Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezes PiS jest pewny: To ustawa pisana pod Niemców

Prezes PiS jest pewny: To ustawa pisana pod Niemców

Wyświetlaj:
wacpan / 91.0.75.* / 2013-01-12 15:53
korupcja polskich urzedow to juz europejski temat
Rozczarowany / 91.0.75.* / 2013-01-12 15:48
Takiego festiwalu niekompetencji jaki prezentuje PO + PSL trudno po 1989 szukać.

niestety to jest prawda !
alka368 / 78.10.111.* / 2012-12-20 21:51
on jest kopniety i to zdrowo jego zzera nienawisc do wszystkiego zrobi wszystko aby dojsc do celu nawet po trupach zalosny czleczek
Junosza / 83.4.85.* / 2012-12-18 08:39
Kaczyńskiego lubić trudno - taki jakiś jest... Ale ten człowiek ma rację. Przepraszam Polskę, że głosowałem na Tuska i jego PO. To był niewybaczalny błąd.
marian p. / 62.182.213.* / 2012-12-18 06:34
kaczyński ty nie patrz kto niszczy polskę,ty patrz jak ty ja niszczysz i w imie czego to robisz.ubzdurała ci się jakaś IV RP w której ty będziesz dyktatorem mającym do dyspozycji silną policję i służby specjalne.jako miłośnik fikcji wołodyjowskiego któremu ojciec powiedział"jesteś mikry ludzie nie będą cię szanować,ale będą się bali",a co tobie powiedział twój ojciec komunista,
czyzby jesteś tchórzem,siej strach!
acomitam / 91.238.233.* / 2012-12-18 06:16
Trudno Kaczyńskiemu odmówić racji. Takiego festiwalu niekompetencji jaki prezentuje PO + PSL trudno po 1989 szukać. Może to nawet nie kwestia kompetencji tylko po prostu rozkazów, które napływają od mocodawców zza zachodniej i wschodniej granicy, no i oczywiście od rodzimej bezpieki o wosjkowym i cywilnym rycie. Tylko czy jest jeszcze jakaś nadzieja? Czy zainicjowane procesy rozkładu państwa polskiego nie zaszły za daleko?
zenua12 / 217.212.230.* / 2012-12-17 23:58
jestem neutralny jesli chodzi o poglady polityczne,zal mi najzwyczajniej czasu i nerwow na ogladanie tej bezowocnej paplaniny zwanej po nowemu debata. Jednak widze od zascianka co sie dzieje na ogrodku i powiem ze takiego drenazu kieszeni podatnika za czasow zadnej partii nie pamietam,takiej bezkarnosci urzedniczej, takiej kpiny z prawa i presji na prywatyzacje strategicznych podmiotow gospodarczych o funkcji spolecznej jak np.wodociagi. Jako narod istniejemy na mapie,ale jednosc jest zadna. Kiedys za kilka procent podwyzki ma cenach ludzie szli na ulice strajkowac,teraz wola wylewac swoje zale na necie albo przed tv,a decydenci robia co chca.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Jot 23 znowu nadaje / 83.24.234.* / 2012-12-17 20:27
Czy ktoś normalny spoza sekty pislamskiej słucha tego uzurpatorka ???
mrcnmrcn / 94.42.228.* / 2012-12-17 22:36
a niby co uzurpuje? może jest Premierem albo prezydentem? chyba się optyka zaburzyła
precz z PISem / 77.253.162.* / 2012-12-17 19:46
Jarek to największy pomyleniec Rzeczypospolitej, wystarczy go posłuchać i popatrzeć mu w oczy, widać w nich nienawiść , nienawiść i jeszcze raz nienawiść....
acomitam / 91.238.233.* / 2012-12-18 06:11
Ja tam nic takiego nie dostrzegam. A nawet jeśli, to chyba lepsza nienawiść, niż zdrada. Tym bardziej, że jest to nienawiść do zdrajców i zaprzańców.
jam_to ekonomista / 95.160.43.* / 2012-12-17 19:00

Kryzys finansów publicznych wywołany nieodpowiedzialną polityką tego rządu i ministra Rostowskiego

a co ma Jaro do powiedzenia w tym temacie?
ile miliardów kosztowało budżet państwa zmniejszenie składki rentowej? Ile miliardów budżet państwa kosztowałaby ich reforma dotycząca składek emerytalnych? Ile miliardów kosztowałby durny pomysł zakładania przez Państwo lokat na dzieci? Ile kosztowałoby utrzymanie pomostówek o co tak bardzo walczyli? Z czego zamierzałby Jaro płacić emerytury gdyby nie został podniesiony wiek emerytalny? Dlaczego nic nie zrobił w sprawie wczesnych emerytur mundurowych? dlaczego nic nie zrobił w sprawie KRUSu? Te wszystkie rzeczy znacząco obciążyłyby budżet Państwa, więc co on może wiedzieć o finansach?

Ponadto narzeka na prawo pocztowe, a dlaczego w takim razie był wielkim przeciwnikiem zmian na poczcie (przeciwnik zmniejszania liczby urzędów i zamieniania ich na agencje), która próbuje dostosować się do wolnego rynku?
zeppp / 83.27.0.* / 2012-12-18 00:08
Nie chce mi się specjalnie z takim ignorantem jak ty dyskutować i przytaczać ci jakimi podatkami Tusk obciążył najsłabszych bo chce mi się spać.Zapytam inaczej.Czy państwo jest tylko od zabierania pieniędzy przez podatki najbiedniejszym?Czy fundusz pracy który łysy zamroził ma służyć pokazywaniu jak to z budżetem jest oki?
Może ty nie zauważasz coraz większego bezrobocia,biedy szarej strefy?To własnie stąd powinno być na emerytury.Kumasz ignorancie?To Tusk rządzi 5 lat.Może nie zauważasz emigracji zarobkowej Polaków, umów śmieciowych?
To ci przypomnę ze zmniejszenie składki emerytalnej miało obnizyć koszty pracy i kosztowało państwo około 1 mld zł.Natomiast zmniejszenie podatków najbogatszym około 6 mld.Pokaz mi normalny kraj unii gdzie najbogatsi płacą tak niskie podatki?To w Polsce obciąża się coraz większymi podatkami najbiedniejszych przykład vat.Może podać ci systemy podatkowe np W Austrii Niemczech Francji W.B?
Ty pajacu uważasz ze Tusk zrobił reformę emerytalna mundurowych?Przecież ta reforma da pieniądze za 25 lat?Za to najwięcej pracujący zapłacą zaraz.Reforma robiona na chybcika nie przeszła by w żadnym kraju.
Gdybym miał więcej czasu i chęci dyskutowania z ignorantem wyliczyłbym ci po kolei różne ukryte podatki którymi obciąża Tusk Polaków.
Wykończenie firm budowlanych na autostradach złodziejsko teraz płatnych i stadionach to tez sukces?
Ech idę spać, i bynajmniej nie jestem z pis i gówno mnie obchodzi Kaczyński.
Chcę ci tylko powiedzieć ze już niedługo dożyjesz bankructwa tego kraju o nazwie Polska, a winą za te bankructwo penie Tusk, który rządzi już 5 lat obciąży Kaczyńskiego.Tusk rządzi tym krajem tylko dlatego bo jest J Kaczyński.
Ech rozpisałem się.Idę spać.
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-12-18 09:08

To ci przypomnę ze zmniejszenie składki emerytalnej miało obnizyć koszty pracy i kosztowało państwo około 1 mld zł.Natomiast zmniejszenie podatków najbogatszym około 6 mld.Pokaz mi normalny kraj unii gdzie najbogatsi płacą tak niskie podatki?

niby ten 1mld na składce rentowej to w skali roku czy w ostatnich kilku latach?
A co do podatku dla najbogatszych to wiesz w ogóle kto za to odpowiada?

Może nie zauważasz emigracji zarobkowej Polaków, umów śmieciowych?

a wcześniej oczywiście tego nie było?

Ty pajacu uważasz ze Tusk zrobił reformę emerytalna mundurowych?Przecież ta reforma da pieniądze za 25 lat?

lepiej żeby dałą za 25 lat niż w ogóle jakby chciał Jaro. Nie uważasz?

I przypominam, skoro odezwałeś się do postu, w którym pisałem o pomysłach kaczyńskiego to wypadałoby się do niego odnieść, albo w ogóle nic nie odpisywać. Jak chcesz pisać o tusku to sobie osobny wątek załóż.
jam_to ekonomista / 95.160.43.* / 2012-12-18 06:52
dlaczego piszesz tyle o tusku? Czy w moim poście widzisz słowo tusk? Czy w tym kraju ludzie nie potrafią pisać na temat? Skąd biorą się tacy ludzie?
zeppp / 83.27.119.* / 2012-12-18 09:18
A do czego niby się mam odnosić,do tego czego nie wprowadził rząd Kaczyńskiego a ty o tym wypisujesz ?
Odpowiedział bym ci na resztę.odpowiem ci że wiem ze ustawa o zmniejszeniu podatków w ogóle była robiona przez rząd Kaczyńskiego.Ale była robiona w całkiem innych warunkach gospodarczych i budżetowych.Rząd Tuska, tak kochany Tuska mógł ja zablokować i nie wprowadzić ale łysy powiedział ze nie ma kryzysu i wprowadził tę ustawę powiększając dziurę budżetową.Tak kochany w skali roku.Żegnam pajacyku)))
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-12-18 10:29

A do czego niby się mam odnosić,do tego czego nie wprowadził rząd Kaczyńskiego a ty o tym wypisujesz ?

do tego jaki pomysł na rządzenie ma największa partia opozycyjna. A z tego co opisuje jasno wynika że w sprawach finansów państwa polityka pisu jest tragiczna.
A co do zmniejszenia podatków to zapewne i PO mogło to zablokować, nie zrobili tego, ale to nie zmienia faktu że tę ustawę zrobił PIS i to jest ich pogląd na te podatki.
I dziękuję za wyzwiska, pokazuj dalej na jak niskim poizomie rozwoju jesteś
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-12-18 12:25

to co piszesz świadczy o twoim niedorozwoju umysłowym na dodatek jesteś skończonym ignorantem.

może jakieś uzasadnienie. Jakiś dowód tego że piszę nieprawdę?
Także dla mnie jesteś i będziesz nieukiem o inteligencji świni.

Test na inteligencję dla ciebie:
W pierwszym poście pisałem o tym, że pomysł pisu na zmiany w emeryturach mocno uderzą w budżet państwa.
Nic nie odpisałeś w tej kwesti, to wina tego że jesteś ignorantem czy brak argumentów? Jeśli więc się z tym (pomysłem pisu) nie zgadasz to może napisz dlaczego. Choć sądze że nie będziesz w stanie tego zrobić, bo trzebaby mieć argumenty ale zawsze pozostaną ci wyzwiska
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-12-19 09:08
tak jak się spodziewałem, zeppp oblał test. Z braku argumentów i chyba też wyzwisk przestał się tutaj udzielać
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-12-18 12:29
powyższy post jest do zeppp`a bo jego post - słusznie z resztą - został usuniety za wyzwiska
polonuska / 217.91.7.* / 2012-12-17 15:57
Rece opadaja sluchajac i czytajac co mowi ten nieodpowiedzialny czlowiek. Tyle nienawisci i nawolywania do nienawisci do swoich rodakow nie spotkalam nigdzie w zadnym europejskim panstwie.
Zamiast razem budowac najlepiej sie nawzajem "gnoic". Mam nadzieje, ze tacy ludzie jak najszybciej znikna z areny....
(@) / 89.70.214.* / 2012-12-17 17:40

Mam nadzieje, ze tacy ludzie jak najszybciej znikna

Już jeden znikną, teraz chcesz aby drugi znikną ? tak POjmujesz demokrację biedny człowieku ?
Lorunia / 31.63.87.* / 2012-12-17 12:22
Jest coś na rzeczy , historia w szkołach bardzo uwiera kogoś do tego stopnia , że wypierana jest ze szkół.
~tomplamka / 87.105.71.* / 2012-12-17 13:07
Bujajcie się z ta historia w szkołach. Są ważniejsze przedmioty np. matematyka, biologia, fizyka, a nie ciągle tylko historia, a później taki młody człowiek jest kompletnie nieprzygotowany do życia, bo nie wie jak liczyć i myśleć logicznie.
Pisowcy to by tylko nauczali historii, religii i polskiego. fetyszyści cholerni.
(@) / 89.70.214.* / 2012-12-17 17:49

Bujajcie się z ta historia w szkołach. Są ważniejsze przedmioty

tobie nie są do niczego POtrzebne takie przedmioty jak historia .Szkoła to ciemnogród, na zmywaku w Londynie liczą się tylko ręce i giętki kręgosłup.
Bazyl 14 / 2012-12-17 13:48 / Bywalec forum
Wydaje mi się że rząd polski nigdy nie nauczy się jednej podstawowej rzeczy , że trzeba liczyć tylko na siebie... to jest chyba jasne że inne kraje chcą doprowadzic do takiej sytuacji żeby to dla nich było najlepiej...
europa_2012 / 81.210.106.* / 2012-12-17 12:03
Rzeczywiście ekipa Tuska ze swoimi socjalistycznymi eksperymentami i populistyczną czerwono-brunatną demagogią jest trudna do przebicia w swojej niekompetencji.Ale czy Polacy są zdolni do wyrwania się z amoku podobnego do sytuacji w Niemczech w latach 30-tych?Watpliwe jest czy tendencje demokratyczne i wolnorynkowe mają dostateczne poparcie społeczeństwie.Ostatnie wybory były fatalne pod tym względem.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-12-17 11:53

kwaśne owoce

Powinno być gorzkie?

Lubię kwaśne owoce. Gorzkie też.
Wykształciuch / 31.62.245.* / 2012-12-17 11:41
Panie Szanowny Kaczyński, Pana rząd "wypełniał jakoś swoje obowiązki" i dlatego dawno temu przestał być rządem i nigdy już nie będzie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy