Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes TVP dla Money.pl: Zwalniani pracownicy tylko na tym zyskają

Prezes TVP dla Money.pl: Zwalniani pracownicy tylko na tym zyskają

Wyświetlaj:
Anna Maria627 / 31.182.129.* / 2014-01-15 12:00
Ja nie będę płaciła na Lisa Kraśkę i innych pro komunistycznych bałwanów.
m.gawka / 77.255.3.* / 2013-09-17 12:48
No tak... Temu panu i instytucji, której jest szefem,
DZIĘKUJEMY!

TVP odgrywała znaczną rolę w PRL. Po przekształceniach ustrojowych chce się nawet rozwijać! Zaczepki medialne, że to niby czas ograniczony emisji, zbyt mała liczba kanałów. Jednocześnie urodzaj na tysiące "ekspertów" telewizyjnych.
Pan Brown umiejętnie stara się chronić instytucję, która przyczyniała się do zniewolenia Polaków.
Jeżeli ktokolwiek z władnych w obszarze stanowienia prawa może przemyśleć rolę mediów "publicznych", nieprzerwanie tłoczących nam w oczy i uszy wydarzenia, własne opinie i komentarze, to powinien skromnie zrzec się funkcji publicznych. To nawet nie są opinie Rządu RP, Prezydenta RP, szefa opozycji, lecz opinie redakcyjnych i poszczególnych "osób władnych".
nicccck / 89.78.68.* / 2013-09-17 10:19
następna chamska danina na panów w wawfce, nikt tego waszego dziadostwa publicznego nie ogląda, nic mnie nie obchodzi voice of ciemnoland i nie chce znać ani dokładać się nawet 1 groszem na jakieś dody i innych plastikowych pajacyków
a propzycję 120zł rocznie traktuje jak jakiś absurdalny żart
Piotrek z Krakowa / 89.78.68.* / 2013-09-17 10:17
to proszę filozofa Brauna jeszcze o odpowiedź na pytanie
SKĄD JA MAM NA TO WSZYSTKO BRAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆĆĆ??????????
a tv NIE OGLĄDAM WOGÓLE!!!!!
m.gawka / 77.255.3.* / 2013-09-17 13:09
Współczuję, lecz to nie Brown jest źródłem wszelakiego zła. Tu są winni politycy!
...
Tak, to są politycy, bo usiłują wspierać przymusową daninę na rzecz świadczenia "niechcianej usługi".
...
Polska po 89 roku uległa dramatycznemu przekształceniu dla wielu obywateli. "Osoby" telewizyjne zmieniały się, lecz to był i ciągle jest towarzyski kontredans. Bardzo wielu z nich nieustannie lubimy i ich staramy się ich wspierać.
Pozwólmy żyć nam wszystkim, sami zbierzemy na to, co dla nas narodowo najwartościowsze.
anita 2 / 77.113.16.* / 2013-09-14 00:43
O a to nowość to prezes nie wie ile zarabiają Jego dziennikarze? Przecież co rusz padają kwoty tak ogromne, że aż nie do wiary? Tomasz Lis żąda dziesiątki tys.złotych miesięcznie. A Durczok?Aja sobie ich nie zyczę bo nie sa dla mnie madrzy i elokwentni. Ja sobie życzę młodych, dziennikarzy z zapałem,urodziwych, dowcipnych światowych ,znajacych języki.A kto podejmuje decyzje o kręceniu tasiemców .Ile lat już armia aktorów i pseudo aktorów dorobiła się domów,luksusowych ,samochodów grając marne rólki w serialu? Kto i jakim prawem płaci im tyle za dzień zdjęciowy. Od 2tys, do 12tys. zł .Tacy świetni aktorzy grają w teatrach za marne 2tys,za miesiąc.Z dyplomami!A ja i my widzowie sobie nie życzymy płacenia takich horrendalnych kwot za dzień zdjęciowy.To niemoralne.Skończyć już wiekszość tych bzdurnych tasiemców,Barwy szczęścia, M jak miłość,Na wspólnej,Ojciec Mateusz...Ciągle ta sama grupa gra Karolak,Kożuchowska,Wieczorek,Ostałowska...towarzystwo celebryckie. Nam nie zależy aby grały te osoby i żądały takich kwot. Może to robić młody student albo aktor po szkole teatralnej. Zagra za 1 tys.zł.I będzie o niebo lepszy od starych wyjadaczy. Łebkowska i inni scenarzyści już tak idiotyczne teksty piszą,podmieniaja aktorów jak w "Klanie" robiąc z ludzi durniów.A starsi ludzie z nudów ogladają taką chałę. Jak można 10 lat ciagnąć serial.? Oto gdzie pieniądze TVP-miliony na gaże durnych nie chcianych seriali. A gdzie programy piękne przyrodnicze ,o Wszechświecie, z medycyny ,z dziedziny psychologii? to ludzi interesuje i wzbogaca i rozwija.
ola23643 / 81.190.211.* / 2013-09-13 21:33
mam to w głębokim poważaniu. Dla mnie ot można zwolnić wszystkich polaków i zatrudnić za 1 ziemniaka. Złodziejski naród wybrał złodziejski rząd to niech teraz wszyscy kwiczą.
prezydęt / 213.241.28.* / 2013-09-13 20:32
zamiast 20 godzin dziennie chłamu robionego przez idiotów i chamów by ogłupiaćo naród, lepiej byłoby wykupić 2 godziny programów z national geografic a resztę przeznaczyć na dofinansowanie instytucji kultury, u których telewizje niepubliczne ustawiałyby się w kolejce by móc transmitować ich twórczość.
propozycja / 83.22.192.* / 2013-09-13 00:31
misja TVP to 1).dać zarobić starym rodom telewizyjnym (wywodzącym się z głębokiej komuny koligacjom i układom) tu pani Agata M. (po 10 operacjach plastycznych coraz młodsza) w miejsce dobranocki, 2). dać zarobić ogólnie pojętej rodzinie celebrytów oczywiście za pieniądze podatników (przy czym zarówno abonament jak i duża część reklam to jedno, no bo reklamy ORLENU itd to też pieniądze podatników) 3). oPOwiadonie jak to w POlsce jest fajnie i super żeby wspomóc utrzymanie przy władzy tych co trzeba bo wtedy jest kasa na realizację misji z punktów 1 i 2, TVP powinno zostać wyłącznie jako obiektywny kanał informacyjny z małym budżetem 1/100 tego co mają dzisiaj
Andy Wawa / 46.76.14.* / 2013-09-12 09:17
Jak można było zniszczyć program informacyjny info.Teraz to całkowita klapa.Człowiek nic nie wie. Bo taki był cel!!!
T.J. / 83.8.91.* / 2013-09-12 08:39
Telewizje komercyjne jakoś żyją bez abonamentu. I zciemnianiem jest mówienie że TVP robi dużo więcej tzw. programów misyjnych! Większość czasu antenowego to gadające głowy. Przerost zatrudnienia, przez co wynagrodzeń jest ogromny. Przerost powierzchni budynków!. Pewnie że pozwalniać wszystkich i zamawiać tematy w firmach zewnętrznych. Większe wykorzystanie potencjału i oszczędności. Skończyć z kominowymi wynagrodzeniami pseudo gwiazd bo to się naprawdę nijak ma do ich umiejętności i wkładu pracy. Ostatnio zszokowało mnie chełpienie się no forum TYP Agaty Młynarskiej jak to prezes TYP PROSIŁ szanowną gwiazdkę aby po latach niebytności raczyła wrócić do TVP. Tragedia !!! Najlepiej brać pieniądze (już raz opodatkowane podatkiem od wynagrodzeń )w formie następnego podatku i szastać nimi bez ograniczeń pod szyldem programów misyjnych. Idiotyzmem jest płacenie haraczu za coś z czego się np. nie korzysta bo się nie ma telewizora ! lub ogląda inne telewizje ciekawsze ! lub ma się gdzieś telewizję !!! Nie wiem czy tak ważną i wielką i jak mówi prezes bardzo drogą misją jest kręcenie serialu który zrobi się tasiemcem
pod tytułem " Czas honoru ". Dla mnie śmiało może się on już zakończyć. Skoro nadwyręża budżet tak olbrzymiej instytucji to coś z nim jest nie w porządku! Żaden prywatny przedsiębiorca nie będzie produkował gniotu który rozwali finansowo firmę !!!
pola989930 / 178.183.193.* / 2013-09-12 07:26
Panie prezesie, poziom programów informacyjnych tv jest na poziomie pańskiej wypowiedzi.Jesteście telewizją partii rządzących./tak było za czasów PIS i tak jest teraz/.Ludzie szukają informacji w internecie,a nie w programach telewizyjnych,opatrzonych komentarzami spolegliwych dziennikarzy.Komentowanie strajków w Polsce polegało na mówieniu o strajkujących "oni".To mówi w jakim miejscu jesteście "wy".Przypuszczam,że zwolnienia dziennikarzy,to zwolnienia "ich".To taki rodzaj dyscyplinowania dziennikarzy.Rozmawiałam z człowiekiem,któremu komornik zajął zarobki za to,że przestał płacić abonament i prześledziłam jaką drogą poszła egzekucja.Panie Prezesie,TVP SA i Poczta Polska SA,to spółki prawa handlowego,a więc zostało złamane prawo handlowe.Prawo łamią również Urzędy Skarbowe zlecając egzekucję komorniczą.Ci ludzie powinni więc czym prędzej zwrócić się do sądu,zażądać zwrotu pieniędzy z odsetkami i kary finansowej.A gwoli ścisłości,kto z tych ludzi podpisał umowę z TVP SA.W przestrzeni prawa handlowego nie istnieje umowa jednostronna,więc już na początku drogi egzekucji abonamentu TVP SA łamie prawo.Panie Prezesie,przecież Pan o tym wie!Miliony ludzi wyjechało z kraju i umieją porównać jakość dziennikarstwa w Polsce i za granicą.I jeszcze jedno,co mnie irytuje,a co wy za politykami powtarzacie,ponieważ nie macie własnego zdania,a przynajmniej go nie prezentujecie.Jak rzeczowo podchodzicie do propagandy sukcesu rządu,że Polska pięknieje.Polska ma się najpierw rozwijać,a potem pięknieć.Stąd bezrobocie,emigracje i ubóstwo,a więc zmarnowane pieniądze i zmarnowany kapitał ludzki.I w tym TVP SA dzielnie wspiera nieudolność polityków.I za to jest odpowiedzialna.Ale Pan nie czuje tej odpowiedzialności,chyba że o to chodzi,by realizując politykę ogłupiania widzów,pomagać rządzącym rządzić baranami.Tylko że te barany zobaczyły inny świat,poznały prawdziwą demokrację,doświadczyły wolnego rynku i twierdzą,że jeżeli podmiot nie umie się samofinansować,to ogłasza upadłość.Takimi prawami rządzą się rynki.Wolne rynki.
looo / 188.121.13.* / 2013-09-11 21:55
Banda oszłomów - samozwańczych "dziennikarzy".
lody~~~~ / 178.42.2.* / 2013-09-11 21:43
Misja tvp, dla tego pajaca, to reklamy...
bookbis / 77.113.68.* / 2013-09-11 17:53
Niech zlikwidują cała tą tzw. telewizje publiczną, dziennikarze niech przejdą gdzie indziej. Dopiero gdy tej beznadziejnej telewizji nie będzie- bo po co programy ,którymi się rzekomo szczycą i albo nie ma na nie zasięgu albo są beznadziejne-to mozę ktoś mądry powróci do jednego programu, który naprawdę będzie pelnił slużbę medialna(uczy, informuje, 0awi a nie zanudza_
ocelot / 83.238.175.* / 2013-09-11 15:33
skoro nas nie stać na TVP to ją rozwiążmy! ogląda w ogóle ktoś te brednie?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy