Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier o planach Palikota: Będzie mi go żal

Premier o planach Palikota: Będzie mi go żal

Money.pl / 2010-09-17 09:15
Wyświetlaj:
BadaczNetu / 79.191.166.* / 2010-09-19 10:05
Akcja Palikota jest dokładnie zaplanowaną i bardzo dobrze przemyślaną strategią przejęcia części lewicowego elektoratu przez PO. Oficjalne sztorcowanie Palikota i nasyłanie na niego CBA czy skarbówki ma na celu tylko i wyłącznie uwiarygodnienie go w oczach przyszłego elektoratu. PO nie może oficjalnie przefarbować się na czerwono, więc wykombinowała że będzie miała czerwoną odnogę w postaci Palikota. Partia ta będzie ściśle współpracowała z PO, a elektorat zabierze m.in. SLD.
To właśnie dlatego Napieralski tak zaostrzył kurs na lewo, bo widzi że PO chce mu zgarnąć młodszy antyklerykalny i ideowo-lewicowy elektorat. Niestety Napieralski jest na przegranej pozycji, bo staremu komuszemu betonowi nikt już nie wierzy. Poza tym Palikot ma wielką kasę i służalcze media w których za sznurki pociąga PO.
napohybelpeło / 178.181.168.* / 2010-09-17 22:32
Dla ścisłości; to nie jest żaden "Kontrowersyjny poseł" tylko pospolity cham z PO.
buc_pucybut / 2010-09-17 14:24 / Tysiącznik na forum
Janusz jak tam komisja przyjazne państwo już nie fiksujesz stając przed kamerami na rydzach papieru gnoju wprowadzaj szybko tą eutanazje na pierwszy ogień idzie ksywa profesor
Obama = terrorysta / 85.89.170.* / 2010-09-17 12:55
http://www.dlug.koliber.org/
maxymili / 2010-09-17 12:55 / Tysiącznik na forum
Początkowo pomyślałem, że Palikot coś zmieni. A tu ta sama kapa co z Olechowskim, tyle, że trochę więcej ma wyrazu.
Parytety? Na co to komu? Dam dziecku jeść za to? Na dodatek niedoświadczone w polityce baby będą się dostawać na listy wyborcze, z łapanki, bo niektóre partie nie mają dość dużo doświadczonych kobiet polityków. I w efekcie nastąpi druga Begeryzacja polityki.
In Vitro? Dyć jest legalne i wolno się rozmnażać z próbówki. Tylko czemu ja mam płacić z moich składek zamiast na leczenie chorej matki to na usługi nie ratujące życia? In Vitro tak ale z własnych kieszeni.
Aborcja? Że niby co? Mamy wrócić do czasów, kiedy Polski dokonywały 500000 aborcji rocznie bo im się nie chciało gumek używać. A idź pan w ... gluteus maximus.
Zmiany, o które Pan walczy Panie Palikot są nieistotne i wręcz szkodliwe, nie interesuje mnie współudział w Pańskim błędzie.
Weź się Pan lepiej za coś, czego ludzie a przynajmniej poważna część obywateli na prawdę chcą.
jurgen009 / 2010-09-17 12:43
Czy jest ktoś na tym forum kto poprze ewentualną partię Palikota?
dgen / 2010-09-17 10:53 / Tysiącznik na forum
partyjnego penisa i rewolwer przejmie niesiołowski............
paliwoda / 195.245.213.* / 2010-09-17 10:49
Też mi go żal. Tyle, że z zupełnie innych, zgoła odmiennych, powodów.
myślcie / 83.22.105.* / 2010-09-17 09:15
Będzie mi go żal , czy będzie mu żal ?

Najnowsze wpisy