Premier przejmie ZUS

Money.pl / 2006-12-16 11:48
Komentarze do wiadomości: Premier przejmie ZUS .
Wyświetlaj:
Mroczny / 213.238.99.* / 2006-12-16 19:11
Jak chamy z samoobrony mogą kontrolować ZUS, skoro sami otrzymują zapomogę (czytaj emeryturę) z KRUS.
Kero niezwerbowany / 87.205.72.* / 2006-12-16 13:09
Precz z czerwonymi małpami!
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-12-16 12:24
Brawo Panie Kaczyński. Nie ma się co krygować z poparciem takiej inicjatywy, gdy w grę wchodzi odsunięcie złodziejki od naszych pieniędzy w OFE.
mirron / 83.22.211.* / 2006-12-16 13:53
Jeżeli to złodziejka to w pierwszej kolejności należy ją zdymisjonować. Jeżeli premier będzie przejmowął poszczególne działki to lepiej zlikwidować całą tą kosztowną radę ministrów.
macius / 212.76.37.* / 2006-12-16 19:53
Nie denerwuj sie mirron, jak Marcinkiewicz skaptuje Rokite ze swoimi zwolennikami do PiS'u to wywali chamstwo z koalicji.
mirron / 83.22.249.* / 2006-12-16 21:36
"To co przeszło już nie wróci ,do bucika westchnął bucik."
maa / 2006-12-16 11:48 / Tysiącznik na forum
A co? Kto mu zabroni? Niech przejmie.
Jestem pewny, że J. Kaczyński merytorycznie lepszy od głupawej Kalaty nie będzie.
Ale skoro wybrany z wielu koalicjant nieostrożnie grzebał przy rozporku i prasa się dowiedziała, to sie go ukarze za tę nieostrożność!

Swoją drogą, teraz przejęcie ZUS, przedtem monopolu na sterowanie samorządami przy pomocy weta na inwertycje...
Kaczyńscy są jednak wierni wiecznie żywym ideom Włodzimierza Jlicza Lenina. Jak mawiał Lenin: "C верху видно лучше" - z góry widać lepiej.
W marksiźmie-leniniźmie nazywało sie to "centralizmem demokratycznym". Takie i inne twórcze idee legły u podstaw obecnego "państwa solidarnego".
Trzeba w ukochanych politykach cenić wierność ideom z młodości!
marek19-53 / 83.24.17.* / 2006-12-16 16:56
Panu najwyraźniej "wszystko się kojarzy"
Wrzuca Pan Lenina, rozporek, parę obelg i kilka gazetowych sloganów do jednego kociołka - i zawsze taka argumentacja pasuje a wniosek nieodmiennie jeden. To zaczyna być nudne.

A "centralizm demokratyczny" (sam Pan to wymyślił?) - no cóż, ciągle jesteśmy do tyłu. Jeżeli pomyśli Pan o tych, którzy zza biurka ustalają grubość, długość i kształt (ogórka, oczywiście. Niech się Panu nie kojarzy) lub jedynie słuszną pojemność flaszki do gorzały to dopiero cierpnie skóra.
maa / 2006-12-16 18:22 / Tysiącznik na forum
Skąd z Pana taki dziewic?
Kaczyńscy wybrali sobie takich koalicjantów, jakich chcieli. Jurnych, amoralnych chłopów z wyrokami. No i mają grzebanie w rozporkach w ramach odnowy moralnej.
Pana razi, że o tym przypominam?
Pozwala Pan sobie personalnie wobec mnie być wulgarny w stylu K..a Polaków. W stylu naszego Prezydenta j Premiera: TKM -u , spieprzaj dziadu i czerwonej małpy. Jeśli Pan to lubi, Pana problem.

"centralizm demokratyczny" :
Ile Pan ma lat? Czy 19-53 to wiek? Jeśli tak to co Pan w młodości robił, gdzie był, że nie zna terminu? Ma Pan dostęp do Internetu, istnieją wyszukiwarki. Historii się trzeba uczyć, choćby po to, by w obrębie jednego pokolenia nie powtarzać tych samych błędów. Może Pan pielęgnować swą ignorancję, ale wypominać komuś, że coś wie, to wg. mnie żenujące.
Jeśli trzeba pomóc, polecam link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Centralizm_demokratyczny. Znakomicie opisuje zasadnicze cechy partii takich jak PZPR, czy PiS.

P.S.
Zdaje się, że pańska wiedza i inteligencja kończy się tam gdzie zaczyna bezkrytyczna miłość dla PiSu. Doceniam jednak, że potrafi Pan postawić przecinek. To nieczęste u ćwierćinteligentów pisowskich. Chylę czapkę.
marek19-53 / 83.24.17.* / 2006-12-17 10:50
Proszę wskazać miejsce, w którym jestem "personalnie wulgarny".

A może zacytować: "pańska wiedza i inteligencja kończy się ....", "To nieczęste u ćwierćinteligentów pisowskich."

Potwierdza się, że lubi Pan posługiwać się epitetami i sloganami.
maa / 2006-12-17 12:32 / Tysiącznik na forum
"Panu najwyraźniej "wszystko się kojarzy"
Wrzuca Pan Lenina, rozporek, parę obelg i kilka gazetowych
sloganów do jednego kociołka ",
Poprzedni pański komentarz był bardziej obleśny. Ale myślę, że nie warto go szukać.

"Potwierdza się, że lubi Pan posługiwać się epitetami i
sloganami."
Gdy Pana pochwaliłem, byłem rozsądny, kiedy nie - posługuję się "epitetami". Hm....
Przecież doceniłem, że Pan pisze poprawne, zborne myślowo teksty? Kierując się tym można wziąć Pana omyłkowo za przeciwnika PiS!

Następne:
""A może zacytować: "pańska wiedza i inteligencja kończy
się ....", "To nieczęste u ćwierćinteligentów
pisowskich.""
Było to obraźliwe pytanie, jak Pan godzi amoralność swojej koalicji z jej propagandowymi sloganami i deklaracjami? Z nazwą "PiS"?
Polecam artykuł, w dużej części dotyczący pańskich bohaterów (to "Gość Niedzielny"): http://wiadomosci.onet.pl/1379233,2677,1,1,kioskart.html

P.S.
Nie można obejść się bez epitetów. Proszę zobaczyć, co to słowo znaczy.
marek19-53 / 83.24.17.* / 2006-12-17 13:34
To Pan pochwalił mnie a ja, niewdzięcznik, nawet nie okazałem wdzięczności.
Ludzkie panisko.

Być może zna Pan świetnie historię M-L, statut PZPR, itd ale słoma ciągle wyłazi.

P.S. "Centralizm Demokratyczny. Czy Pan sam to wymyślił.?"

W domyśle: GW?, Trybuna, zapamiętane ze szkolenia i powtórzone? Nie chodziło mi o sformułowanie lecz skojarzenie z PiS-em.
Tego również tyczyło "Panu się wszystko kojarzy.
maa / 2006-12-17 14:15 / Tysiącznik na forum
"W domyśle: GW?, Trybuna, zapamiętane ze
szkolenia i powtórzone? Nie chodziło mi o
sformułowanie lecz skojarzenie z PiS-em.
Tego również tyczyło "Panu się wszystko
kojarzy."
Szkoda mi czasu na Pana. Zbyt poważnie Pana potraktowałem.
maxx / 2006-12-16 15:06
Z dwojga złego Kaczor lepszy
maa / 2006-12-16 16:32 / Tysiącznik na forum
Oby był.
MP / 195.90.106.* / 2006-12-16 13:19
A filozofujacy motorniczy maa ciagle jedzie po torach nienawisci do PiS :)

Kiedyś obiecałem sobie, że nie będe popuszczał "filozującym motorniczym"
mirron / 83.22.249.* / 2006-12-16 21:32
Pewnie nie powinienem wtrącać się w dialog ale cosik mnie naszło. Musi Pan umieć rozróżnić krytykę od nienawiści. Nawet niesławnej pamięci PZPR zachęcała do krytyki ( pewnie pozornej ale krytyki) Pan ( Pani?) jednak przebił mistrzów. Każda krytyka to nienawiść. No, no ! Nawet wielkich klasyków to zadziwiłoby.
maa / 2006-12-16 14:05 / Tysiącznik na forum
Napisz Pan coś mądrego. To będzie najlepsza odpowiedź.

Najnowsze wpisy