Forum Polityka, aktualnościKraj

"Premier ściskał się z Putinem, a ciało leżało na ziemi"

"Premier ściskał się z Putinem, a ciało leżało na ziemi"

Wyświetlaj:
buuu / 149.254.234.* / 2010-07-14 13:34
sorry, ale w momencie tego uścisku - zwątpiłem w sumerenność naszego państwa. Pis jest jaki jest, ale PO i płemieł to POrażka!
michal747 / 195.212.29.* / 2010-07-14 14:36
Powinien mu Tusk, na znak suwerenności, wypłacić z miśka i poprawić z nogi, nie?
Ja widziałem Putina który w geście wspólczucia uścisnął Tuska - uważam, że był to zwykły ludzki gest w obliczu tragedii. Najwyraźniej Prawdziwy Polak nigdy nie miewa ludzkich odruchów..
niesamowite / 195.168.109.* / 2010-07-14 17:16
ludzki gest? w wydaniu KGB-owca? Jaja sobie rozbisz? To tak jakby próbować wmawiać społeczeństwu, że "ludzkimi gestami w obliczu tragedii" cechowali się ci, którzy wrzucali Cylkon B do komór gazowych. Trzeba być kompletnym POmyleńcem, aby głosić podobnie debilne tezy.
Spławik / 83.3.155.* / 2010-07-14 13:07
Skoro nie lewitował to znaczy że był zwykłym zjadaczem chleba.... a Według PISorów to ich Prezydent to powinien leżeć odrazu na puchowej kołderce. CHORE, są umysły tych ludzi, a pomysły równie opóźnione jak oni sami. kiedy to się skończy ZACZNIJMY ŻYĆ NORMALNIE tzn. bez PIS-u niech psy szczekają a my róbmy swoje, dopóki jest zwracana na nich i ich poronine pomysły uwaga, dopóty będą jątrzyć!!!!! JĄTRZYĆ BY ŻYĆ .
mniej więcej / 195.168.109.* / 2010-07-14 17:25
gdy poinformował dziennikarz na gorąco nie profesora Bydlaszewskiego o wypadku, ten raczył mu odpowiedzieć, że się przecież nic nie stało. Taka koncepcja legła u podstaw założeń propagandowych komentowania owego wypadku.
Idąc dalej i w ramach tej samej koncepcji oglądu świata, jak mi Bóg miły, będziemy jeszcze mieli okazję podyskutować na temat innych wypadków, bo takie jest życie. I niech mnie qurwa wtedy ktoś próbuje przekonać, że nastąpiła tragedia bowiem jakiś POmyleniec w dramatycznych warunkach wykorkował, to musi się liczyć z tym, że dostanie w ryj i to tak zgrabnie, że będzie długo dochodził do wiedzy, jak załapał na glebie pozycję horyzontalną.
Jednym słowem pojeeby nie liczcie, na amnestię.
małogłupi / 83.5.173.* / 2010-07-14 14:46
Zgadzam się w całości , ale nie wolno nam zapominać o tych treściach i sposobie ich głoszenia. Trzeba bezwzględnie występować w obronie Rozsądku i Umiaru. Nie można pozwalać zawłaszczać przestrzeni publicznej przez niby "prestidigitatorów" - głoszących treści skrajne jako jedynie prawdziwe, ludzi w rzeczywistości bezwzględnych i zimnych gotowych do wykonania każdego kroku byleby ich wizja się urzeczywistniła. Nie tak odległa historia dojścia do władzy w prawie demokratyczny sposób, pewnego malarza pokojowego, powinna być ostrzeżeniem dla wszystkich - nie należy pozwalać aby chwasty mogły się rozwijać tak samo bujnie jak idee neutralne. jedyną drogą do takiej społecznej , demokratycznej kontroli jest wprowadzenie systemu nauczania obywatelskiego, wciągania różnych grup do dialogu i wymiany poglądów. Musimy być mądrzejsi od tych którzy dzielą i silniej działać po przez informowanie , uczenie i tłumaczenie na rzecz pojmowania wszelkich pojawiających się problemów dnia codziennego i nie tylko.
Budowanie wiedzy i dialogu to łączenie, a podsycanie fobii, nienawiści i wzajemnych urazów to sposób do zbudowania grup ortodoksyjnych w swym widzeniu Świata, które wprawny manipulator może wyprowadzić na ulice i nie tylko, gdy wzrośnie w siłę.
................................... / 193.111.166.* / 2010-07-14 13:00
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
zorro3 / 157.25.157.* / 2010-07-14 12:38
...z całym szacunkiem, ale pan to chyba jesteś umysłowo chory. Może zamiast do telewizji warto się wybrać do psychiatry?
qw / 87.205.239.* / 2010-07-14 12:26
Na cmentarzu tez ściskam się z rodzina z powodu spotkania po roku czy kilku latach!!!
YS / 194.242.62.* / 2010-07-14 11:56
i traf chciał, że będziemy sobie teraz odgrzewali te "kotlety", bo nie dość, ze skończyła sie kampania prezydencka (a przecież Pan Kaczyński się zmienił i kreował cały PiS na ludzi otwartych, miłych i w ogóle, że wojna polsko-polska... etc...) - to jeszcze Polacy wybrali "niewłaściwego" człowieka, bo przeciez Jarek był naj naj naj...
w podobnym tonie PiS będzie jeździł teraz w kontekście krzyża, co go harcerze przynieśli - to przykładnie pokazuje jak można ze sprawy teoretycznie wewnętrznych uczuć i zrywu patriotycznego uniesienia zrobić "poPiSówę" i zrównać powody, dla których harcerze przynieśli ten krzyż z poziomem trawy i jeszcze przydepnąć - nie ma sie co dziwić, skoro nawet taki politolog jak europoseł Migalski, w którego podobnie jak w Jarka zapatrzona jest młodsza i mniej doświadczona cześć PiSu wypisuje takie teksty na swoim blogu...

Jak dla mnie - wszystko to podumowac mogę tak:

"NIE UDAŁA NAM SIĘ VRP, BO NASZ JAREK PRZEGRAŁ - TO NA NOWO ROZPĘTAMY NOWĄ WOJNĘ POLSKO - POLSKĄ - COŚ NA PEWNO ZNÓW NA TYM UGRAMY"
tot / 77.254.121.* / 2010-07-14 11:51
czas wyborów się skończył. Sfora wypuszczona ...
arti8 / 89.77.183.* / 2010-07-14 10:55
Słyszałem wypowiedź Brudzińskiego i muszę przyznać, że mówił ostro, ale sensownie. W podobnym tonie mówił w radiowej trójce Wikiński (szef sztabu Napieralskiego) o zachowaniu Komorowskiego.
Tłumaczenie się pełowskiego ministra sprawiedliwościowi było kuriozalne. Minister stwierdził, że ciała nie można było ruszać. Problem w tym, że ciało było w trumnie. Trudno sobie wyobrazić, by ciało znalazło się w trumnie bez ruszania go.
michal747 / 195.212.29.* / 2010-07-14 14:31
To w końcu jak to było; ciało leżało na ziemi, na folii czy w trumnie?
Chore są te teorie spiskowe, chorzy są ludzie którzy je szerzą, chory jest cel do którego zmierzają..
zdziwko / 83.17.250.* / 2010-07-14 10:45
To im wolno występować w TVN ?
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-07-14 10:22
KACZYŃSKI TO DWULICOWIEC.
PRZED WYBORAMI MÓWIŁ" BRACIA ROSJANIE" PO WYBORACH BREZDZI, ŻE TUSK Z PUTINEM OBŚCISKIWALI SIĘ NAD CIAŁEM BRATA!!! Kaczyński to chory człowiek!
yuki / 150.254.212.* / 2010-07-14 10:12

nie pomyślał o tym, żeby rozbić namiot nad ciałem prezydenta

A co? Zmarzł? Przeziębił się?
sfera2 / 2010-07-14 09:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jarosław Kaczyński swoimi wypowiedziami jakie ostatnio usłyszeliśmy, wznowił działania wojny polsko - polskiej. Jest to stara taktyka prania mózgu, przez powtarzanie jakieś informacji przez grono jego współpracowników. Jeśli będziemy powtarzać jakieś kłamstwo 1000 razy, to dla większości stanie się prawdą, nawet jeśli z czasem okaże się, że to kłamstwo. Jest to prawo sugestii i pomówienia, najczęściej stosowane przez grono populistów.
Często na tym forum czytałem inwektywy takie jak "komuch". W większości wypadków widać brak zrozumienia do tego słowa przez piszącego, który uważa to za najbardziej pogardliwe określenie. Komuch jest określeniem komunisty ale też określa dzieci kwiaty żyjące w komunie, skupiający się na miłości, narkotykach i wolności seksualnej. Komunizm często mylony jest z lewicowym ruchem społecznym, ale tak naprawdę jest to ustrój równie zbrodniczy jak faszyzm, ponieważ ma podłoże sekciarskie. W takiej grupie jest jeden nieomylny guru, który jest przywódcą duchowym członków sekty. Do kąt skupia niewielką grupę zwolenników-wyznawców, jest łatwy do kontrolowania i rozwiązania. Problem powstaje, kiedy rozrasta się do całego narodu czy nawet związku kilku państw. Takim zjawiskiem był komunizm, zapoczątkowany przez Lenina, a kontynuowany przez Stalina. Zaczął się w carskiej Rosji i rozlał się tworząc ZSRR, a po wojnie blok państw wschodnich.
Faszyzm powstał na bazie socjalizmu narodowego, z jakim coraz częściej spotykamy się w dzisiejszych państwach europejskich.
Socjalizm tworzony przez ludzi bogatych oznacza wrazliwość ich, na ludzkie problemy wyrażany hojnością ich kieszeni, czyli realny.
Socjalizm tworzony przez ludzi biednych jest to ruch roszczeniowy i sprowadza się, do coraz bardziej łapczywego grabienia gospodarki kraju, nie zwracając uwagi na jej możliwości.
Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia w Grecji kiedy przywileje przekroczyły możliwości finansowe państwa, ale na rezygnację z rozbudowanych przywilejów zgody niema.
Według niektórych na tym forum, jestem bez zasadnie wrogo nastawiony do Jarosława Kaczyńskiego, ale to nieprawda, Ja nie zgadzam się z tym co chce stworzyć i w jaki to robi sposób. Prezentuje on narodowy socjalizm w oparciu o słowo patriotyzm, które sprowadza do: prawy polak, porządny polak, oraz na obietnicach bez pokrycia. Już w historii było kilku takich populistów ale rachunek za to płaciło całe społeczeństwo. Dzisiaj wyraźnie widać jak na empatii polaków potrafi manipulować i jątrzyć.
buc_pucybut / 2010-07-14 13:07 / Tysiącznik na forum
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
konkretnie z calej Polski / 20.133.40.* / 2010-07-14 11:45
Piszesz takie farmazony ze to jest az smieszne. Kaczynski wznawia wojne polska-polska, a wczesniejsze wypowiedzi Wajdy, Bartoszewskiego, Kutza, Tuska, Palikota itd. to byly wypowiedzi obywateli w wolnym demokratycznym panstwie :) Oczywiscie zadnych konkretow, tylko hasla, slowotok i propaganda. Mozna by na Twoich wypowiedziach jakies badania psychologiczno- spoleczne prowadzic :)
kio / 178.181.23.* / 2010-07-14 09:25
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Jan Przykladowy / 83.29.126.* / 2010-07-14 09:16
Kwiatkowski zdaje sie ze tyle wie o uczciwosci jak swinia o muzyce Chopina..
Bodek_ / 95.40.86.* / 2010-07-14 09:54
Nie wiem ci i skąd wiesz o uczciwości Kwiatkowskiego. Ale odpowiedział konkretnie, że Brudziński plecie farmazony i zionie jadem na konkurenta politycznego, grając emocjami ludzi. Trudno podjąć dyskusję z kimś takim.
FelixB / 194.126.165.* / 2010-07-14 09:12
Pisowiec jak zwykle pełen nienawiści ale za to ignorant.
proste pytanie / 20.133.40.* / 2010-07-14 09:48
Pokaz mi ta nienawisc i ignorancje. Co Twoim zdaniem w tym artykule o tym swiadczy?

Najnowsze wpisy