Forum Polityka, aktualnościKraj

Premier przeciwny sztywnemu finansowaniu mediów

Premier przeciwny sztywnemu finansowaniu mediów

Wyświetlaj:
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-06-21 21:49
Czytając poniższe komentarze można odnieś wrażenie że również SLD jest partią Chrześcijańską
Ja też jestem przeciwny ale Premierowi i cierpliwie czekam kiedy ta błazenada się skończy.
Zapowiada się przepiękny budżet i z pewnością tych "chrześcijan" wielu jeszcze przybędzie.
Stara prawda się sprawdza "na trzech rudych aż czterech jest fałszywych "
strit / 91.192.197.* / 2009-06-22 12:56
a na dwóch konusów aż trzech jest zakompleksiałych. I tak dalej, tylko po co?
Tivisat / 83.9.122.* / 2009-06-20 18:29
Mam nadzieję, że reżymowaTV będzie jak najmniej wspierana z moich podatków.
Soszyński / 78.8.3.* / 2009-06-20 19:59
Płacę i za co? Ta TV i PR to nic innego jak wydłużone ramię radia Maryja. Jak nie msza św, to radio Watykan i ciągłe modły. Od modlitw mamy puste kościoły, a środki przekazu i to publiczne powinny służyć kulturze, komentarzom politycznym, kształceniu i rozrywce.
tele / 2009-06-21 10:00 / Zniesienie podatku od zysków kapit. to imperatyw aksjologicz
ja też nienawidzę tvp, to bastion ciemnoty i pisowskiej komuny, sprywatyzować, a jak ktoś chce wspierać kulturę to niech za pieniądze z prywatyzacji tego ścieku ufunduje biblioteki z internetem w każdej gminie wiejskiej. Precz z pisuarem . Prezydentura kaczyńskiego to hańba!
janiszek72 / 2009-06-20 15:28 / Tysiącznik na forum
Słońcu Peru już od tych kłamstw i łgarstw tak się zagotowała główka, że nie pamięta czy obiecywał minimum czy też nie obiecywał. To będzie koniec Telewizji Polskiej. Na rynku pozostaną zagraniczne kundle jedzące z ręki zawszonych platfusów, które dmą w tą samą tubę co inteligentny inaczej Tusk i jego szmatława szarańcza. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
brawo Panie Premierze / 83.11.235.* / 2009-06-20 10:57
to się budżet w kolejnym roku odpowiednio przykroi,zredukuje etaty,wywali z roboty mających zapędy do drążenia,w następnym roku budżet się zwiększy,utworzy nawe etaty przyjmie do roboty odPOwiednich ludzi
grom30 / 2009-06-20 07:37
Czy można finansować wartości które są pokrywką Chrześcijaństwa? A w rzeczywistości są priorytetem zawładnięcia dusz ludzkich przez antychrysta obarczone klauzulą prawa Bożego apokalipsy. Puki wisi nad Narodami wyrok kary Boga Stwórcy nie może być prawdziwego autorytetu moralnego a jest nim kłam.
Pod tą pokrywką jest przebraniec w postaci Pawła to on był oficjalnym antychrystem bandytą i oprawcą chrześcijan których ukatrupił niszczył deptał zabijał i odebrał prawdziwą misję klucza do pieczęci pierwszym Chrześcijanom.
Popełniając grzech wiecznego potępienia.
To jakim prawem w Kościele mniemanym o nazwie Chrześcijańskim może posiadać prawa wielkich moralnych autorytetów. To jest kościół Antychrysta.
Który ma zabrany klucz do pieczęci Boga a nad nim wisi wyrok i to prawdziwy wyrok Boga.
A jest nim Apokalipsa.
To czeka kler.
A wy w tym winie musującego gniewu pragniecie uczestniczyć proszę jak tacy jesteście odważni.
GROM - MORS drogę do tej pieczęci opisuję na stronie. http://www.pieczec.we.bs/
brawo... / 83.11.235.* / 2009-06-20 11:15
ty kolego wierzysz że biblia to śiwięta księga natchniona przez boga?! biblia jest tak samo natchniona jak nie szukając daleko "odyseja" w odyseii też masz liczne opisy ingerencji bogów w życie śmiertelników,i też ta święta księga zawiera historyczne wątki jak i biblia, tak że kolego wyluzuj i nie przejmuj się zbytnio antychrystami i apokalipsami,skup się bardziej na życiu doczesnym
GROM - Mors / 87.205.141.* / 2009-06-20 11:59
Co ma piernik do wiatraka.

Świętością ponad wszelką świętością nawet przewyższającą Jezusa Chrystusa jest Duch Święty. Gdzie Jezus Chrystus nie mógł by istnieć w takim stanie jakim Istniał.
Dlatego Jezus Chrystus powiada - wszystkie grzechy na ziemi odpuszczone będą nawet przeciwko Jezusowi Chrystusowi ale grzech przeciwko Duchowi Świętemu nigdy. Dlatego nam zważyć trzeba co jest cieniem a co rzeczywistością.
Co buduje a co niweczy Chrześcijaństwo od samego jego fundamentalnych usadowień.
Jeżeli kto nie zna dogłębnie tego tematu niech nie zawiera głosu oceniania.
Gdyż może się narazić na coś niesamowitego groźnego.
Duchy mamy poznawać i to nam jest dane w kluczu Bożym.
A ten nam otwiera Pieczęć Boga. A ona powstaje po dużych wzniesieniach gór które trzeba pokonać.
Tak nie godzi się zaciemniać obraz prawdziwego Boga.
Kler te nauki daje pod siebie i pod swoje autorytety, wtem wyniszczając prawdziwe poznanie prawdy.
Jeszcze chcecie wiedzieć więcej?

GROM
brawo... / 83.11.235.* / 2009-06-20 12:32
bóg zapłac dobry człowieku za hm informacje o jezusdie bogu u duchu,ale ja jestem ateistą,znam te religijne fantazje bo mnie to trochę interesuje,ale dla mnie istotniejsze są sprawy doczesne,czyli w tym momencie co może wynikną z braku zapisu o jakimś minimalnym gwarantowanym poziomie finansowanie naszej jakże przez nas ukochanej a przez POlityków wręcz porządanej telewizji, dyskusje a chrześcijaństwie zostawiłbym na inną okazję,jak akurat nie będzie czegoś ważniejszego
Grom - mors / 87.205.142.* / 2009-06-21 09:17
Zaprawdę jesteś ateistą to wszakże masz odebrane pojęcie poznania prawdy i mądrości. I kochasz świat obroży prawa ziemi które jest twoją protezą byś istniał.
Bez prawa pisanego ziemia zamieniła by się w koszmar.Ale gdy te prawo jest bardziej dotkliwsze i surowe - jest one oznaką mocnego zdemoralizowania człowieka.
W takim państwie współczuje tym co rządzą pod tak wielką presją intrygi fałszu i nienawiści. By posiąść pożądanie wielkości pożądania we wszystkich kierunkach.
A tak mało człowiekowi trzeba do życia żeby był szczęśliwy.
Prawo Boga kieruje się prawem sumienia dobroczynności wychowania względem siebie, a prawo ziemskie je uzupełnia.
Im tego prawa jest mniej tym społeczeństwo bardziej dojrzalsze i mądrzejsze i zasobniejsze.
Patrząc na państwa których morale jest wyższe widzimy prawdziwszą cywilizacje spokój harmonię. A co dopiero prawdziwa cywilizacja Boga.
Tego właśnie świata nie da nam zakosztować kler.
Kładąc kłody wyższych mądrości Chrześcijaństwa. Mianując się bezprawnie gospodarzem odbierając pieczęć Boga.
Znaczy właściwą naturę człowieka którą miał wychować. .
Wedle klucza którego posiadał.
A nie dokładać prawo wymyślone dla swego mniemania i wygody swych fałszywych autorytetów.
GROM !!!

Najnowsze wpisy