Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Przez Tuska nie ma w Polsce dróg

Premier: Przez Tuska nie ma w Polsce dróg

Money.pl / 2007-10-06 19:14
Komentarze do wiadomości: Premier: Przez Tuska nie ma w Polsce dróg.
Wyświetlaj:
JAW / 89.78.40.* / 2007-10-06 19:17
A przez żydów, husytów i cyklistów? Tak też można. Jeszcze przez moją teściową, i żółwia. Nikt z kierowców się nie pyta przez kogo nie ma, tylko kto to zrobi i kiedy. Spychotechnika już była w latach 70. A co do przyspieszenia, to wystarczy sprawdzić ile przetargów na drogi urządzono za PiS i szczęka opada, bo żadnego: słownie ŻADNEGO. Zakontraktowanych remontów jest na kilkadziesiąt kilometrów, a do użytku - z wyłącznej zasługi PiS - oddano 1500 m autostrady. O czym więc ten facet bajdurzy?
KoP / 2007-10-06 21:44 / Bywalec forum

z wyłącznej zasługi PiS
- oddano 1500 m autostrady.

jeśli nie masz o czymś pojęcia, to raczej nie zajmuj głosu, bo się tylko osmieszasz. W ciagu dwóch lat nie da sie w ogóle wybudować kawalka autostrady. Czy ty masz pojęcie jakie są procedury przy takich inwestycjach? Wywłaszczenia, projektowanie, wreszcie budowa.
I nie łudż się, następcy też nic nie wybudują.
franz / 83.30.204.* / 2007-10-07 11:43
to powiedz mi cieniasie (cyt. osel Cymanski - kawa na lawe) jak piś chce wybudować te wszystkie autostrady i stadiony w 5 lat??
"Ciemny lud to kupi" Jacek Kurski(PiS)
nadobny maciek / 2007-10-07 12:24
Jest taki zespół który który kiedyś wydał piosenkę "Jest super"
nie chcę cytować bo zapewne nie chcieliby aby ich teksty dyskusjach politycznych wykorzystywano ale jest tam coś o wspaniałych autostradach bez wybojów , czystych szpitalach w których ludzie umierają nieczęsto oraz o tym że rządzący przyprowadzą nas za rączkę do świetlanej przyszłości. Wszystko w barwie ironii oczywiście. Dla mnie pasuje to do wiadomo kogo, bo wypowiadam się nie pierwszy raz.
na you tube znalazłem też piosenkę z kabaretu Majewskiego-cytat "To co mam, to ten warchoł oraz cham..."
polecam.
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-07 00:30
Ale to są drogi oddane.
Zaczęli je projektowac i budować wcześniej.
Kaczyński ma np teraz pretensje do Gronkiewicz-Waltz, że rozkopała Warszawę, a poczytuje sobie za zasługę, że przygotował front robót. Może więc jest współwinny bałaganu w stolicy ? Żeby było śmieszniej, niedawno odwiedził Łódź, i był zachwycony, tym że Kropiwnicki tak intensywnie remontuje ulice w centrum miasta. Bałagan jest niezły, ale Premierowi się podobało, szczególmie koparki, które specjalnie z okazji wizyty, skądś sciągnięto.
anty - JAW / 83.29.117.* / 2007-10-06 20:50
do JAW - a , ble ble, ble , jak ci szczęka opada to kup se lepszy klej !!! Nikt nikogo nie pyta przez kogo .... doputy, dopuki ktoś nie zacznie p..... głodnych kawałków........ tak ja Tusk. Chłopie, zastanów się, kto z nich zaczął gadać o drogach ??? A jeżeli żeczywiście jeździsz autem to chyba na oczach masz p........ że nie widzisz tyle rozkopanych dróg i miast, gdzie sie remontuje i buduje na niespotykaną dotąd skalę.
Agit / 80.238.110.* / 2007-10-07 11:09
Zauwaz że remonty dróg w miastach to głnie zasługa ludzi rzadzących w tych miastach. Co było w Warszawie? Walc dorwała się do stanowiska i zaczęły się remonty. A co było wcześniej? Kaczor był. Wszystko wtedy stało. Moi znajomi, którzy pracują jako urzędnicy stwierdzili, że już dawno nie było takiego patałacha na stanowisku prezydenta miasta.
franz / 83.30.204.* / 2007-10-07 11:49
i teraz ten patalach jest na stanowisku prazydenta wszyskich piśow bo na pewno nie polakow ale niestety zobaczycie za 5-7 lat co waszymi mozgami zrobil jaro. chcialbym wtedy spojzec wam w twarz i wysmiac jak byliscie naiwni!!
a co do remontow to niestety kazdy chyba wie ze zalezy to od wladz lokalnych a dzieki Bogu piś tam nie ma za duzo do zepsucia!!
"Ciemny lud to kupi" Jacek Kurski(PiS)
piskorzem / 83.4.16.* / 2007-10-06 19:33
fajny koment...
najbardziej winny jest chyba ten żółw...
Panie premierze, ja też myślę, że za lipcowe huragany jest odpowiedzialny Tusk... no i za również to
elziak / 86.63.130.* / 2007-10-06 19:27
niestety głupota nie boli i to nawet pierwszą postać w Polsce
franz / 83.30.204.* / 2007-10-07 11:51
az cisnie sie na usta!!
OCZYWISTA OCZYWISTOSC!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy