Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezes Stoczni Gdańsk procesuje się z Tuskiem

Prezes Stoczni Gdańsk procesuje się z Tuskiem

Wyświetlaj:
Zniewaga@ / 77.112.138.* / 2008-01-24 12:30
Każdy kto pochodzi z 3miasta wie że stocznie od dawien dawna wykożystywane są do napychania sobie kabz, nareszcie ktos powiedział to głośno... :P
PSF / 79.188.238.* / 2008-01-24 12:18
Niech tusk powie do czego doprowadził swoją fundację Dar Gdańska ! to wystarczy za całe motto tematu.

Żyjemy w czasach, w których tylko głupców traktuje się poważnie.
Oscar Wilde
KAP / 2008-01-24 12:39 / Tysiącznik na forum
to ja Ci sie zapytam do czego doprowadzilo PC poprzez uwlaszczenie sie na Fundacji Solidarnosc? i tak sie bedziemy obrzyucac PiSguanem w piaskownicy Zoliborskiej.
absurd / 85.255.181.* / 2008-01-24 12:31
PSF zapewne to chwalebne .. aby po nominacji na stanowisko .. jedna z pierwszych decyzji było podniesienie sobie .. i "kolegom" i tak niemałego już wynagrodzenia

Moim zdaniem poprzez (taką) realizację sławnego TKM-u .. bardzo źle pan Jaworski (i jemu podobni) przysłużyli się PiS-owi .. .. (z tego co wiem w PO tez nie najlepiej pod tym względem)

Podobno każdy orze czym może .. jeżeli jest niedostatecznie kompetentny to niechby chociaż był uczciwy .. .. .. ..

ciekawi mnie tylko .. czy nadejdzie taki moment .. kiedy polskie społeczeństwo .. przestanie dawać się ogłupiać politycznym sitwom ???
KAP / 2008-01-24 12:46 / Tysiącznik na forum
sadze iz jedynie prywatyzacja..... etos sluzby panstwu nie za bardzo istnieje. zwlaszcza po latach TKMu najpierw cynicznego Millera a potem 'rewolucyjnych' Kaczynskich, które wykazaly ze mierny ,bierny (te dwa dodane przez PiS) ale wierny (to juz za Millera, ale za PiS doprowadzone do perfekcji - patrz Skrzypek) , to glowna kwalifikacja na panstwowa posade.
znowuzalewapyskcepjeden! / 83.24.206.* / 2008-01-24 16:29
"sadzisz i sadzisz" i gów... ci jedynie z tego wyrosło - ewentualnie "glownie" to.

Najnowsze wpisy