Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezes NFZ o kontraktach podpisywanych z poradniami

Prezes NFZ o kontraktach podpisywanych z poradniami

Wyświetlaj:
Zenek dyrektor / 194.42.119.* / 2012-10-14 14:46
Agnieszce sie tak pie*rzy jak Ewce z Szydłowca. A n iby to jakimi działaniami ma oceniac jakosc leczenia. & llat rzadzą a od 15 jest akredytacja i jedyne co zrobiono to zrezygnowano z 2 % dodatku za akredytacje CMJwM.To najgorszy element idzie teraz do NFZ.
satyr / 87.207.215.* / 2012-10-14 12:30
Jak zwykle , jakoś to będzie. A kto niby ma sprawdzac tą lepszą jakość?.Lepiej przestańmy płacić składki a wszystkim to wyjdzie na dobre. Jeśli ma być to tzw solidarność społeczna to niech wszyscy płacą jednakowe składki i wszyscy będą mieć wielkie g.....o. Obecnie jednen płaci jak za mercedesa, drugi jak za malucha ,a jak jest w potrzebie to mówią że jeżdzi rowerem lub chodzi boso. Taki jest sens tych ubezpieczeń.
????????????? / 83.9.99.* / 2012-10-14 12:09
To jest poprostu kłamstwo. Jeśli NFZ mówi, że coś zrobi, to świadczy, że mówi. Ale z pewnością nie zrobi. Przecież NFZ nic tak naprawdę nie może, tylko mówić. Jak chory może obiecać innym zdrowie?
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2012-10-14 11:51
Najlepiej zamknąć przychodnie i szpitale będzie więcej kasy dla tych z Wiejskiej i dla NFZ na nagrody a w statystyce wykażą, że Polacy są najzdrowszym krajem na świecie. Najpierw wprowadzają takie przepisy, że przychodnie nie mają przez to lekarzy a teraz chcą premiować-ciekawe co??? Dzięki temu przepisowi-trzy dni w tygodniu po 4 godziny pozbawili mnie możliwości leczenia u specjalisty u którego leczyłem się od 1999 roku. Teraz mam wybór-albo jechać do tego specjalisty do innej miejscowości i nie wykupić leków bo mi już nie wystarczy kasy albo przestać się leczyć a tym sposobem poprawić ich statystyki zdrowotne bo wykażą mniej chorych !!! NFZ i MINISTERSTWO ZDROWIA niech się samo wyleczy z głupoty to może w końcu zaczną logicznie myśleć !!! Chorzy też chodzą na wybory, no..... może chodzili, bo teraz to nie wiem po co tam chodzić jak co roku jest gorzej.... NIECH CHODZĄ NA WYBORY CI, DLA KTÓRYCH WPROWADZAJĄ UDOGODNIENIA-PRZEDSIĘBIORCY I INNI, KTÓRYM SIĘ POWODZI ALE ICH JAKOŚ NIE WIDAĆ NA WYBORACH BO OCZYWIŚCIE NIE MAJA CZASU..... NO, CHYBA ŻE KAMERA BY BYŁA I ICH BY SFILMOWALI...... CHORE TO KRAJ, KTÓRY NA SIŁĘ STOSUJE PRZEPISY POPRAWIAJĄCE MU STATYSTKI----KŁAMLIWE STATYSTYKI O ZDROWIU !!!!!!!!!!
Mastodąt / 178.252.38.* / 2012-10-14 11:06
Wspieranie kolesi na państwowym sprzęcie i tyle w temacie.
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2012-10-14 11:54
Zgadza się... Jakoś nie widać tego, żeby lekarze którzy leczą prywatni płacili za nie ich sprzęt i sale. WIELKA PARANOJA a pacjent musi za wszystko płacić !!!!!!!!!

Najnowsze wpisy