Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes NFZ: Każdy pacjent może sprawdzić gdzie się leczył

Prezes NFZ: Każdy pacjent może sprawdzić gdzie się leczył

Wyświetlaj:
LeoJazz / 62.29.141.* / 2006-07-25 16:08
którzy najzwyczajniej odżywiają sie zdrowo i prowadzą zdrowy tryb życia i np. przez 10 lat (i wiecej) nie korzystaja z tzw. opieki zdrowotnej.
Kero / 2006-07-25 15:35 / -
RUM dla lekarzy? A po co? Aby wiedzieli na kogo nie pisali jeszcze fałszywych recept?
Jak dotąd nigdy jeszcze nie spostkałem lekarza, który interesowałby się moją historią choroby. Być może NFZ nie pamięta ale ja mam na pamiątkę taką książeczkę RUM gdzie żaden konował po za samą receptą nigdy nic nie wpisał a następnie kolejny konował nigdy się tą książeczką nie interesował a powinien był.
mkg / 83.18.8.* / 2006-07-25 21:17
Sam jesteś konował bo dokumentację medyczną przechowuje się w poradni, szpitalu itd. i rozporzadzenie o dokumentacji medycznej nie przewiduje czegoś takiego jak ksiażeczki czy inna dokumentacja którą przechowuje pacjent i lekarz nie ma obowiazku ich wypełniać!!!!
Kero / 2006-07-31 14:03 / -
mkg, jak nie byłeś u lekarza to lepiej zdejm swoje palce z klawiatury i wsadź tam gdzie normalny człowiek nie wkłada.
Odwiedziłerm już 15 pradni i 10 szpitali i tam są lub nie zapiski mojej choroby co to za dokumentacja konowale jeden??
1-szy obserwator / 83.6.252.* / 2006-07-25 22:07
Obecne rozporządzenie o prowadzeniu dokumentacji medycznej nie nadąża za zmianami gospodarczymi. Dzisiejszy stan rzeczy oznacza jedno, że poza rejonem to możnaby umrzeć, zanim lekarz łaskawie zajmie się chorym.

Najnowsze wpisy