. W naszym narodzie jest coś czego nie mogę pojąć, jest to zazdrość, chciwość, dowalenie sąsiadowi tak, żeby miał gorzej niż ja. Na zakończenie kto chce by wszystkim było po równo, żeby sąsiad miał gorzej niż to głosuj na PiS.
Rolfes / 87.105.50.* / 2007-09-22 00:02
Będzie konkurowac ze Szczypińską, która brzydsza...
apiekarskalepsza / 83.24.208.* / 2007-09-22 13:54
i tak Senyszyn nie pobiją urodą.
jaro67 / 2007-09-21 19:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobry jest Donald

wykosił:
Płażyńskiego Olechowskiego Gilowską Rokitę
to taki drobny karierowicz

jak ktoś jest błyskotliwy to mu przeszkadza

zresztą to wszystko etatyści
piinokio / 83.27.197.* / 2007-09-21 22:36
Zwłaszcza Płażyński był wyjątkowo błyskotliwy. Rokita w ostatnich wyborach poparł kandydata PiSu na prezydenta Krakowa - bardzo przemyślane posunięcie. Teraz po targach, kiedy ustalono listę w Krakowie wg jego życzeń wypiął się całkowicie a żona poleciała lizać buty Kaczyńskiemu. Przypomnij sobie co było powodem wycofania się Olechowskiego i kto tak naprawdę go wykosił.
rudy henio / 87.206.176.* / 2007-09-21 21:55
Ta Gilowska to dopiero AS! Tusk ją wywalił za nepotyzm. I dobrze zrobił. Rokitę z PO wywalił Kaczyński przy pomocy frau Nelly. Grunt to mieć odpowiednią żonę. Olechowski bardziej pasował do SLD. Co do Płażyńskiego to masz rację. Powinien być w PO. Tusk nie jest politykiem moich snów, ale nie wywołuje u mnie odruchów wymiotnych jak dwa zawzięte bliźniaki, co dawno zapomniały co to jest prawda.
wymianauprzejmości / 83.24.210.* / 2007-09-21 22:15
no popatrz, co za zbierzność odczuć. Tuskacz wywołuje u mnie podobne odruchy wymione. Na szczęście nie śni mi się, więc mam trochę wytchnienia.
pis sio / 87.206.176.* / 2007-09-22 09:09
O jest nasz ulubiony płatny krzykacz pis'u. Ile dostajesz za te wypociny? Ponoć dopuszczono cię do polizania butów Jareczka? Jak było?
Opowiedz nam, jaką to sprawia ci przyjemność być nieustannie oszukiwanym. Jareczek kłamie, a ty co? Podniecasz się? Życzę miłych doznań bo Jareczek się dopiero rozkręca.
XXL / 80.55.78.* / 2007-09-21 18:58
To bardzo dobra informacja - najpierw Nelly , potam Maria i już jest po PIS ie. Pan Maria ma wyjątkowy talent do psucia wszystkiego, a teraz jak mu pomoże żona to wszystko stanie się troszkę szybciej ......... A wtedy - ,, jeszcze tu k......... wrócimy - z Olem ,, (cyt. Psy 1 )
pytek jeden / 157.25.157.* / 2007-09-21 16:43
Wreszcie jest ktoś, kto precyzyjnie trafia w wasze sny o idealnym polityku pis. Jesteście zachwyceni! Prawda?
Czy ktoś ze zwolenników pis wyjaśni mi, dlaczego będziecie popierać frau Nelly?
wezyzyr / 212.76.37.* / 2007-09-21 17:38
każdego kto spowoduje, że ludzie, którzy bez wyobraźni i kompetentni ale mający inne cele niż polskie społeczeństwo - hamujący rozwój kraju jak Bielecki Tusk i Balcerowicz nigdy już nie wrócą.
Dobrze zarabia mi się teraz pieniądze (firma idzie mi jak burza), czyli jest o wiele lepiej niż podczas schładzania gospodarki czy wprowadzania 22% VAT. Nie chcę ich powrotu
piinokio / 83.27.197.* / 2007-09-21 22:42
Gdybyś miał biedaku jakąkolwiek firmę to w życiu nie poparłbyś kretynów którzy wyją o solidarnym państwie i jawnie zapowiadają powrót socjalizmu pod hasłami walki z "bogaczami".
germit / 85.193.225.* / 2007-09-21 22:19
Powiem ci jedno. Gdyby nie Balcerowicz i inni, którzy odważyli się odwrócić gospodarkę od socjalizmu, nie siedziałbyś przed internetem na swoim własnym komputerze, bo nie byłoby cię na to stać. Największy paradoks Polski ostatnich lat to to, że najwięksi krzykacze w Polsce najbardziej korzystają z reform gospodarczych tamtych lat rozdając pieniądze na prawo i lewo, które daje gospodarka.
marek 19.53 / 83.24.32.* / 2007-09-21 22:43
Może jestem krzykaczem, ale zapłaciłem za to prawo. I zapłaciłem słono. W dzisiejszych pieniądzach 400-500 tys. PLN. Miałem pełny wkład na mieszkanie. Za komuny nie mogłem go otrzymać, bo miałem "dobre warunki mieszkaniowe". Po reformie Balcerowicza dostałem 10.tys PLN - równowartość wtedy 2 m2.
To nie Balcerowicz zdusił inflację swoim geniuszem. Tysiącom takich jak ja zagrabił kasę.
kpiarz / 83.7.138.* / 2007-09-24 21:09
Marek może byś lepiej nakampanię Jarkowi dorzucił jakieś 10 patoli?:)
Zdzich / 2007-09-23 19:45 / Bywalec forum
Panie marek dość często czytam Pańskie wypowiedzi na forum i uważałem, że są przemyślane ale to co teraz pan wypisujesz to nie trzyma się kupy. Jestem akurat z branży budowlanej i o m2 mieszkania coś wiem. I w tamtym czasie jak Pan miałeś wkład na mieszkanie to było tylko 10% wartości mieszkania to jest jedno, a drugie to wartość mieszkania była wirtualna tak jak dolar lub marka. Pan Balcerowicz właśnie sprawił to, że towary przestały być wirtualne, zaczęły odzwierciedlać realną wartość co do pracy i wkładu innych środków w towar, po prostu zostały urynkowione. Jednak mam nadzieję, że Pan to napisał by wywołać polemikę.
pis sio / 87.206.176.* / 2007-09-22 09:19
Nie miałeś żadnego pełnego wkładu. Miałeś mały kawałeczek, a resztę obiecywała zapłacić za ciebie Polska Ludowa. Nie zapłaciła bo nie miała z czego. Urealnienie cen odkryło nagą prawdę ile był warty twój wkład. Balcerowicz jedynie przeciął ten wrzód w finansach państwa. Kasę zagrabiła ci Polska Ludowa. Pretensje możesz mieć do Gomułki, Gierka, Jaruzelskiego i im podobnych. Teraz rośnie nam godny następca Gomułki - Jarosław Kaczyński. Mamy spore szanse aby historia zatoczyła kolo i jeszcze raz zrobiono nas w trąbę - wystarczy zagłosować na pis.
dobrenie? / 83.24.208.* / 2007-09-22 13:57
O jest nasz ulubiony płatny krzykacz PO. Ile
dostajesz za te wypociny? Ponoć dopuszczono cię do
polizania butów Tuska? Jak było?
Opowiedz nam, jaką to sprawia ci przyjemność być
nieustannie oszukiwanym. Tuskacz kłamie, a ty co?
Podniecasz się? Życzę miłych doznań bo Tuskaczek się
dopiero rozkręca.
rudy henio / 87.206.176.* / 2007-09-21 21:44
Jeśli uważasz, że Balcerowicz jest bez kompetencji to sam sobie wystawiasz świadectwo totalnego barana. Możesz się nie zgadzać z Balcerowiczem, jeśli masz trochę pojęcia o makroekonomii (szczerze w to wątpię). Możesz też go nie lubić, ale zarzucając Balcerowiczowi to co mu zarzucasz pokazujesz, że mało rozumiesz. Nie martw się jednak bo frau Nelly zadba o twoją firmę.
parasol / 83.17.135.* / 2007-09-21 18:41
Nawet nie wiesz dlaczego się tak dzieje, pomyśl zanim napiszesz. następne bzdury. Zasługą tego rządu jest to ,że zajmował się wojenkami i nic nie zdązył sp..yć. Mechanizmy twojej "burzy" powstały znacznie wcześniej i nłożyło się jeszcze kilka korzystnych czynników.

Najnowsze wpisy