Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes PiS wzywa do kontroli i likwidacji NFZ

Prezes PiS wzywa do kontroli i likwidacji NFZ

Money.pl / 2012-10-09 08:20
Komentarze do wiadomości: Prezes PiS wzywa do kontroli i likwidacji NFZ.
Wyświetlaj:
marian p. / 62.182.213.* / 2012-10-10 06:19
taka likwidacja spowoduje nieprzewidywalny bałagan w służbie zdrowia.prezes albo nie wie co mówi,albo mówi to celowo bo destrukcja jest nierozłączną cechą jego charakteru.
Trzeba pamiętać ta służba i jej podopieczni już teraz boją się jutra.
Natter2 / 2012-10-09 19:59 / Tysiącznik na forum
Nie piszcie że służba zdrowia nie działa sprawnie. Działa sprawnie poprzez prywatne gabinety ordynatorów .To nie są az takie wielkie wydatki.Tym sposobem mogę normalnie chodzić .Dlatego jesten za tym żeby zlikwidowac NFZ on w niczym mnie nie pomogł.Ordynatorzy to wysokiej klasy specjaliści i taka wyzyta 150 czy 200 zł powinna byc odliczona od podatku i nie bedzie problemu .
zeppp / 83.29.15.* / 2012-10-09 14:02
Niech ci co śmieją się z J Kaczyńskiego najpierw posłuchają co mówi.Jeżeli piszą na tym forum tylko bogacze, to niech popierają sprytną drogę PO do prywatyzacji szpitali.Ale jeżeli nie jesteście bogaci to zastanówcie się nad swoimi dziećmi , bliskimi i nad sobą czy będzie was stać na leczenie.
Ktoś powie ze już się za wszystko płaci.Otóż proszę państwa nie za wszystko.Gdy za wszystko się będzie płaciło tak jak w USA albo WB, to na pewno poczujecie w kieszeni i to mocno.
Też nie jestem zwolennikiem Kaczyńskiego, ale wsłuchuje się w tych co chcą oderwać PO od korytka szpitalnego.
Pilsener / 2012-10-09 21:24 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Właśnie nie jestem bogaty i się zastanawiam, czy piszesz o tym samym kraju - jak na razie to odczuwam w kieszeni to bardzo mocno bo niemal pół pensji oddaję a gdy chce się leczyć to mam czekać 5 lat na prosty zabieg! Skoro nie mogę się leczyć to niech mi ten twój Kaczyński odda pół pensji którą płacę na jego koleżków poupychanych w szpitalach, NFZach i innych takich politycznych tworach. Dlatego nigdy nie będę popierał polityków i ich modelu państwowej służby zdrowia i monopolu na leczenie. W USA może i płace słono, ale po pierwsze zarabiam też słono a po drugie dostaję to za co zapłaciłem. Chcesz oddawać połowę pensji polityków i g... dostawać w zamian to tak rób, ale nie wciągaj w tego mnie i mojej rodziny bo my nie chcemy żyć w nędzy.
Matka nie Boska / 2.99.236.* / 2012-10-09 11:26
i to chyba jedyna rzecz , co do ktorej sie zgadzam z Pisem- ZLIKWIDOWAC TEWRZODY NA PUPIE TEGO KRAJU: NFZ, ale poza tym zlikwidowac tez:FUNDUSZ KOSCIELNY, agencje i agentow z roznorakich agencji nic nie wnoszacych typu rozwoju regionalnego (powinien byc to obowiazek rady miasta-rozwoj regionu i tyle) i odciac pepowine miedzy kosciolem a panstwem, zaczac uczyc madrosci,zaradnosci,przedsiebiorczosci a nie katechezy, zebractwa i postawy rozszceniowej.SAMODZIELNOSC I ODPOWIEDZIALNOSC
pgrze / 81.190.75.* / 2012-10-09 10:51
no jak rzadilo PiS i Plichta byl ministrem zdrowia to wzystko bylo REWELACYJNIE, hehehe Panie Kaczynski ja zaluje jednego, ze wsrod naszego narodu jest wielu "debili" ktorzy wierza w to co Pan mowi, a kazdy myslacy wie ze Panu chodzi tylko o WLADZE, nic wiecej Pana nie interesuje, o interesie nas podatnikow juz nie wspomne..
Wykształciuch / 91.222.69.* / 2012-10-09 10:17
Jedyną znaną mi instytucją, która nie może dobrze działać bez kontroli, jest PiS, z Panem Prezesem na czele.
tomekkkkkkk / 62.150.30.* / 2012-10-09 08:32
WIWAT DLA PRAWA I SPRAWIWEDLIWOSCI!!!!!!


dobre dzialanie,

rozmowa,

projekt,

rozwiazanie,


rzeczowe myslenie skonsultowane ze spoleczenstwem i przedewszsytkim ze specjalistami,


BRAWA DLA PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI!!!!!
szklarek / 2012-10-09 14:18
I zero źródła finansowania ww działań i projektów.
dojrzaly facet / 2012-10-09 15:07
a tu akrat popieram pana prezesa, bo likwidacji NFZu tzreba było już dawno temu dokonać
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-09 08:20
To wychodzi 10 osób na godzinę. Z politykami też miało być 10 na godzinę.

Teraz czekamy na naukowców. 10 na godzinę.

Najnowsze wpisy