Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier: Nie potrzebuję pana prezydenta

Premier: Nie potrzebuję pana prezydenta

Money.pl / 2008-10-15 08:10
Komentarze do wiadomości: Premier: Nie potrzebuję pana prezydenta .
Wyświetlaj:
777c / 149.254.200.* / 2008-10-20 16:03
nie Bank
nie Akcje
nie Obligacje
nawet nie Skarpeta...

lecz

RAJ[TUSKA]

:D
man13 / 2008-10-18 16:55 / Tysiącznik na forum
PiSiory nie potrzebowały rządzić /abdykacja w wyniku niemocy 2007/ i w wyniku wyborów społeczeństwo polskie wybrało potrzebnego mu premiera Tuska. Co z preziami?
grek zorba / 2009-02-25 14:31
chyba raczej PRZEBIEGŁEGO niż potrzebnego, zobaczymy jaką niemoc okaże ten rząd Cudotusk.
sc / 99.232.235.* / 2008-10-18 06:30
Tusk jest bardzo logiczny. Nie mowie, ze jest bardzo dobry lub bardzo zly. Jest niesamowicie logiczny. W innych krajach zwykle premier powinien miec ostatnie slowo a prezydent pelni drugorzedna lub symboliczna role np. tak jak krolowa Anglii. W USA nie ma premiera tylko prezydent. Prezydent przekazuje teczki ministrom a problemy ekspertom. Rzad ma funkcjonowac jak najlepiej dzialajaca superkorporacja. Nie mozna zachowywac sie jak na sejmikach szlacheckich. Caly swiat smieje sie z prezydenta Polski z tego co zrobil. Prezydent powinien zlozyc deklaracje o dobrowolnym zwrocie podatnikom 150 tys za samolot. Druga opcja jest taka, ze tylko jest jeden prezydent. Tak jak w USA. Polacy musza sie sami na cos zdecydowac wreszcie. Dodam mala uwage, ze poniewaz obecny prezydent pokazuje egocentryczna osobowosc (pewne zaburzenie) nie nadawalby sie na samodzielne kierowanie krajem. Jesli chodzi o drugiego pana to mysle, ze wywiazalby sie z zadania zadowalajaco. Tusk orientowal sie dobrze o co chodzi mowiac, ze nie potrzebuje pana prezydenta. Jak dlugo mozna tolerowac prezydenta, ktory tylko gruchy obija. No ale zobaczymy co czas pokaze. MIejmy nadzieje, ze te polskie sprawy beda kiedys rozwiazane.
jan kowalski / 2008-10-17 18:59 / Tysiącznik na forum
McDonek, ciebie też nie potrzebujemy. Zabierz do Peru tę swoją bandę dzieciaków, durniów i gamoni. Daj nam żyć!!
Poza prymitywnym bełkotem kompletnie nie widać efektow Twojej pracy, ośmieszasz się chłopie!
albrecht_krzywy / 195.212.29.* / 2009-02-25 11:48
a czemu wiekszosc mialaby wyjechac z Polski?
bo tobie - czlonkowi mniejszosci - sie tak podoba?
skoro dyktat mniejszosci jest poprawny to dlaczego pisowcy sprzeciwiacie sie dyktatowi mniejszosci religijnych, homoseksualnych itp?
aaa juz wiem... prlowska mentalnosc kalego.
wykształciuch / 151.92.176.* / 2008-10-20 15:50
Naprawdę?Ja potrzebuję...Mówienie o prymitywnym bełkocie przez wielbiciela lecha-krótka-lista jest co najmniej żenujące...Ale czego się spodziewać po takim elektoracie?
Za rządów pis-u byłam bezrobotną, nieszczęśliwą młoda matką, która swojemu dziecku nie mogła dać nic...Pomimo wykształcenia, znajomości języka obcego i podobno świetnej sytuacji gospodarki...To dziwne ale gospodarka chyba lubi Donka bo od stycznia tego roku, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dostałam prace w dużej korporacji, świetnie płatną, na cały etet, osiem godzin, pięć dni w tygodniu...Niewiarygodne? Ale prawdziwe...I niech nikt mi nie mówi że za rządów pis-u było lepiej, bo to jest chyba jakiś kiepski żart...dopiero teraz budują się drogi i stadiony a można zrobić o wiele więcej (sprywatyzować wreszcie służbę zdrowia, zmniejszone podatki już wchodzą od stycznia 2009) gdyby knypek przez pomyłkę posadzony na fotelu prezydenta nie przeszkadzał na każdym kroku i żadne zaślepione, nieudolne kaczoro-uwielbiacze wierzące w równość społeczną i tak samo głupawe frazesy jarcia-sama-sprawiedliwość i ich bełkot nie zepsują mi humoru i tego że wreszcie mogłam kupić sobie samochód i stać mnie na MP3 czy fajny telefon dla dziecka...A może kiedyś nawet na dom???
Dzięki ci Donaldku!Kocham Cię!
Pani Kowalska / 87.105.145.* / 2008-10-16 22:44
Tusk zachował się bezczelnie, kłamie w żywe oczy. Na każdym kroku oczernia i fałszywie mówi o wielu sprawach. A Sikorski to niby Polak ale jakoś nie Polak. Ma taki dziwny uśmiech. To przodujący Mason. Niestety tacy ludzie rządzą światem. A traktat Lizboński - to naprawdę utrata suwerenności. Będzie jeden Prezydent i jeden sąd a narodowe instytucje niewiele będą mogły samodzielnie zrobić. Wystarczyło wysłuchać wypowiedzi specjalistów ekonomicznych z Anglii - w programie Wildsteina. O Unii. To tak jakbym kogoś upoważniła do swojego konta i mieszkania. Czy wtedy nie czulibyście się zagrożeni?. Wolę sama decydować w swoim domu co mam robić i na co wydawać pieniądze, lub ich nie wydawać.
albrecht_krzywy / 195.212.29.* / 2009-02-25 11:55
łunia hydra nienasycona itp... wolisz sama decydowac w swoim domu? nie chcesz unii? ok.
za 20 lat bedziesz mogla to powiedziec swojemu synowi jak bedzie jechal na front wschodni bronic kraju. a potem ruskim soldatom ktorzy przyjda po twoja corke. a potem nkvd ktore przyjdzie po meza.
albo strzel kukulke w slup a potem przemysl sobie unie jeszcze raz.
voo / 83.6.112.* / 2008-12-03 15:44
Droga pani K. - musisz mieć coś z głową skoro po uśmiechu jesteś w stanie ocenić czy ktoś jest Masonem czy nie!
A z psiej kupy to pewnie numerki do totka jesteś w stanie przewidzieć...? Lecz się ruro!
captainsowa / 79.188.238.* / 2008-10-15 13:01
3 lata do EURO, są już makiety !

będa ścieżki rowerowe !
mzxcnm / 217.96.100.* / 2008-10-15 11:46
polowa wpisow nalezy psow gonczych "obrony dobrego wizerunku donalda" - niestety zaklinanie rzeczywistosci nie wystarczy...

Heh

Pilsener / 2008-10-15 11:26 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Głosowaliście na tych ludzi, to teraz sobie wydłubcie oczy na forum, kłóćcie się, kto lepiej polskę reprezentuje, że jak będzie polityk na a to będzie lepiej, a polityk na b to gorzej. A prawda jest niestety taka, że żaden polak nie jest w stanie reprezentować interesów polski ani jej obywateli, tak samo jak żaden polski trener nie doprowadził polskiej drużyny do mistrzostw Europy - kraj potrzebuje kompetentnych ludzi z zagranicy.
kwant2000 / 2008-10-15 10:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oglądałem w poniedziałek wieczorem program Teraz My. W programie spotkali się: prezydencki minister Michał Kaminski i minister w kancelarii premiera pan Sławomir Nowak. Kancelaria premiera generalnie zarzuciła prezydentowi Kaczyńskiemu, że zgodził się na ograniczenie emisji CO2 przez Polskę. Oczywiście w programie nie dowiedziałem się na czym ta zgoda polegała, i kiedy miała miejsce. Mimo późnej pory, zdecydowałem się włączyć komputer. Na stronie Parlamentu Europejskiego znalazłem artykuł z 16 lipca 2008 pod tytułem „Pakiet klimatyczny: Wspólne wysiłki na rzecz ograniczenia emisji” I co wyczytałem z tego artykułu, cytuję fragmenty: (...)”Czy UE jest wystarczająco ambitna? Kraje UE w marcu 2007 zdecydowały się na ograniczenie emisji CO2 o 20% do roku 2020. Jeżeli uda się osiągnąć w tej kwestii na świecie nowe porozumienie, UE chciałaby pójść nawet dalej, ograniczając emisję o 30%. W styczniu Komisja Europejska przedstawiła serię propozycji legislacyjnych, które mają na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych. (...)Kraje uprzemysłowione, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych, (sic!) zdają sobie sprawę, że aby ograniczyć globalne ocieplenie do poziomu poniżej 2 °C, muszą obniżyć swoje emisje o 25-40%. Biorąc za punkt wyjścia 30 % ograniczenie”...I dalej czytamy: (...)”Wysiłki krajów członkowskich na rzecz ograniczenia emisji mają się opierać na zasadzie solidarności, oraz brać pod uwagę względny PKB per capita w danym kraju. W tych ramach, będą musiały dokonać cięć lub będą mogły zwiększyć swoją emisję w stosunku do poziomu z 2005 roku”
Mogę się tylko domyślać, że w szczycie UE w marcu 2007 roku uczestniczył prezydent Kaczyński. oraz że wszyscy przywódcy krajów UE podjęli tak ambitne postanowienia zmierzające do ograniczenia emisji CO2, mające przeciwdziałać globalnemu ociepleniu naszej planety. Przypuszczam, że pod deklaracji końcową tego szczytu podpisał się prezydent Kaczyński, tak samo jak prezydenci innych krajów, jak Francji, krajów nadbałtyckich, Czech, Słowacji , Węgier, czy Grecji. Reasumując na szczycie z marca 2007 padły deklaracje mające ratować naszą planetę przed skutkami nadmiernej emisji gazów cieplarnianych. I teraz wracam z powrotem do programu „Teraz My”. Zwykły zjadacz chleba obejrzał program, zmówił zdrowaśkę i poszedł spać w przekonaniu, że prezydent Kaczyński delikatnie mówiąc nawarzył piwa. W świadomości przeciętnego telewidza został utrwalony obraz złego, niekompetentnego prezydenta Kaczyńskiego i dobrego premiera, który jedzie na szczyt UE, żeby błędy prezydenta naprawić. I nagle pojawia się problem; prezydent Kaczyński też chce jechać na szczyt. Jeżeli zakończy się sukcesem delegacji polskiej, to będzie to sukces pana premiera Tuska, lecz wspólny sukces premiera i prezydenta. A do tego nie można dopuścić.
Wróćmy teraz z powrotem do artykułu ze strony inernetowej Parlamentu Europejskiego. I co się dowiadujemy z tego artykułu?. Znowu pozwolę sobie zacytować jego fragmenty: (...)”Grupa krajów pod przewodnictwem Węgier, Bułgaria, Estonia, Łotwa, Litwa, Rumunia i Słowacja oceniają jako nieuczciwe uznanie roku 2005 za rok wyjściowy. Twierdzą, że rozwiązanie to jest "uszyte na miarę" bogatszych, starszych krajów członkowskich i nie odzwierciedla cięć, jakich dokonały nowe kraje członkowskie od 1990 roku, w ramach restrukturyzacji ich postkomunistycznego przemysłu. Ich alternatywa to wspólny cel ograniczenia emisji - 18%.”(...) Czego możemy wymagać od krajów rozwijających się? Międzyrządowy Zespół do spraw Zmian Klimatu twierdzi, że kraje rozwijające się powinny obniżyć swoje emisje o 15-30%????. Nie ma na to szansy bez znacznej pomocy z naszej strony", mówi Hassi (.Sprawozdawczyni Komisji Ochrony Środowiska Naturalnego – przyp. autora) Proponuje osobny zewnętrzny obowiązek redukcji emisji, który mógłby zostać spełniony dzięki współfinansowaniu w krajach rozwijających się inwestycji przeciwdziałających zmianom klimatu”
Zajrzymy jeszcze do innego artykuły na stronie www.energetyka.wnp.pl pt.: „Polska blokuje pakiet klimatyczny” W artykule tym czytamy: (...)”Rząd od dawna ostrzegał więc Brukselę, że nie zaakceptuje tak skrojonego Pakietu. Komisja nie chciała go jednak zmienić. Rządowi Donalda Tuska zostało więc tylko jedno wyjście: musiał sformować koalicję innych niezadowolonych państw UE...(...). Taka koalicja, po siedmiu miesiącach negocjacji, wreszcie powstała. - Dla co najmniej dziesięciu krajów ten pakiet, w tym kształcie, jest poważnym problemem, tak jak dla nas - powiedział Nowicki "Gazecie Wyborczej". - Jeżeli 20 października, kiedy Rada Europejska będzie głosować nad pakietem, owe państwa wyrażą swój sprzeciw, to taka mniejszość blokująca będzie. Ale to się okaże ostatecznie podczas głosowania. Bardzo zabiegaliśmy, żeby zbudować jak największe poparcie dla stanowiska Polski. Budowana przez Polskę koalicja miała już nawet okazję raz zadziałać. - Do osiągnięcia mniejszości blokującej wys
kwant2000 / 2008-10-15 10:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wystarczy 91 głosów. A w środę, na posiedzeniu COREPER (rada ambasadorów państw UE), aż dziewięć krajów dysponujących 101 głosami było za tym, żeby niekorzystny dla nas system aukcji wprowadzać stopniowo. Wśród nich Polska, Grecja, Rumunia, Bułgaria, Malta, Litwa, a nawet Czechy - podkreśla Nowicki.”
Reasumując, jaka jest sytuacja na dzisiaj? Polska z krajami: Litwą. Łotwą, Estonią, Czechami, Słowacją Węgrami, Rumunią, Bułgarią, Maltą dysponują większością blokującą ponad 91 głosów. Prezydent Kaczyński dobrze zna prezydentów krajów nadbałtyckich (vide: konflikt w Gruzji); ostatnio w Cieszynie spotkał się z prezydentem Czech Wacławem Klausem, z którym łączą go bardziej niż przyjacielskie stosunki. Jest również dobrym znajomym prezydenta Sarkozy’ego. Wiele ostatecznych decyzji zapada w kuluarach.
Jestem ciekawy, co chce ukryć Tusk przed polską opinią publiczną, że tak panicznie boi się obecności Prezydenta Kaczyńskiego na szczycie Unii. Parę miesięcy temu, o mało nie doszło do fiaska rozmów z USA w sprawie instalacji elementów tarczy antyrakietowej. Szkoda, że Prezydent jest tak powściągliwy w wypowiedziach dotyczących tego tematu. Tylko dzięki ministrowi Waszczykowskiemu, który w imię interesów kraju poświęcił stanowisko wiceministra i głównego negocjatora z Amerykanami dowiedzieliśmy się, że Tusk nie kwapił się z podpisaniem umowy z sprawie instalacji elementów tarczy antyrakietowej w Polsce. Jego zachowanie wówczas i obecnie daje dużo do myślenia.
kapitansowa / 79.188.238.* / 2008-10-15 10:18
Jakie interesy teścia radka chcieliście kosztem Polski pozałatwiać ?
Już naobicywaliście te 60 miliardów dla Żydów za zniszczone w czasie wojny przez niemców ich majątki, co mało ? Na ile teraz chcecie oskubać Polskę ? Ta mega zrzuta na spekulantów finansowych aby ratowac prywatne banki, ile tam chcieliscie zaoferować ?

Jest taki obraz Carawggia, Szulerzy, ilekroc patrzę na niego widze wasze gęby liberalne wypchane ciągłymi kłamstwami:

"Janku współczujemy tobie, dla ciebie będzie zawsze miejsce w naszym rządzie"
"będę latał rejsowymi , oszczedny rząd "

Nitras PO Szczecin bezczelnie przyznaje się, na łamach Rzeczpospolitej, że w czasie kampanii posłużył się kłamstwem aby usunąc kandydujaca posłankę PiS była Minister Finansów

Chleboszczak, kóry w poniedziałem do kamery bez zmróżenia oka kłamał że Prezydnet naraził Polaków na podwyżke 90 energii

i ostatnie te 1000 km dóg lokalnych rocznie.

Już nie wspomne o obietnicach wyborczych, wielokrotnym zaprzeczaniu publicznym, że nie bedzie prywatyzacji szpitali. Parada blagierów i oszustów.

a zresztą sam ich król będąc wicemarszałkiem Sejmu RP mówi:
"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". ("Przekrój", nr 15 z 2005 r.)

no i ta szeroć koleżanki SAWICKIEJ a co myślicie, że jej się dzieje teraz jakaś krzywda ?????
Jeżeli tylko za friko, to to ja pieprzę {,,,,)
Ty mi nie mów (…), ja zaczynam ten drugi watek, bo jest coś do wzięcia (….)
Ku.......rwa mać, tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy władzę wzięli (…)
No dojście zawsze jest (…) i kręcimy lód (…)
Żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (..)
W politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie !

Zamiast autostrad, szybkiej koleji, metra zróbcie scieżki rowerowe, może to potraficie, będzie wielkie EKO EURO !
W politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie !
a320 / 80.68.235.* / 2008-10-15 11:29
Patrz jak to źle jest na świecie.
Wszyscy wokół ciebie kręcą lody, bogacą się, tylko ciebie nikt nie chce włączyć do układu. Tylko ty pozostajesz nieważny i nieistotny. Nawet złom staniał tak bardzo, że nie opłaca ci się kraść.
kapitan Sowa / 79.188.238.* / 2008-10-15 12:53
o jak bardzo się mylisz wieśniaku ! słoma zatkaj dziury w mózgu bo już wypływa !
Wystukałes na Comodore i grasz wielkiego macho !
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-10-15 10:53
jarek-sama-prawda:
1.Nie będę premierem, jeśli mój brat będzie prezydentem,
2.Nie będzie koalicji z samoobroną,
3.Nie bedziemy tworzyć rządu z przestepcami...
4.podsłuchy,zastraszanie,akcje CBA , ABW itp o 6-stej rano ZAWSZE w telewizji
5.powstanie iluś-tam tworów do łapania przestępców zwłaszcza wśród takich którzy nie popierają pis-u albo w ogóle mają inne zdanie-"kto nie jest z nami jest przeciwko nam" :jarek sama-sprawiedliwość(jak nie ma nic na kogoś zawsze można coś stworzyć albo oszukiwać, kłamać i manipulować ludźmi i coś przecież powstanie i już można zamykać i krzyczeć o sukcesach)
6.że nie będę wymieniać niespełnionych obietnic wyborczych i nie wspomnę o wstydzie który Polska przeżywała przez 2 lata i jak wydawało się że już się wreszcie skończył to prezydent (jak widać) jednak godnie go kontynuuje,
Było tego a było...Można by książkę napisać...Mam 30 lat (nie jestem sb-kiem, ub-kiem ani niczym podobnym)i staram się być obiektywna ale fakty mówią same za siebie...Ale z zasmarkanymi ze złości wielbicielami pisuarku ojca imperatora i prezydenta-co-za-wstyd, którym piana wylewa się nogawkami od spodni nie ma sensu dyskutować bo oni oprócz stosu wyzwisk nie mają żadnych argumentów "za"...Więc teraz oplujcie mnie i poczujcie się lepiej...pozdrawiam...-)
zallllll.pl / 192.193.245.* / 2008-12-30 08:49
"ROZUMIĘ" - HA HA HA HA i wszystko jasne ;)
kapitanSowa / 79.188.238.* / 2008-10-15 12:57
o jakim wstydzie piszesz, tych lewaków , rodziny pomyj wyborczych, Rozumię skoro się ma za człowieka honoru Cześka Kiszczaka to prawy Polak to wstyd, z nim nie ropy nie pomieszasz i nie zaplanujesz żadnego zabóstwa. Masz powody do wstydu.
Zmień szybko gazetę i stację , ale ty przepadasz za maleszką i milanem przecież !
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-10-17 09:44
Acha...rozumiem że przez 2 lata rządów pisu wszystko było cudownie, kraj kwitł , stawał się potęgą i nikt się nie śmiał...Weź parę gazet z tamtych lat i poczytaj,każde wyjście publiczne premierów ich totalny brak ogłady i kompetencji to był śmiech w całej Europie, obrażanie sie na Rosję i zaczepianie Putina- które już było niebezpieczne dla Polski, bo bracia k gotowi byli iść na woję byle postawić na swoim, że nie wspomnę o ich awanturach wzajemnych, oskarżaniu się wzajemnym i podsłuchach...ja tam się wstydziłam bo mam odrobinę samokrytyki i czasem jeżdżę za granicę i generalnie nie jestem zaskoczona upartą postawą prezydenta, jarek-sama-prawda nie ma się z kim kłócić na forum publicznym więc wepchnął brata w awantury a sam siedzi przed tv i skacze na kanapie u mamusi wołając "dawj lechu! jeszcze! przywal mu!"
I niestety taką postawą charakteryzuje się większość wyborców pis-u...szkoda...
toniemoralne / 217.96.100.* / 2008-10-15 11:44
by donald:

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy
ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-10-15 13:01
I co? Mamy się licytować? Mam wymienić kolejnych 10 polstulatów pis-u?Absurd...
Wiesz co? Wolę milion obietnic, które nota bene jeszcze mogą sie spełnić a wszystko zmierza w dobrym kierunku bo ktos tam teraz oprócz nienawiści i pychy, mysli(PIS juz miał swoją szansę i wszyscy wiemy jak to się skończyło i proszę mi wymienić które obietnice wyborcze spełnił...jarek-sama-prawda też nie wierzył w sondaże a jego mina po ogłoszeniu wyników wyborczych mówiła wszystko) od tej tragikomedii którą mięliśmy przez 2 lata...A najgorsze jest to że jeśli pokonaliby jakimś cudem PO to znowu byłaby identyczna sytuacja...sorry, gorsza!Ponieważ nie ma samobaranów ani romana-wielka-liga to byłyby kolejne wybory 2 dni po pierwszych bo z kim oni mogliby stworzyc koalicję???Przecież nie z PO do którego zieją nienawiścią ani z PSL-em który jest w koalicji z "wrogiem" nr 1, no to może z SLD???To dopiero byłby kabaret...Pomyślcie sensownie zieleni z nienawiści, zatruci jadem jarka i jego dziwactw, PIS nigdy nie wygra z tak duża przewaga aby rządzić samodzielnie, nie stworzą koalicji z nikim - więc jaki to ma sens? Najlepiej żeby drugi pyszałek leszek-krzywy-uśmiech zniknął całkiem z pałacyku i zaszył się gdzieś gdzie nikt nie będzie go oglądał zamiast wykonywać złośliwe polecenia brata (prezydent "wszystkich" Polaków ale najbardziej tych z pis-u...)i wtedy dopiero zapanuje spokój w tym biednym kraju...
ccccccc / 78.8.69.* / 2008-10-15 10:09
a my nie potrzebujemy rudego premiera
a320 / 80.68.235.* / 2008-10-15 09:56
Nawet całej Wspólnoty Narodów. Gdziekolwiek jest, zawsze jest najważniejsza i pierwsza.
Ale Ona wie gdzie nie powinno jej być.
No ale Ona nie jest profesorem z Żoliborza.
kapitanSOWA / 79.188.238.* / 2008-10-15 10:34
Przypomnę ci że na Prezydenta L. Kaczyńskeigo głosowało 8 358 000 obywateli, a na PO w całej Polsce we wszystkich okręgach wyborczych , włacznie z pamperasmi 6 420 000 obywateli.

Dotarło ? Widzisz róznicę ?
A sondaże pomyj wyborczych i bombinskiej to wiesz gdzie mozesz sobie wsadzić ?
albrecht_krzywy / 195.212.29.* / 2009-02-25 12:03
wygodnie nie wspomnisz ile osob glosowal na pis.
w ktorychkolwiek wyborach.
rzetelnie.
bardzo rzetelnie.
a320 / 80.68.235.* / 2008-10-15 11:24
Ferduś, to Ty?

Co to jest "bombinskiej"?
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-10-15 11:02
No właśnie, to tylejeśli chodzi o zaplutych z wściekłości kochających pis i resztę tej rodzinnej sagi i ich kulturę osobistą...czyli jak wyżej...
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-10-15 11:02
No właśnie, to tylejeśli chodzi o zaplutych z wściekłości kochających pis i resztę tej rodzinnej sagi...czyli jak wyżej...
kultura osobista / 88.156.44.* / 2008-10-16 21:54
"tylejeśli" Ty kulturo osobista!
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-10-17 09:48
Przepraszam bardzo, skoro pana/panią tak bardzo to razi w oczki,za to że nie wcisnęła mi się spacja panie polonisto...postaram sie poprawić ale na twoim miejscu poczytałabym sobie te ziejące jadem i nienawiścią wypłuczyny pis-uarków...Tam jest dopiero co poprawiać...-)
yamoto34 / 80.51.243.* / 2008-10-15 09:52
A kto potrzebuje "tego pana" prezydenta ?? NIKT !! no..chyba...że brat Jarosław !! fakt!
taxi-gsm / 195.187.253.* / 2008-10-15 09:43
Nie tu problem. Myślę, że Pan Prezydent z całkiem innych powodów chce być na szczycie. Powód? Należy przyjrzeć się uważnie zachowaniom Prezydenta na ostatnim szczycie, kiedy to był z Tuskiem. Pan Prezydent po prostu kocha gadżety z wielkim zaaferowaniem oglądał pióro jakie przypadło mu w udziale. Panie Premierze zadeklaruj Pan przekazanie wszystkich gadżetów (łącznie z reklamówkami) Panu Prezydentowi i po sprawie!! Prawda, że proste?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy