Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Za wcześnie mówić o tym, że Lepper zastąpi Gilowską

Premier: Za wcześnie mówić o tym, że Lepper zastąpi Gilowską

Wyświetlaj:
G / 83.22.213.* / 2006-01-22 13:42
JUŻ LEPIEJ NIECH ANDI NA PAPIEŻA IDZIE!!!!!!!!!!
g / 212.186.130.* / 2006-01-18 09:22
konieczne jest ustabilizowanie sytuacji żeby rząd mógł pracować, nie wszystkie ugrupowania jednak chcą porządku, widać lęk przed osiągnięciami rzadu, lepsze wybory niż pucze w Sejmie i udawanie oświeconych elit, które nie chca współpracować z koniuchami, bo są lepsi.
filopis / 83.26.214.* / 2006-01-21 11:55
hej, 'g', oświeć mnie o co ci chodzi z tymi 'koniuchami'. a sytuację można ustabilizować na dwa sposoby: 1) ogłaszamy sezon polowania na kaczki bez żadnych tam para-humanitarnych ograniczeń (służby specjalne czy ten specjalista od wehrmachtu na tym się znają), albo 2) pis pod pozorem najazdu syberyjskiej zimy wprowadza stan wyższej konieczności dziejowej i wprowadza do konstytucji zakaz krytyki kaczyzmu
anty / 83.19.31.* / 2006-01-18 15:45
Co to za bzury!
Ten premier powinien sie obudzic!
Swietny program gospodarczy, swietne osiagniecia?!!!
Nic nie zrobili, nic nie zrobia i nie maja pojecia za co sie zabrac!!
Najlepiej niech zabiora sie za swoje manatki, spakuja je i do braci dyktatorow i socjalistow won na wschod!
Obudz sie opisiany biedaku!!
Poczytaj artykul "Polska Solidarna, Słowacja Gospodarna czy Rumunia Odważna - co lepsze?" to moze cos dotrze i zaczniej myslec, bo jestes w amoku!!!
mir / 84.10.103.* / 2006-01-22 00:20
Ten fatalny rząd miał doprowadzić po miesiącu rządów według oświeconego PO do ceny benzyny 6zł/litr, a inflacja miała przekroczyć 10%. Tymczasem ceny benzyny spadły, inflacja oniżej 1%
(na Śłowacji wzrosła do ponad 4%), a bezmózgowcy plotą o polowaniach na kaczki, naćpaniu się (znają to z własnych doświadczeń) i tym podobnych bzdurach gdy im argumentów brak. Przeraża mnie prymitywizm argumentów używanych przeciwko PiS-owi.
china / 217.153.88.* / 2006-02-01 15:32
Zgadzam się! O wysokim poziomie jakości pracy rządu świadczy wysoki poziom histerii wśród jego oponentów. I dlatego ta fala antykaczyzmu bardzo mnie cieszy. W końcu gdy ktoś nie jest w stanie przytoczyć merytorycznych zarzutów to zaczyna bredzić jak niektórzy w powyższych komentarzach. Serdecznie więc ich pozdrawiam.

Najnowsze wpisy