Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier poprze referendum w sprawie sześciolatków? Zaskakujące słowa

Premier poprze referendum w sprawie sześciolatków? Zaskakujące słowa

Wyświetlaj:
Zofia Krupińska / 188.117.149.* / 2013-10-28 14:10
Wprowadzają reformę w dobie wyżu, dzwoniłam do szkoły do której z przymusu mam zapisac 6 lataka, dyrektor ma 50 miejsc a 84 dzieci z samego rejonu. horror !!!!!!!!!!!!!!!
Pójdą w ścisku a emocjonalne problemy zapoczątkują samobójstwa
pola989930 / 178.183.210.* / 2013-10-24 08:08
Wielki szum w sprawie sześciolatków i próba wprowadzania nowych rozwiązań.Po co to zamieszanie?Mieliśmy przecież ten problem już rozwiązany.Wszystko było oparte na edukacji przedszkolnej.Wychowawcy przedszkola,do którego uczęszczały moje dzieci wyrwali mnie z pracy,bo w poradni psychologiczno-zawodowej czekali już specjaliści,którzy otrzymali prośbę przedszkola o przeprowadzenie badania dziecka,ponieważ panie w przedszkolu uznały,że córka powinna z pominięciem zerówki rozpocząć naukę szkolną.Badanie wypadło pomyślnie,ale decyzję zostawiono mnie.To pokazuje,jak mądrze można te problemy rozwiązywać.I to jest mój ukłon i podziękowanie dla przedszkola w małej dzielnicy Krosna-Polance.Świadczy o tym,że potrafiono obserwować rozwój dziecka i jego możliwości już na etapie przedszkola.Teraz jest to decyzja polityczna,by szybciej wepchnąć młodzież w rynek pracy,który w Polsce jest więcej niż patologiczny,bo kształcenie nie nadąża za potrzebami gospodarki.Tylko gdzie jest tutaj troska o prawidłowy rozwój młodego człowieka.Pokazuje,jak nieudolnie wprowadzono reformę szkolnictwa.Nie chcę już tutaj wytykać błędów minister Hall czy Szumilas,bo wiele na ten temat napisano.Dziwi mnie tylko brak reakcji na błędy MEN i brak woli ich naprawy.
silesia / 89.73.156.* / 2013-10-24 02:01
Prosimy o czyny. Skoro jest sie zakutym łbem, co widac od 6 lat, to czkam na złożenie dymisji przez zakuty łeb
silesia / 89.73.156.* / 2013-10-24 02:11
Oczywiście, że czekam na podanie się do dymisji, a czkam na to mizdrzenie się pana DT do ludzi, którzy tupnęli nareszcie nóżką... Dzisiejsza szkoła to miejsce niebezpieczne dla dzieci, więc im później wejda w ten chory świat rządzony przez wystraszonych nauczycieli i gangi małolatów - tym lepiej dla zdrowia dziecka. brońmy maluchy przed głupota pani minister i jej urzędasów.Im starsze dziecko trafi do tego choregfo i psutego systemu - tym trudniej zrobic z niego ofiarę
Punch the First / 89.75.185.* / 2013-10-24 12:29
A kto się z maluczkimi liczy, gdy system niewolniczy i wasalny obowiązuje także , ba, przede wszystkim w 'elytach" a jak się ktoś wyłamie to są różne bory, 'jełopy" czy fiskus.
pawel1piotr2 / 89.78.76.* / 2013-10-23 15:31
A może chodzi o to, by ludzie wcześniej poszli do szkoły, wcześniej ją skończyli, wczesniej poszli do roboty, o jeden rok (w tym przypadku), dłużej pracowali i utrzymywali polskich darmozjadów pokroju urzędasów sejmowych, a następnie zeszli z tego świata. Bez emerytury.
Przecież to idealne rozwiązanie.
lihy868 / 83.28.64.* / 2013-10-23 14:47
MOŻE I POPRZE REFERENDUM - TOĆ TO DEMOKRACJA.

TYLKO CZY BĘDZIE NAMAWIAŁ DO UCZESTNICTWA W TYM REFERENDUM??
Jest sęk a w sęku dziura / 178.36.240.* / 2013-10-23 14:22
I mają pod bokiem model nauczania fiński,koreański albo izraelski a produkują ciemne masy ćwierćinteligentów.Rankingi tureckich studiów wyższe są bo....
TYMC / 89.75.123.* / 2013-10-23 14:14
TEN TYTUŁ ARTYKUŁU TO TOTALNE PRZEGIĘCIE, TAK CHAMSKIEGO PRZEKRĘCENIA DAWNO NIE PRZECZYTAŁEM, POMIMO, ŻE NIE POPIERAM PREMIERA I NIE POŚLĘ DZIECKA WCZEŚNIEJ DO SZKOŁY, BO JEST Z KOŃCÓWKI ROKU, TO NIE ZGADZAM SIĘ JAKO CZYTELNIK, ABY PORTAL, KTÓRY CZYTAM OD 5 LAT - SYSTEMATYCZNIE - PRZYCIĄGAŁ MOJĄ UWAGĘ TAKIM CHAMSTWEM W TYTULE.
wiem / 83.238.13.* / 2013-10-23 13:51
Referendum? Przecież nawoływał, żeby referenda bojkotować!
mondrala / 62.87.191.* / 2013-10-23 13:55
potrzeba im szybciej podatnikow i platnikow do zus
B_7 / 195.35.80.* / 2013-10-23 13:20

Pierwotnie głosowanie nad wnioskiem referendalnym Stowarzyszenia Rzecznika Praw Rodziców Sejm miał głosować dziś. Jednak w ostatniej chwili harmonogram prac posłów zmienił się i jutro dojdzie jedynie do debaty.

Fajnie jest sobie wybierać - kiedy mamy pewną większość w głosowaniu to głosujemy w imię demokracji i znanego wyniku - kiedy większości nie mamy to na nią poczekamy i demokratycznie poddamy pod głosowanie gdy wynik głosowania będzie wcześniej znany...
EduKatorga / 46.15.231.* / 2013-10-23 13:08
Indoktrynacja, indoktrynacja, niewolnictwo , upodlenie. To jest schemat dzialania Wladzy, ktora notabene sami wybralismy, to czego teraz chceta? Trzeba myslec przed wyborami i lewakow, postkomunistow, genderowcow i pedalow nie wybierac zeby nami rzadzili. Czy na prawde tak trudno wybrac madrych ludzi.? Od wiely lat na stanowiska Ministrow Edukacji powolywani sa zalosni ludzie, bez kregoslupa moralnego i bez zasad. Musimy zniesc obowiazek szkolny, to najgorsze prawo, ktore kiedykolwie powstalo. Gnoja nam dzieci od urodzenia, pod kara administracyjna. Stopien edukacji powinien byc mierzalny na ogolnopanstwowych egzaminach, a sama edukacja ma byc niezalezna i w rekach Rodzicow, ktorzy wiedza najlepiej co dla dziecka potrzebne. Zgodzilismy sie na role niewolnikow, za niewolnicze pieniadze, to z dziecmi w tym czasie rozprawiaja sie ONI. Zeby osiagnac ten stopien edukacji , co disiaj w Polsce, dziecko powinno przebywac w normalnej szkole maks 4 lata do , w tym czasia spokojnie opanuje zakres wiedzy do Matury
4574 / 88.199.162.* / 2013-10-23 13:32

Wladzy, ktora notabene sami wybralismy,

o przepraszam jesteś członkiem 47% MNIEJSZOŚCI która brała udział w tej farsie

Trzeba myslec przed wyborami i lewakow, postkomunistow, genderowcow i pedalow nie wybierac zeby nami rzadzili.

nikt ich nie wybierał - większość polaków (gw. naet Wyborczej 60-70% społeczeństwa pedalstwa nie lubi i nie toleruję ale taką mamy demokrację że zdanie większości się nie liczy.
esh / 62.29.251.* / 2013-10-23 13:07
muszą ich szkolić jak najszybciej żeby byli zdolni do pracy w przyszłości i spłacali długi.
Pic-Nick / 213.77.11.* / 2013-10-23 13:42
Jak mówiłem wielokrotnie: PO uwielbia chwalić się rozwiązywaniem problemów, które sama tworzy...

Najnowsze wpisy