Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Premier: Zawieszam weto wojewodów

Premier: Zawieszam weto wojewodów

Money.pl / 2006-12-14 10:24
Komentarze do wiadomości: Premier: Zawieszam weto wojewodów.
Wyświetlaj:
eeech... / 212.244.61.* / 2006-12-14 11:15
Dochodzę do wniosku, że nasz premier zachowuje się ja typowy przedszkolak - ja chcę i już - a jak mu dadzą czego chciał to już nie chce. I to nie pierwszy przypadek tego typu. Zauważyłem także, że kombinują nasi ( choć nie moi - bezpośrednio ) wybrańcy w dość dziwny sposób - nadają sobie duże uprawnienia z których wspaniałomyślnie rezygnują ( w całości czy części ). Taki "syndromik" boga - mam możliwości i mogę z Wami ( nie ważne z kim - choć w większości chodzi o opozycję ) co zechcę - ale jako milutkie i wspaniałomyślne panisko - tylko postraszę. Takie zachowanie jest chyba typowe dla przedszkolaków - choć nie jestem specjalistą od zdziecinnienia.
bt / 83.21.151.* / 2006-12-14 13:58
To niezupełnie tak - należy zwrócić uwage na furtke krórą sobie tzw"premier" pozostawił . Będzie możliwość blokady inwestycji gdy PREMIER UZNA TO ZA WSKAZANE . Czyli róbcie swoje ale nie próbujcie mi sie sprzeciwiać . Jeżeli nie będziećie tańczyć jak wam zagram - niec nie dostaniecie z pieniędzu Unii .. Moim zdaniem tak to brzmi
AT / 83.18.191.* / 2006-12-14 10:24
To po co w ogóle ten przepis ??? Nie lepiej znowelizować i wykreślić ?

A może jednak zostawić, bo teraz mówimy jedno, a jak samorząd będzie podskakiwał, to wyciągniemy armatę ?

Najnowsze wpisy