Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezenter Eski z zarzutami. Za "Murzyna" i "Ku Klux Klan"

Prezenter Eski z zarzutami. Za "Murzyna" i "Ku Klux Klan"

Wyświetlaj:
T. / 81.190.53.* / 2012-06-24 22:54

Zadzwońmy do Murzyna


A co w tym obraźliwego ???
Murzyn zawsze będzie murzynem , niestety.
Jak murzyn nazywa białego człowieka "białas", to też jest obraźliwe , bo mnie określenie "białas" nie obraża.
Problem jednak jest w tym ,że "murzyni" uważają się za "święte krowy" . Broń Boże go tknąć, to od razu jest wielce obrażony. Natomiast gdy białego człowieka murzyn nazwie "białas" , to nikt nie rwie szat z tego powodu.
Co jeszcze ciekawe,dzisiaj biały człowiek toleruje murzyna i gdy murzyn mieszkający w Polsce porusza się po ulicach polskich miast , jest bezpieczny nic mu nie grozi.
Natomiast biały człowiek mieszkający np: w RPA już tego powiedzieć nie może !!!
Mieszkanie białego człowieka w RPA jest obwarowane kamerami ,kratami i zamkami różnego kalibru.
Mieszkanie bogatego białego człowieka strzeże ochrona. Wszystko w obawie przed murzynami . O Nigerii to już nie wspomnę. Tam biały człowiek w ogóle nie ma racji bytu !!!
A czarny w Polsce ???
Więc się pytam ; - kto kogo toleruje,a kto nie ??? W jakiej narodowości jest rasizm ?
U "białych" ,czy u "czarnych" ???
dagmaraKa / 2012-06-25 10:07 / Bywalec forum
powinni mu jeszcze dorzucić zarzuty za gwałt Ukrainek . A swoją dorgą bardzo dobrze, nich w końcu ktoś poniesie odpowiedzialność za te głupie gadki
DARIUSZ7857 / 95.178.65.* / 2012-06-24 22:04
NIECH WOJEWÓDZKI PRZYPOMNI SOBIE PO CO JEGO BRAT EMIGROWAŁ DO USA. BY NAJMNIEJ NIE PO TO BY PRACOWAC JAKO PRACNIK, LEKARZ, CZY DYREKTOR. ZAPIEP...
NIE POWINNISMY NAŚMIEWAĆ SIE Z INNYCH RAS , NARODÓW PRACUJĄCYCH W PL.
n. n. / 178.36.7.* / 2012-04-12 08:37
To jak powinien nazwać murzyna, żeby nie poczuł się obrażony? Afropolak?
WŁOSZCZOWA / 83.10.177.* / 2012-04-12 08:17
W polskojęzycznych mediach tylko można obrażać Polaków nazywając ich bydłem,ćwokiem,zaplutym karłem reakcji i itp,oraz wyborców PiS-u używając epitetów gównianych w myśl zasady że zawsze się coś przyklei.
djak / 193.109.225.* / 2012-04-12 08:08
dowalić im sowitą karę pieniężną taką żeby im jednak się tej kasy zrobiło szkoda i więcej takiego rozwiązłego jęzora nie będzie na antenie ani radia ani tv.

Najnowsze wpisy