Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier obiecuje cuda. Uwierzymy jeszcze raz?

Premier obiecuje cuda. Uwierzymy jeszcze raz?

Money.pl / 2012-10-10 08:33
Komentarze do wiadomości: Premier obiecuje cuda. Uwierzymy jeszcze raz?.
Wyświetlaj:
jakub2 / 31.62.100.* / 2012-11-30 18:34
Nie wszyscy w Polsce są kretynami żeby wierzyli w cuda chłystka
Zenek_Kusmider / 213.101.32.* / 2012-10-13 10:28
Ja skonczylem prywatna uczelnie i nigdy nie bylem za PO, nawet w czasach wielkiej nagonki na PIS pt. zabierz babci dowod i glupawych maili wysmiewajacych. przeciwnie zawsze odpowiadalem ze jeszcze zaplaczemy za pare straconych lat z PO, ale niektorym trzeba gleboko zajrzec do kieszeni zeby zabolalo i otrzezwic z oparow po-pagandy. A mialo byc tak pieknie - teraz oczywiscie wszyscy znajomi yntelygenci zapomnieli dyskusje sprzed kilku lat i zaczynaja najezdzac na PO, ja wtedy przypominam i odsylam glupawe maile sprzed kilku lat wysmiewajace PiS.
ade808 / 83.13.69.* / 2012-10-11 07:57
Dobry komentarz. Gratulacje.
xxxl man & fat dog / 94.154.103.* / 2012-10-10 18:12
Barany uwierzą, ludzie inteligentni nie.
Zwykle ludzie z "prawdziwym" wyższym wykształceniem, tj. lekarze, prawnicy, inżynierowie poważnych politechnik śmieją się z wyborców PO.
Natomiast PO popierają bezrobotni, złodzieje, policjanci albo ofermy po słabych, prywatnych studiach, na poziomie szkoły podstawowej.
Yoile / 213.199.192.* / 2012-10-12 09:17
Ja bym dodał jeszcze dawnych SB-ków, którzy głosują na każdą partię która jest na bakier z lustracją
bsf / 46.45.103.* / 2012-10-10 13:47
Problem POlega na tym ,że fatalnie wykształceni z dużych miast lubują się w tego typu "obiecankach cacankach w stylu POdwórkowej nowoczesności" a prawda jest taka,że to będą kolejne lata wstecznictwa , nePOtyzmu i KOLESIOSTWA.
fdfd / 94.154.103.* / 2012-10-10 18:13
Fatalnie wykształceni w prywatnych szkołach wyższych o poziomie komunistycznej 8 klasy szkoły POdstawowej.
europa2012 / 81.210.106.* / 2012-10-10 13:21
Dlaczego jest "uwierzymy" w liczbie mnogiej? Ludzie wykształceni o szerszych horyzontach nigdy w zdecydowanej większości nie wierzyli w populistyczne i skrajnie lewicowe obietnice Tuska, natomiast część sfrustrowanych nieudaczników,niewykształconych i słabo zorientowanych na samodzielne myślenie zawsze będzie szukała demagogów jak Tusk czy Palikot i wierzyła fanatycznie nawet w najbardziej populistyczne obietnice.Tacy ludzie zawsze byli i będą,problem w ty że u nas amok ogarnął zbyt dużą część społeczeństwa.
Retyw. / 62.69.251.* / 2012-10-10 11:14
To "ekspose" mozna okreslic jako "szklana pułapka 7"
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-10-10 09:29
UWIERZYCIE! Ba, już wiem co napiszecie :) Czyli to samo co za każdym razem, czyli PIS to be Peło łał i kuul!
POpis waszego pióra był widoczny po ostatnich debatach, szczególnie wczoraj w opisie tej o zdrowiu. Nawet zmiana tytułu "syntezy" nastąpiła i usuwanie komentarzy wytykających chamską manipulację nastapiła. Biorąc pod uwagę powyższe, żywot niniejszego komentarza będzie równie krótki :)
Nwet teraz trudno dostrzec informacje wśród interpretacji
"Nawet domy będziemy mogli budować jeszcze łatwiej, niż dotychczas. Więcej pieniędzy na przedszkola? Też nie ma sprawy."
Powyżej wybrałem jedynie dwa przykłady. Pierszy już BYŁ obiecany, ale jak poprzednie obietnice NIEspełniony. Drugi to manipulacja również rządu. Bo pieniędzy jednak miało NIE być. Będą jednak mniejsze i w dodatku z żądaniem większej liczby bezpłatnych godzin. Efekt dla rodziców? ŻADEN. Dla przedszkoli prywatnych? Możliwość zwijania interesu. Ot taka wybiórcza informacja wg money.PO :)
A może zapytacie mnistra Nowaka o nasze statki na Bałtyku, które trzeba będzie przerobić bo inaczej.... kary. Pan Nowak jest zapewne zbyt zajęty swoim 3D TV, którego kupił zaraz po objęciu stanowiska (jak donosiła prasa).
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-10 08:54
Gdyby nie obiecał nie wiedzielibyśmy o co go cisnąć?
O co cisnąłeś SLD, PiS, AWS?
SLD obiecał, ze nic nie zrobi i nic nie zrobił.
AWS obiecał reformę państwa i zrobił 5 reform strukturalnych.
PiS obiecał wielką IV RP i zrobił wielkie NIC.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-10 09:30
PO obiecało wszystko - i zrobiło bardzo dużo - tyle, że w kierunku przeciwnym do swych obietnic - patrz podatek belki, abonament, walka z korupcja za pomoca Pitery, odPOlitycznienie TVP, mniej radarów na drogach, mniejsze podatki, 1000 km autostrad rocznie, itd, itd ....
To tylko tak tytułem uzupełnienia ...
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-10 11:14
Wybierasz kierunek zmian. Gwarancji nie ma.
Ale gwarancji nie mają też Amerykanie, gdy głosują na Republikanów czy Demokratów. Taki świat, mnie on się podoba.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-10 12:14
W przypadku Tuska i PO kierunek zmian wybrał POlaczkom Michnik i TVN. Ja z tym nic wspólnego nie miałem - za dużó moje oczy widziały aby w bajki POmedii wierzyć. Jedynym ugrupowaniem które zaczęlo pracę w Polsce od podstaw - czyli od wyganiania złodziei i zamykania świń w zagrodach było własnie PIS. Kwiki czerwono-różówego towarzystwa były słyszalne nie tylko w Niemczech ale i na Jamajce nawet ...
Jedynym gościem, który okazuje sie byc konsekwentnym i nie do przekupienia, a wykazującym jakąś inteligencje jest niestety dla twego ego, Kaczyński - jeśłi znasz twardszego gościa od niego to wymień - dokonamy porównań. Tylko takie osobbniki jak on, natchniony Macierewicz czy Kamiński, których największym grzechem jest to, że nic im nie mozna zarzucić mogą cos zrobić przeciwko "sitwie" która ciągnie ten kraj do dołu. Masz inną opcję - to podziel się z nią.
jam to ekonomista / 2012-10-10 12:47 / Bywalec forum
a skoro Jaro jest taki idealny, to dlaczego zatrudnia złodzieji w parti jak np. Brudziński? Czy przedstawiciele PISu nie powinni być nieskazitelnie czyści? A dlaczego na wolności chodzi Piecha - spec od leków refundowanych? Dlaczego pisory mogły zatrudniać w takich spółkach jak KGHM żonę Hofmana a jak tak się dzieje w PO to od razu wyjesz?
sisley / 213.77.28.* / 2012-10-10 15:15
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
jam to ekonomista / 2012-10-10 15:21 / Bywalec forum
A to tak cię boli, że stwierdziłem jacy ludzie są po drugiej stronie barykady?
Ja przynajmniej twierdzę, że wszyscy zasługują na obrzucenie gównem.
Jak chcesz pogadać to o konkretach a nie od d.upie maryni.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-10 15:09
Idelany nie jest nikt, ale to jest jedyny gość na kórego mozna stawiać. POkaz alternatywę - proszę bardzo.
A co tam ten Brudziński ukradł? Przyznam, że nie znam tematu i zaintrygowałeś mnie ...Co ci tam pOmedia do główki wstukały ... jakieś informacje z "spieprzaj dziadu " tutaj przylokłeś czy jak ... Piechę chyba oczyszczono i to w tuskolandii juz nie mylę sie - to trochę inaczej niż "oszyszczanie " POprzekrętasów przez POkomisję pod przewództwem POsła Sekuły.
O zatrudnieniach w spółkach to lepeij w ogóle nie wspomninaj, bo w porównaiu do PO to PIS tutaj jawi się kryształ.
A poza tym idz sbie do artykułu o aborcji - znów zaczyna się zadymianie i będziesz mógł w tym uczestniczyć...
jam to ekonomista / 2012-10-10 15:16 / Bywalec forum

POkaz alternatywę - proszę bardzo

no właśnie tutaj jest problem, że nie ma żadnej i nie ma na kogo głosować, przynajmniej jak dla mnie.

A co tam ten Brudziński ukradł?

wywalili go z internatu (albo ze szkoły) za kradzieże i rozboje.
A co do Piechy to chyba nawet ty zdajesz sobie sprawę że ma coś za uszami w sprawie refundacji leku.

Ale generalnie te sprawy mnie mniej interesują, wyjaśnij raczej mój post niżej.
Oszolomowaty / 79.255.98.* / 2012-10-10 17:02

wywalili go z internatu (albo ze szkoły) za kradzieże i rozboje.

a ja myślałem, że zwinął ze 2-3 mln z naszych Podatków... Tak jak to robia Poelity ... no patrz jaki to z niego rozbójnik. W rzeczy samej - a mógłbys jakis link na poparcie swoich słów? Jaki to dociekliwy POpisarz tak daleko do przeszłości Brudzińskiego siegnał?
jam to ekonomista / 2012-10-10 19:27 / Bywalec forum
a co do Brudzińskiego to jeśli za młodu jest się takim cwaniakiem to liczysz że w dorosłym życiu będzie prawym i szlachetnym? Ja tam w bajki nie wierzę. Poza tym ja nie o tym a o propozycjach pisu, ale coś nie chcesz się na ten temat wypowiadać widzę
jam to ekonomista / 2012-10-10 19:20 / Bywalec forum
poszukaj sobie a w między czasie po raz trzeci zapytam czy jesteś w stanie rozmawiać o pisowskich propozycjach? To jak z tym zusem i ofe według pislamu?
jam to ekonomista / 2012-10-10 12:27 / Bywalec forum
a możesz powiedzieć w jaki sposób twój prezes wyliczył (czy tam jego sekta), że budżet zaoszczędzi jeśli 20% osób wybrałoby OFE zamiast ZUS?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-10 08:49
Drugi artykuł pod rząd godzący w dobre imię premiera sprawującego władzę. Cos nie tak na Money.pl ... Ja rozumiem, że dla równowagi w weekend da głos niezawodny Płaskoń, ale dziwne jest to , że w ogóle redaktorzy zaczęli dostrzegać w końcu to co kłuło niemalże w oczy i o czym piszą od lat już ci z "ciemnej strony".
matiszu / 2012-10-10 08:53
a wracając do przemówienia piątkowego, jak to Wy widzicie? jakie wasze nastawienie? ja bym obejrzał, ale będę w pracy, ale na słuchawki chybazapodam, ciekaw jestem jak to wyjdzie
kakofon / 82.145.210.* / 2012-10-10 08:33
Waldek bedzie premierem!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy