Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes TVP dla Money.pl: Zwalniani pracownicy tylko na tym zyskają

Prezes TVP dla Money.pl: Zwalniani pracownicy tylko na tym zyskają

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2013-09-11 10:46 / Tysiącznik na forum
Niedługo się faktycznie przekonamy jak to oszczędzają w telewizji....Ciekawe co na to Owsiak...?
Mam nadzieję że telewizja wycofa się z dotowania nierentownych imprez propagandowych....
.272 / 151.88.22.* / 2013-09-11 10:33
niech zarabiają 10 tys. a nie 100 tys miesięcznie to im wystarczy, a tak na marginesie już rok czasu nie mam telewizji i żyję -SPOKOJNIE ŻYJĘ!
sisley / 213.77.28.* / 2013-09-11 10:13
Niech poda ile zarabia zarząd oraz celebryci.
europa2013 / 81.210.106.* / 2013-09-11 10:07
Może prezes zwolni T.Lisa? Wyszłoby by mu to na dobre.Dyspozycyjny bardziej od dziennikarzy w czasach stalinowskich tzw. "redaktor" miałby więcej czasu nad przemyśleniem swojej postawy pełnej wazeliniarstwa i prymitywnej propagandy będącej zaprzeczeniem etyki dziennikarskiej.
sisley / 213.77.28.* / 2013-09-11 10:15
Najlepiej jak TV publiczna padnie. będzie święty spokój
b?b / 151.88.22.* / 2013-09-11 09:59
Misją tvp jest tworzenie celebrytów. Czy tego chcą wszyscy polacy? Więcej celebrytów ?
aaasdsadasadasds / 212.106.24.* / 2013-09-11 09:36
za co abonament? za tą masę idiotycznych seriali które ogłupiają tylko społeczeństwo?
Tivi śniadaniowa główną przyczyną wychodzenia z domu / 178.36.241.* / 2013-09-11 09:35
tym bardziej,że rośnie zapotrzebowanie na oficerów dezintegracji społecznej.
Ja też chcę dotację / 79.185.177.* / 2013-09-11 09:34
TUSK POWINIEN DOTOWAĆ WSZYSTKIE FIRMY W POLSCE. WTEDY NIE BYŁOBY BANKRUCTW.
DM2013 / 83.238.174.* / 2013-09-11 09:34
Juliusz już wie, że dycha nie starczy?! Jeżeli firma nie potrafi zarobić na takich imprezach jak festiwale, czy taka gratka medialna jak Euro 2012 to chyba znak, że już czas się z tym panem pożegnać. Koleś ma tylko pomysły i mrzonki jak kasę zbierać z abonamentu - żadnej wizji jak ją pomnożyć lub wykorzystać.
Nowiny / 83.30.117.* / 2013-09-11 09:34
Jak to jest, że w TV publicznej zawsze brakuje pieniędzy. Oprócz reklam - jak inne stacje komercyjne - mają dodatkowy dochód z abonamentu. Cytując Prezesa" Sytuacja finansowa jest fatalna i pracownicy robią to co robią za niewielkie pieniądze". Nie chodzi tu zapewne o Hanię Lis i innego tego typu "gwiazdy" które dla większości z nas nie mają racji bytu, ani nie ma znaczenia kto odczyta informację w dzienniku czy panoramie.
Dla mnie jest to jeszcze jeden przykład firmy która w rękach Państwa nie potrafi dostosować się do sytuacji gospodarczej, a pracownikom firmy nie zależy na dobru firmy - przecież to nie ich pieniądze. Tak jest z politykami, tak było z kopalniami do których trzeba było dopłacać, i innymi przedsiębiorstwami które w rękach prywatnych - sprzedanych wrogom Polski - zaczęły zarabiać i często stały się ważnymi graczami na rynku polskim i zagranicznym.
Jeszcze jedno mam TV kablową, dlaczego mam płacić dodatkowy abonament. Dlaczego TVP nie dogada się z właścicielami prywatnych platform, aby oni pobierali opłaty tak jak jest to w przypadku innych stacji telewizyjnych?
nowiny2 / 84.10.220.* / 2013-09-11 09:52
Inny cytat Prezesa: "Nie zwalniamy grupowo, ale dużą część przenosimy do firm zewnętrznych, gdzie przez rok mają gwarancje zatrudnienia. Rozpisaliśmy już konkurs na wyłonienie takiej firmy, a to przeniesienie dotyczyć będzie do 500 osób." - czyżby spółeczki pasożytujące? Ciekawe kto jest ich właścicielem? Tak obrosłej TVP i 100zł abonamentu nie starczy.
piotrek pr. / 164.40.246.* / 2013-09-11 09:23

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Floyd / 2013-09-11 10:20 / Tysiącznik na forum
Spróbowałem sprawdzić, co też ogląda współczesna światła młodzież w internecie. Nie trudno to sprawdzić bo istnieją rożne listy popularności czy oglądalności. To dopiero jest chłam przy którym TVP to oaza kultury i dobrego smaku.
Marsz na Youtube rajcować się wypocinami domorosłych twórców z blokowisk.
Floyd / 2013-09-11 13:33 / Tysiącznik na forum
Być może, a waćpan czego oczekujesz?
Merytorycznie? Merytorycznie to zgadzam się z tym co powiedział prezes TVP.
Mogę jeszcze dodać, że telewizja publiczna jest potrzebna i według mnie spełnia swoją rolę w jakimś tam stopniu, ale oczywiście nigdy nie zadowoli wszystkich. Ja nie oglądam 'M jak miłość', a moja sąsiadka ogląda. Należało by jej zabronić? Ja sobie w tym czasie znajdę coś np. na TVP Historia i tyle.
Waniek / 2013-09-11 14:53 / Bywalec forum

Mogę jeszcze dodać, że telewizja publiczna jest potrzebna i według mnie spełnia swoją rolę w jakimś tam stopniu, ale oczywiście nigdy nie zadowoli wszystkich.

Ja nie oczekuje że zadowoli wszystkich tylko oczekuje iż jeśli włączę ogólnopolski kanał to nie będę musiał oglądać kłótni polityków i serialowych tasiemców, a pani jak jej tak się podoba m jak miłość niech przełączy na "tvp seriale" tam może oglądać aż padnie.
Rzeczowość i profesjonalizm nie ma nic wspólnego ze stronniczością!!!
Elektro Devil / 2013-09-11 09:16 / Tysiącznik na forum
LOT, TVP, PKP i wiele, wiele innych pomniejszych zależnych od Skarbu Państwa pod rządami PO notuje milionowe straty.

Jak tak dochodowy biznes jak telewizja, która miała od zawsze przewagę nad konkurencją doprowadzić do ruiny.

Pan Braun powinien wydać książkę.
"Jak nie zarządzać spółką - autobiografia"
Waniek / 2013-09-11 09:06 / Bywalec forum
A kiedy wreszcie oglądający zyskają dobry program, a nie samo kwękanie o kasę (reklamówki) i prośby o płacenie abonamentu??? Przewrotnie się zapytam tego pana zna pan w tej swojej telewizji dobry program informacyjny który chociaż porusza problemy polaków bo ja nie!!!!
Floyd / 2013-09-11 10:05 / Tysiącznik na forum
Telewizja ma się bawić w politykę?
Jeszcze nie tak dawno żądano aby tv była apolityczna.
Problemy Polaków? Których Polaków, pracodawców czy pracowników?
A, może według opcji politycznych? To dopiero byłby kociokwik, że TV kłamie.
Już dzisiaj jest wrzask jeśli chodzi np. o telewizje prywatne. Jedni wrzeszczą TVN jest pro rządowa, a inni że pro PISowska i jak tu wszystkim dogodzić.
Waniek / 2013-09-11 12:33 / Bywalec forum

Telewizja ma się bawić w politykę?

Nigdy nie napisałem że telewizja ma się bawić w politykę bo to szkodliwe!!!

Problemy Polaków? Których Polaków, pracodawców czy pracowników?

A co to za różnica po prostu polaków ponoć są równi, ale jak zawsze tylko na papierze!!! Bezstronne pokazanie bez bzdurnego komentarza jest trudne, ale nie niemożliwe.
Nie chcę jednak w telewizji publicznej oglądać jakiego kol-wiek polityka. A już przedstawianie ich programów politycznych to czyste draństwo za darmochę jak chcą się promować niech płacą jak inni.
Jasfdfsdfsdfsd / 85.112.201.* / 2013-09-11 08:13
Swoją drogą, niby czemu miałbym płacić, jak nie mam telewizora, a na moim bloku nie ma anten zbiorczych. Nie mam jak odbierać telewizji publicznej.
Floyd / 2013-09-11 09:52 / Tysiącznik na forum
Przez internet możesz oglądać i pewnie oglądasz cwaniaczku.
Waniek / 2013-09-11 12:37 / Bywalec forum
Za internet płace!!! Więc o co ci chodzi jak chcesz się popisywać "@Floyd" to przestań pisać bzdury i poproszę o rzeczowe komentarze a nie utarczki słowne!!!!
Floyd / 2013-09-11 13:09 / Tysiącznik na forum

Za internet płace!!

To tak jak byś powiedział, że chcesz płacić za transport chleba z piekarni do sklepu, a sam chleb to już powinien być za darmo. Naprawdę nie rozumiesz za co płacisz płacąc za internet i że dostawca internetu nie tworzy żadnych programów? Dostawca internetu dostarcza ci tylko do domu, to co wyprodukowali inni (jak z tym chlebem).
Waniek / 2013-09-11 14:56 / Bywalec forum
Jak na razie to TVP przegrywa z internetem i to dość mocno pod względem merytorycznym i jakościowym. Jak to nie ma opłat za filmy i programy w internecie????
Jaaasdadssad / 85.112.201.* / 2013-09-11 08:13
Myślę, że telewizję publiczna trzeba zacząć traktować tak jak inne telewizje. Wycenić majątek i niech płacą odsetki od majątku który pożyczyli na swoją działalność, niech płacą za koncesje i niech robią sobie reklamy. Żadnej kasy im nie dawać, to może jakość telewizje wzrośnie, kiedy będą musieli starać się o widza.

Najnowsze wpisy