Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Pielęgniarki popełniają przestępstwo

Premier: Pielęgniarki popełniają przestępstwo

Wyświetlaj:
jamin / 2007-06-26 10:02 / portfel / Bywalec forum
Rozumiem, że ewentualne podwyżki dostaną tylko pielęgniarki niepowiązane z SLD itp. ;)
man13 / 2007-06-25 16:27 / Tysiącznik na forum
kłamcą. Czy to przestępstwo? Myślę że wieksze od tego jakiego dopuszczają się obywatele w swej obranie przed mafią czarnych kaczorów.
śmieciewon / 83.24.253.* / 2007-06-25 16:41
mendo, co obrażasz ludzi .
pchelek / 2007-06-25 20:22 / Tysiącznik na forum
lepper - sojusznik kaczobolszewikow w glosowaniu przestepstwa nie popelnil - tak samo faszogiertych. Bo są potrzebni do głosowania
pchelek / 2007-06-25 20:21 / Tysiącznik na forum
lepper - sojusznik kaczobolszewikow w glosowaniu przestepstwa nie popelnil - tak samo faszogiertych. Bo są potrzebni do głosowania
pchelek / 2007-06-25 20:19 / Tysiącznik na forum
lepper - sojusznik kaczobolszewikow w glosowaniu przestepstwa nie popelnil - tak samo faszogiertych. Bo są potrzebni do głosowania
maa / 2007-06-25 16:06 / Tysiącznik na forum
Panie Premierze,
...przestępstwo? Co to jest przestępstwo?..., jak spytałby Icek, gdyby go pańscy niemieccy bracia w ideologii nie przepuścili przez komin...

Jeśli przestępstwem nie była rozmowa Beger z Lipińskim a było ujawnienie jej przez TVN,
...to ja nie wiem, co to jest przestępstwo...

Jeśli wyniesienie przez CBA dokumentacji lekarskiej za szpitala było POMYŁKĄ, a nie przestępstwem,

...to ja nie wiem, co to jest przestępstwo...

Przetępstwem jest podniesienie ręki na Braci - Pomazańców Bożych i i władzę? To trzeba tę rękę odrąbać, jak mawiał pański mistrz, Cyrankiewicz...
hołotawon / 83.24.253.* / 2007-06-25 16:41
a co ty z tym Cyrankiewiczem - Esbeckie plucie.
Bryś / 83.29.116.* / 2007-06-25 14:49
Nie rozumiem Was, przecież jak macie za mało płacone to dlaczego nie zmienicie sobie pracodawcy ???
/jest wolność i demokracja/
Iść do innej firmy pracować i po problemie !!! Jest dużo pracy w szwalniach, pralniach, hipermarketach, itd. /przyuczenie do innej pracy nie trwa długo/ Cała służba zdrowia jak słyszę od zawsze, bardzo mało zarabia, więc nie bardzo rozumiem dlaczego wybraliście tak durny zawód, w którym tak mało zarabia się. Coś tu jest nienormalnego...... !!!
Nie bardzo tez rozumiem dlaczego ja, płacąc co miesiąc na Z.U.S. 800 zł. Panie pielęgniarki i Panowie doktorzy nie protestujecie jak muszę czekać na badanie kilka miesięcy (śmiechu warte). A jeżeli zdecyduję się odpłatnie, to na tym samym sprzęcie badanie robione jest prawie od ręki, dlaczego Wy przyjmujecie to za normalne ??? kiedy to z normalnością nie ma nic wspólnego a w dodatku Wy przypisujecie sobie rolę Samarytanian !!!
jliber / 212.180.147.* / 2007-06-25 14:46
Sprywatyzowac i zapomniec.
marek 19-53 / 83.24.65.* / 2007-06-26 02:07
A czy pogrzebie Pan tych zapomnianych. Czy też mają sami sobie wykopać dołek. A może Pan im pomoże. Powoła fundację KL Bez Barier. Albo Biełomorkanał.

I proszę sobie wyobrazić, że płacę wysokie podatki. Szlag mnie trafia - ale nie potrafię kopać dołów głębokich na dwa metry.
Cspostrzegawczy / 2007-06-25 14:40 / Tysiącznik na forum
Protest pielęgniarek powoli przechodzi z protestu socjalnego w protest polityczny. Pielęgniarki mogły dzisiaj przyjść na rozmowy do Centrum Dialogu. Jeśli nie przychodzi sie na rozmowy to nie można potem mieć pretensji. Upór pielęgniarek co do miejsca spotkania świadczy o politycznym charakterze strajku, który nie po to trwa, by coś osiągnąć ,ale po to by robić zadymę przeciwko rządowi wykorzystując protesty środowisk medycznych. Proszę spojrzeć od strony rządowej, gdy pielęgniarki łamią prawo, to wpuszczanie jeszcze więcej pielęgniarek do budynku rządowego ( teoretycznie na rozmowy) nie poprawi, a powiększy probem, gdyż w budynku pozostanie nie 4 a więcej pielęgniarek. Myślę, że twarda polityka rządu jest pewnym probelemem (Np rząd Marcinkiewicza, był za miękki i ugiął sie pod rządaniami góników) , ale mówi się , że mądrzejszy ustępuje i spotkanie na neutralnym terenie było pewnym ustępstwem i powinno być przyjęte przez pielęgniarki ,które nie wykazały tej odrobiny dobrej woli.
q69 / 83.13.27.* / 2007-06-25 14:53
zgadzam się twarda polityka musi być. a to co się teraz wyprawia w warszawie to czysta polityka nastawiona na ziwekszenie popularności i siły zwiazków zawodowych oraz zdyskredytowanie rządu
MN2 / 80.51.231.* / 2007-06-25 18:12
Przyłączyli się nauczyciele, to przyłączą się wkrótce uczniowie. Ale będzie jazda.

Najnowsze wpisy