Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezes PiS odpowiedział na słowa premiera

Prezes PiS odpowiedział na słowa premiera

Money.pl / 2010-09-25 19:09
Komentarze do wiadomości: Prezes PiS odpowiedział na słowa premiera.
Wyświetlaj:
ździcho / 87.205.175.* / 2010-09-27 19:41
Ciekawe, czy premier odpowie na odpowiedź prezesa PiS na jego słowa i czy prezes PiS odpowie na jego odpowiedź. Ale Money ma ciekawe zajęcie.
ask^ / 89.77.45.* / 2010-09-27 19:17
A prezes pis odstawił już branie silnych środków chemicznych, czy nadal jedzie na dopalaczach?
bajobongo / 87.118.126.* / 2010-09-26 20:14
komentowanie słów premiera musi być obrzydliwym zajęciem. To jest tak jakby podjąc dyskusję z wrotami do stodoły. No cóż jeżeli jest taka potrzeba, to należy odpowiedzieć właśnie tak , jak to uczynił Kaczyński. Od siebie dodałbym spieprzaj dziadu.
EURO STUDENT / 2010-09-27 10:05
flaki z olejem. Spieprzaj dziadu będziecie pisać aż do pożygu. A coś pożytecznego ktoś napisze z PO? czy tylko na takie bzdury Was stać.

Ja widzę wspaniałą wizję przyszłości Polski. Ale trzeba zinformatyzować biurokcację !!! wdrożyć systemy komputerowe z szybkimi przepływami informacji. Tak żeby zakładanie firmy, rozliczanie z urzędami wszystko było jasne i klarowne. Darmowy internet dla wszystkich i przepływ informacji tak dokładny żeby wykorzystać potencjał i kapitał ludzki. Wszelakie infolinie które zastąpią informacje w urzędach. Trzeba nauczyć wszystkich korzystać z komputera. Oczywiście są zagrożenia bezpieczeństwa ale jakoś Banki sobie z tym radzą. Będzie ekologicznie, szybko i prezyzyjnie. Urzędników przerzucimy na telefony.
EURO STUDENT / 2010-09-27 10:07
Państwo musi działać jak firma. Niestety obecny prezez firmy Pan Tusk dba jedynie o zarząd. Nie dba o klientów (Obywateli Polski)
bbobb / 89.72.49.* / 2010-09-26 17:15
Degradacja polskiej polityki to wynik awanturnictwa politycznego uprawienego przez Kaczyńskiego i pis
EURO STUDENT / 2010-09-27 09:58
Skąd "Ty" spadłeś ? Liberałów chciałes w Polsce ale Cię Twój Szefuncio oszukał i jeszcze Cię na Wojnę Polsko-Polską wysłał.
EURO STUDENT / 2010-09-26 10:40
Kaczyński chciał zakończyć wojnę Polsko-Polską ale Tusk się nie zgodził.

To TUSK jest najbardziej pazerny narcyz, psychicznie chory i najgorszy wybór na szefa rządu jaki nas spotkał.
bbobb / 89.72.49.* / 2010-09-26 17:30
Skąd ty spadłeś studencino toruńska
EURO STUDENT / 2010-09-26 10:44
Tusk po prostu się boi że straci władzę na którą przez całe życie chorował żeby mieć. A po swoich błędach, za które zapłacimy My Polacy wie że poparcie spadło i dlatego krytykuje i oczernia wszystko co związane z PiSem.
EURO STUDENT / 2010-09-26 10:48
Tusk ma swoje 4 lata. Na koniec go podsumujemy. Zapewne Ci co są związani z PO powiedzą że ŚWIETNA ROBOTA. To oczywiste bo czerpią z tego profity. Ale robota jest ujemna. Cały wzrost gospodarczy i wszystkie pozytywne aspekty gospodarki zawdzięczamy pracowitej społeczności. Tusk obniża standardy. Za to wyleci. Poparcie spadnie szybko. Na koniec nikt go nie pochwali za te podwyżki VAT, akcyzy, długu i problemów Polski (afery, krzyż, katastrofa) jedynie dzieci się cieszą że mają boiska i to jest jedyny plusik na jego konto.
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-26 16:01
..
Daj spokój,
umów się z kumplami na piwo i wyluzuj.

O ile pamiętam, zarówno prezydent jak i inni wysoko postawieni politycy, więc premier także, w większości krajów odpowiadają za swą działalność związaną z pełnioną funkcją polityczną jedynie przed Bogiem i historią!


Miłego dnia.
Pozdrawiam
EURO STUDENT / 2010-09-27 08:17
duża część z nich odpowie jeszcze przed sądem. Przed Bogiem i Historią tak mawiając o prezydencie USA
EURO STUDENT / 2010-09-27 10:15
ps. Piwo zostało wypite. Póki co jeszcze po starej stawce VAT
anty_ / 89.74.50.* / 2010-09-26 12:07
dyskusja z samym soba to chyba tez choroba psych.. ?
EURO STUDENT / 2010-09-27 08:16
dla PO każdy jest CHORY PSYCHICZNIE jeżeli nie popiera ich "Boga" Donkey Konga Tuska
aleksu / 2010-09-26 09:27 / Bywalec forum
odpowiedział?! to bełkot chorego psychicznie narcyza !!!
ciepłym moczem / 87.118.126.* / 2010-09-26 14:05
faktycznie błąd, powinien go oszczać
jaco292 / 83.6.69.* / 2010-09-26 01:00
Uwazałem ten portal za "powazny" jednak ja sparwdziłem jak działaja czerwone i zielone przyciski straciłem wszelkie zaufanie... i prosze mi nie tłumaczyc że o 1 w nocy była duża ilość użytkowników która bilansowała mój wybór:/
na która strone przechylałem szale niech kazdy zgadnie...
myśle że nie będzie problemu...:/
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-26 15:07
..
A jaka jest , Szanowni Państwo, geneza tego, że , cytuję :
"- Wszystko jest w jednym ręku. " - koniec cytatu.

"To wszystko" wynikło z ważnych, demokratycznych wyborów.

Czyżby nie brano wcześniej pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa? Było kilku kandydatów , teoretycznie każdy miał takie same szanse.

Wnioskuję więc o więcej matematyki i logiki w szkołach, by choć przyszłe pokolenia nie miały takich dylematów, jak w tytułowym artykule, wynikających z nieznajomości podstawowych nauk.


Co do Pańskich rozczarowań jaco292 , zgadzam się z Panem. Wielokrotnie na tym forum osobiście przeze mnie było przypominane , że kodeks anonimowego internetowego komentatora , zabrania lżenia, wyzywania, używania wulgaryzmów itp., w odniesieniu, tak do opisywanych osób, jak i siebie wzajemnie.

Niestety, ten mój głos , to głos wołającego na puszczy!

Ale proszę się nie zrażać, proszę pisać i argumentować.
Pozdrawiam
maciekkkk / 2010-09-25 23:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kaczyński jest po prostu chory na władzę, a jej brak powoduje skutki uboczne w postaci częstego publicznego majaczenia.
jake 1 / 93.105.64.* / 2010-09-26 09:20
Cakowicie się zgadzam. Najlepsze jest jednak to, że ten psychol na szczęście nie będzie już rzadził. Nie znajdzie juz takich idiotów, którzy wejdą z nim w koalicję. I ta swiadomość będzie generować u kaczora zachowania przez które, Na szczęście coraz więcej ludzi będzię się od niego dystansować.
EURO STUDENT / 2010-09-27 10:17
wszystko co opisaliście to autoportret Donalda T. Długozaciągacza
sfera2 / 2010-09-25 22:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kaczyński jak i grono jego zwolenników, łamie zasady demokracji. Najwyższy czas aby poprostu nie odpowiadać na ich zaczepki. To są anarchiści, a prawowita władza wybrana w demokratyczny sposób nie powinna dyskutować z anarchistami i terrorystami. Po prostu ignorować gnojka, tak jak on lekceważy wybory Polaków.
a pies was..... / 95.142.163.* / 2010-09-26 11:55
tak więc widzę argumentacja zbliża się już do oficjalnej, reprezentowanej przez razwiedkę. I po co było wcześniej szczerzyć zęby na daremno. Argument z terroryzmem już tylko o krok prowadzi do wniosku o potrzebie fizycznej likwidacji. Widzisz jak prosto was zdemaskować ruski agencie. Zawsze, tą czy inną drogą, dochodzicie do jednego wniosku - zlikwidować. Sowieckiego szubrawca w ten prosty sposób można wywąchać na odległość aż do Uralu.
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-26 15:49
..
Spoko.

Już kiedyś, bodajże w czasie swojej prezydentury, pan Wałęsa ogłosił, że odkrył przygotowania jakiegoś zamachu na swoje życie.

Opozycja wyśmiała te insynuacje, twierdząc, że to co zrobił odważnie i dobrze, to i tak zostanie zapomniane, ze względu na jego nieudolne, dalsze działania i stanie się ośmieszonym nieudacznikiem - co chyba ostatecznie się stało. Na dodatek jego współpracownicy, czy też i on sam, zostali uwikłani w jakieś afery i inne niejasne sytuacje.

A gdyby "coś" mu się wtedy stało, to by został męczennikiem wyniesionym na ołtarze.

Teraz działa podobny "schemat psychologiczny" .

I to w odniesieniu do wielu zdarzeń i osób.

"Jestem ważny, boją się mnie! Chcą mnie usunąć!"-

- to ograny chwyt, wielokrotnie w historii wykorzystywany i mający tłumaczyć akty przemocy i agresji ze strony "zagrożonej" osoby lub grupy, dążącej do osiągnięcia , za wszelką cenę, swoich celów.

Zachęcam fanów i znawców historii do przedstawienia swoich poglądów.
Jeśli zbytnio upraszczam swe wypowiedzi, wybaczcie.

Pozdrawiam
Pajchiwo / 2010-09-25 20:54 / Tysiącznik na forum
Człowieku przestać marudzić - weź się do roboty jak chcesz wygrać wybory to pracuj na to zamiast brnąć w uliczki bez wyjścia, które już przerabiałeś.
myszyn811 / 85.222.37.* / 2010-09-25 20:09
dla mnie śmieszne jest to, że ten niewielkiej postury koleś obraził się na prezydenta. mam nadzieję, że nie będzie mu dane współpracować z nim jako premer bo to tylko zaszkodzi Polsce
maciekkkk / 2010-09-25 23:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już dwa lata szkód tego człowieczka mieliśmy.
leopold bombonierka / 79.186.6.* / 2010-09-26 10:38
chciałeś napisać 3 lata Rudego
SumieniePiSokomuchów / 74.55.28.* / 2010-09-25 19:24
... stracił by stanowisko.
Ale on dalej - jadąc PiSokomuszą mową trawą - dzierży ster partii i wyznacza kierunek.
Dobrze, że już nie państwa. I to pomimo przegranych czwartych wyborów.

A w okół tłum klakierów w ciągłej gotowości, aby tylko na rozkaz ich pana i władcy,
klaskać, składać samokrytykę, wypowiadać słowa uwielbienia czy też oczerniać innych
"członków" tej samej partii. Tylko czekają na skinienie towarzysza Jarosława.

Za słabe oklaski, brak samokrytyki lub choć szczątkową samodzielność w myśleniu wylatuje
się z partii o czym zaświadczyć mogą: Dorn, Migalski, Zalewski. Ale ta lista jest dłuższa, zdecydowanie dłuższa.

A w partii, takie tuzy intelektualne jak Szczypa, zerrowaty, karski, kurski, jakubiak itd.
astartis / 89.228.67.* / 2010-09-25 19:09
Naród kocha boskiego Donalda - mądry Naród :)
A więc siedzieć cicho , żreć banany i lampić się w TVN.
sfera2 / 2010-09-25 22:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jaki autor taki wpis, tylko pogratulować kwiecistej mowy.

Najnowsze wpisy