Forum Polityka, aktualnościKraj

Premiera iPhone'a 3G: Fajerwerki były, klientów nie

Premiera iPhone'a 3G: Fajerwerki były, klientów nie

Wyświetlaj:
ulysses / 85.222.36.* / 2008-08-25 20:32
orange sie nie popisalo, wynajmowalo ludzi zeby stali w kolejkach, przyszlo co do czego brakuje teraz regulaminu, cenniku i wszystkiego, o co chodzi ? dzwonie do nich i mowia ze oferta zle zaplanowana byla; malo tego ktos kto kupil iphona w dniu premiery w orange mogl rozwiazac umowe za uwaga... 300zl, normalnie j.j sobie robia lapu capu i juz, od nowa ehh:/ to nie to co w erze wszystko od poczatku zaplanowane i w dniu premiery ponad 4tys sprzedanych ale nie wazne, powiedzcie czy ktos juz rozwiazal umowe ??? jak to wyglada??? potrzebuje infa bo znajomy wial wlasnie od orage i chce sie teraz wycofac...
artu21 / 83.5.155.* / 2008-08-25 12:47
na efekty trzeba bedzie poczekac conajmniej kilka tygodni, dopiero wtedy bedzie wiadomo jakie jest rzeczywiste zainteresowanie iPhonem, chociaż patrząc na oferty, to podejrzewam, zę wiecej bedzie mialo w orange, bo oferta bardziej rozbudowana
deluk / 83.24.71.* / 2008-08-25 15:32
U nas jest o tyle specyficznie, ze prawie kazdy ma telefon z umowa na dwa lata... i teraz pytanie, ilu z tych, ktorzy teraz zmiieniali, wzielo iPhona? Moja umowa końćzy sie za miesiac (i chociaz pewnie zdecyduje sie na iphona wlasnie) to nie kupie go miesiac wczesniej, tylko poczekam na koniec aktualnej umowy i tyle.
/ 77.252.105.* / 2008-08-25 11:23
Lejdis and Dżents,
Ajfon jest fajny, ale w USA! bo tam sie mozna podłączyć do takiego serwisu iTunes i poszaleć z muzyką na przykład. Krew mnie zalewa, jak czytam jakie to kolejne gadżety apple'a sa piękne, funkcjonalne i wyjątkowe - sukces produktu w USA polega na tym, że jest nośnikiem określonej usługi, która cieszy sie ogromnym powodzeniem, a nie dlatego, że ajpod albo ajfon sa takie piękne. A u nas to gadżetomania, u mnie w robocie to panienki i wyżelowani dżentelmeni walczą o mozliwość lansu ajfonem. I jak maja taką ochotę to niech sobie kupią, a komu się nie podoba to niech nie kupuje i wszystko w tym temacie. Najważniejsza jest wolnośc wyboru.
gargulec1982 / 79.188.152.* / 2008-08-24 15:35
A mnie stać i mam was glęboko gdzieś:D
loofah / 78.88.248.* / 2008-08-25 10:56
Hahahahhaa. Rewelacja. Zazdrościłbym ci może, gdyby nie to, że powyższym komentarzem pokazałeś, że jesteś wrednym idiotą. Lepiej być biednym niż durnym
gargulec1982 / 80.53.111.* / 2008-08-25 11:50
Ludzie mnie tego nauczyli a zwłaszcza tacy jak ty idiotą możesz nazywać samego siebie :P
olgierd / 2008-08-22 14:48 / Bywalec forum
Pani Kasiu, nastawiłem sobie budzik na 1.00, ale diabelna Nokia nie zadziałała i zaspałem.
Jak przyszedłem rano do salonu to powitała mnie smutna kartka 'fszystkie ifołny wypżedane' i nie wiem co mam teraz o ja biedny zrobić... ;-)
olgierd / 2008-08-22 14:56 / Bywalec forum
BTW jak rozumiem sprzedaż ruszyła w nocy, bo tylko wówczas ludzie nie zauważą co biorą? ;-)
Pilsener / 2008-08-22 14:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Kiepski termin na promocję. Poza tym nie oszukujmy się - każdy z nas ma już telefon, a ja wręcz mam dość nowoczesnych gadżetów. Dla mnie telefon to ma dzwonić i posiadać terminarz. Po co mi dwa aparaty fotograficzne? Przez to szajs jest duży, ciężki, szybko żre baterię, wolno działa, zawiesza się i łatwo się psuje. W dodatku te klawisze - dwa sesemesy na miesiąc piszę ołówkiem, bo ekran ma chyba z 15cm a na klawisze miejsca już nie stykło. Jakieś gry - po co to?
AO / 193.41.230.* / 2008-08-22 14:07
Do Orange? - nigdy w życiu! iPhone - nadmuchany, pewnie chiński gadżet, bez wielu funkcji, które posiada sprzęt będący na rynku (MMS), z dużą pamięcia na tysiące utworów, ale przy tej pojemności baterii - po co?
Diusz / 83.14.226.* / 2008-08-22 14:53
No nie, proszę Cię! jak czytam, że iPhone jest bee, bo nie ma MMSa. Wymyśl co fajnego :-) O tym już wszysyc pisali.
Zapraszam na JestemBlogerem.pl, post "iPhone to shit"
Widgilla / 83.31.234.* / 2008-08-24 15:35
To ja powiem, ze Iphone jest bee bo nie ma nie tylko MMS-ów ale tez nagrywania wideo i nie mozna w nim wymienic baterii, Nie można tez przeglądać stron większych niż 10 MB, Nie korzysta z technologii Flash, Działanie Javascriptu ograniczone do 5 sekund, Nie ma funkcji kopiowania tekstu (copy paste), Nie obsługuje kart pamięci, Nie ma folderu na dokumenty, Nie można usuwać pojedynczych połączeń z rejestru ani pojedynczych sms-ów, Nie ma funkcji Wyszukaj na stronach internetowych, Nie ma raportów doręczenia wiadomości, Nie zlicza liczby znaków w wiadomościach tekstowych, Połączenie przez bluetooth wyłącznie z zestawem słuchawkowym, Nie ma synchronizacji karty SIM z listą kontaktów. Wymieniac jeszcze ??? :) To jest po prostu śliczne badziewie :)
AO / 193.41.230.* / 2008-08-22 15:07
Przecież nie chodziło o wylistowanie jego zalet i wad lub aby się licytować lub przekonywać (por. np. tutaj: http://manager.money.pl/news/artykul/programista;iphone;3g;mowi;ten;telefon;to;zadna;rewelacja,128,0,354432.html ale o wyrażenie swojej opinii. Mnie połączenie produktu przereklamowanego (w sumie drogiego) i Orange nie kręci, a kto chce kupić - bo ładny, to jego biznes... Pozdro...
--d / 85.89.162.* / 2008-08-22 15:16
i bez gwarancji BUAHAHAHAHA
RudeDude / 212.244.47.* / 2008-08-24 18:31
Ze względu na liczne wady iPhone'a lepiej sobie kupić do zabawy iPod Touch, mamy to samo tyle że bez telefonu, nawigacji i kamerki.
lovelypl / 2008-08-25 16:16
Nic nie tracisz:
- kamerka "jest". Fotki słabej jakości, ZERO możliwości ustawień, brak kręcenia filmów
- brak możliwości wysyłania MMS'ów !!!
- GPS "jest" - brak softu dla PL i tak zapewne będzie do końca
- bluetooth "jest" - brak możliwości wysyłania plików, da się tylko podpiąć słuchawki
- brak możliwości pracy jako modem

Za połowę tej ceny można kupić dobrej klasy PDA z GPS, telefonem, BT i tonami oprogramowania.
goblin / 2008-08-25 11:33
Moze i jest badziewny.... ale i tak z checia bym sie nim troszke 'pobawil' i poznal go lepiej.
... wiec jesli ktos kupil i mu sie nie podoba to moze mi oddac :) z checia sie nim zaopiekuje, hehe :)
mum / 77.242.225.* / 2008-08-28 15:24
http://iwanta3giphone.com/index.php

Najnowsze wpisy