Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Premiera myPhone jeszcze w tym miesiącu

Premiera myPhone jeszcze w tym miesiącu

Money.pl / 2008-11-22 02:42
Komentarze do wiadomości: Premiera myPhone jeszcze w tym miesiącu.
Wyświetlaj:
mig325 / 83.10.177.* / 2008-12-12 17:42
Kupiłem telefon Myphone 6691 i jestem bardzo zadowolony!! Jeżeli nawet jest produkowany w chinach to dla mnie nic dziwnego, bo producenci innych znanych marek tez produkuja w chinach i nikt sie tego nie czepia. Telefon, który kupiłem jest rewelacyjnie wykonany, ma metalowa obudowe, duzy dotykowy ekran, animowane menu, odtwarzacz mp3, radio, działa na dwie karty sim i ma funkcje modulatora głosu. Najwazniejsza dla mnie jest roczna gwarancja i bardzo kozystna cena !! Dla mnie rewelacja i uwazam, że Myphone ma szanse mocno wbic sie na rynek i tego im zycze !!
luzik3 / 80.50.4.* / 2008-12-12 20:18
Ja tez jestem zadowolony. Kupiłem uczciwie na Allegro i telefonik nie żałuję!
vitek / 193.24.221.* / 2008-11-22 02:42
i oczym wy piszecie? To jest chinskie badziewie i zacofany telefon z ekranem o rozdzielczosci jaka nokia 5 lat temu stosowala. jak pojedziecie do chin i kupicie kilka sztuk to wam tez logo jakie chcecie nabiją.... oszukujecie ludzi i zniekształcacie prawdę. żaden polski produkt tylko kupiony w chinach w wiekszej ilosci złom z tendetnego plastiku. A wy ludzie nie dajcie sie nabrac tym pajacom co udaja szczesliwych posiadaczy tego telefonu bo to wiadomo ze niesa prawdziwe komentarze. heeh ocena 10/10 za badziewna chinska imitacje telefonu to nikt inny jak podstawiona osoba przez firmę ktora ten szajs tu zwozi nie mogl by wystawic .. takie jest moje zdanie. Ale ludzie nie są głupi az tak jak im się wydaje.
czcti / 89.108.200.* / 2008-12-04 17:54

i oczym wy piszecie? To jest chinskie badziewie


O czym ty pieprzysz?

IPhony i Nokie też są produkowane w Chinach co nie znaczy, że muszą być badziewne.

Najnowsze wpisy