Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier zadba o nasze zdrowie

Premier zadba o nasze zdrowie

Money.pl / 2006-08-04 16:48
Komentarze do wiadomości: Premier zadba o nasze zdrowie.
Wyświetlaj:
mała / 193.138.110.* / 2006-08-06 12:13
Ostatnio wylądowałam w szpitalu Wojewódzkim w dużym mieście z ostrym bólem brzucha. I co?? Najpierw czekałam godzinę, żeby raczył sobie przyjść z kawki lekarz. Ale zanim przyszedł zrobiono mi EKG - po co ?? Nie mam bladego pojęcia, bo w koncu nie serce mnie boli, ale brzuch. W koncu ktoś raczył mnie przyjąć. Pobrali krew, podobno zbadali, kazali sie napic i czekać..... kolejne długie godziny. Nawet znajomi studenci podchodząc do mnie narzekali, że nikomu z lekarzy tam nie chce sie pracować, a ludzie tkwią na korytarzu na łóżkach w konwulsjach przy innych czekających na przyjęcie. Studenci sami muszą biegać za lekarzami i błagać zeby ktoś zajął sie w koncu człowiekiem z wypadku. W koncu po trzech godzinach zostałam poproszona tym razem przez innego lekarza (bo sie zmiana skonczyła) i znowu to samo - zaczeli mnie badać. Po 5 godzinach i obejrzeniu wielu kompletnie niepotrzebnych wyników dziwnych badań "wspaniali" lekarze nie potrafili podać diagnozy....i puścili mnie do domu. Dobre było to, ze podłączono mnie do kroplówki po której lepiej się poczułam i dostałam "dobrego humoru" :))) Więc nasuwa się pytanie: za co ci lekarze mają dostać podwyżki??
tatko / 2006-08-05 12:59 / Tysiącznik na forum
A czy ma do tego głowę?
arahat / 83.24.144.* / 2006-08-05 09:23
Jerzy Serafin, rzecznik mazowieckiego NFZ, ma inne wytłumaczenie. - To badanie stało się bardzo modne wśród warszawiaków i stąd takie kolejki. Lekarze kierują na rezonans pacjentów, w których nie zawsze jest to konieczne

komentarz: premier ma sie dobrze.....
Klops / 83.26.127.* / 2006-08-05 08:32
A co dla poprawy mojego zdrowia psychicznego, zniszczonego przez głupotę rządzących?? Może laskę?
maxx / 2006-08-05 01:56
Premier w trosce o zdrowie swojego brata Prezydenta zamierza zrobić porządek w polskiej służbie zdrowia.
rrr / 212.122.215.* / 2006-08-04 23:41
i na nadzorze i dialogu skończy się troska o nasze zdrowie
obserwator / 83.20.242.* / 2006-08-04 17:40
Myślę ,że przyczyna jest brak kas fiskalnych przy prowadzeniu praktyk lekarskiech.Jak pamiecią sięgam zawsze lekarze sie spóźniali na swoje stanowiska pracy bo gonili za dodatkowym groszem. Nie znam lekarza ktory byłby biedny, każdy chce więcej i wiecej i każdy przez życie chce iść na skróty. Sa wyjatki a to sa prawdziwe perełki ale to liczby w granicach błędu statystycznego. Gdyby lekarze pisali blogi, bo to modne obecnie, dowiedzielibyśmy że ich zycie jest wszechstronnie aktywne i kosztowne a zazdrośni ludzie zwiekszyliby swoje wymagania od lekarzy. Nie przecze, że praca lekarzy jest odpowiedzialna, ale też nieprzeciętni ludzie zostają lekarzami zaświadczaja o tym dłuższe studia i przysięga, ale nie jest z tym najlepiej bo co chwila wypływaja sprawy za które lekarze winni sie wstydzić. Myślę że lekarze sami sie nie uleczą a jak zdyscyplinować to środowisko, sam nie wiem.
a / 212.2.99.* / 2006-08-04 17:59
Obserwator, zostań lekarzem i idź przez życie na skróty. Jesteś typowym przypadkiem, który nie ma pojęcia o czym pisze, powtarzając oklepane tematy pisowskich nieuków jak hipermarkety, transfery zysków, krocie w bankach, złodziejska prywatyzacja
TKMSpieprzajDziadu / 141.76.1.* / 2006-08-04 16:48
Fajnie. Najbardziej by zadbał o moje zdrowie psychiczne gdyby się rozpłynął w mgle zapomnienia. Tak jak Marian "Duce" Krzklewski.

Najnowsze wpisy