Forum W wolnym czasieLifestyle

prezent z okazji otwarcia własnego biznesu

prezent z okazji otwarcia własnego biznesu

ottelia / 2009-09-09 11:53
Witam, nie wiem czy w dobry miejscu piszę, ale zaryzykuję :)
Moi bliscy znajomi otworzyli niedawno swój mały biznes. Chciałabym kupić im coś z tej okazji, co mogliby mieć w nowo otwartym biurze. Zastanawiałam się nad obrazem (ale jak wiadomo, gusta są rożne więc może lepiej nie ryzykować), albo ramką cyfrową (znalazłam coś takiego http://www.lucasgsm.pl/ramki-cyfrowe/hama-7-przezroczysto/czarna/flypage.tpl.html ). Wydaje mi się że to dobry pomysł, bo nie tylko pasuje do nowoczesnego biura, ale i ma wiele przydatnych funkcji. Jak sądzicie? A może ktoś ma lepszy pomysł?
Wyświetlaj:
Delia / 153.19.194.* / 2009-11-28 23:55
Ja ostatnio miałam podobny problem. Ramki to fajny pomysł, te nawet mi się podobają, ale ja sama postawiłam na coś nieco bardziej praktycznego - zaparzacz do herbaty Evy Solo, który jest tak śliczny, że stoi teraz u przyjaciółki w gabinecie w eksponowanym miejscu ;) Tym bardziej, że jej klientki to głównie kobiety i często zatrzymują się na pogaduchy. Co do innych koncepcji to wszystko zawsze zależy od tego, komu i do jakiego biura się to kupuje ;)
Gota / 93.89.200.* / 2009-11-30 22:02
Rzeczywiście bardzo praktyczny prezent. Tylko może napiszesz, gdzie go można dostać?

Najnowsze wpisy