Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes TVP dla Money.pl: Zwalniani pracownicy tylko na tym zyskają

Prezes TVP dla Money.pl: Zwalniani pracownicy tylko na tym zyskają

Wyświetlaj:
jest dobrze bedzie lepiej / 145.237.101.* / 2013-09-11 07:59
po kolei wszyscy, grzecznie i posłusznie "staną pod ścianą", z Szanowną Gazetą na czele. I prawidłowo, tam jest ich miejsce. To tylko kwestia czasu, kiedy czytelnicy, widzowie, pociągną za cyngle. A wtedy zwalniani, tzw. pracownicy, na tym faktycznie zyskają, wyjdą bowiem z pomyj reklamowych oraz kurzawy "trudnych spraw" na świerze powietrze. Każdemu się należy, nawet kompletnie zdegenrowanemu umysłowi.
dd1313 / 149.156.31.* / 2013-09-11 06:59
Telewizja publiczna od jakiegoś czasu stała się okropnie komercyjnym chłamem. Reklamy, durne seriale z ukrytą reklamą, bardzo słabo informacyjne programy informacyjne.
A jak słyszę, że dla dla Pana Prezesa 10 zł to mało to niech pokaże jak się stara o to żeby wykorzystać dobrze to co dostaje teraz. W innym wypadku każda suma to będzie mało. Telewizja publiczna ma pewną misję do spełnienia w społeczeństwie, ma informować rzetelnie o tym co się dzieje na świecie i w kraju. No i fajnie gdy nie jest stronnicza. Od durnych programów gdzie ciągle szuka się jakiejś gwiazdki to już człowieka szlag trafia. TVP nie jest od tego żeby konkurować z prywatnymi stacjami. Litości. Nikt nie potrzebuje oglądać prowadzącego redaktora który miesięcznie zarabia więcej niż większość rodaków w ciągu roku.
Floyd / 2013-09-11 10:31 / Tysiącznik na forum
Ja tam nie wiem ile kto zarabia i nie słyszałem aby któryś z redaktorów chwalił się swymi zarobkami. Wpływ za zarobki dziennikarzy ma oglądalność ich programów.
Wszyscy tu psioczą np. na zarobki Lisa i jak wynika z wypowiedzi namiętnie go oglądają. Nie oglądać, to zarobki spadną, a sam program spadnie z anteny gdy będzie miał zerową oglądalność.
L_W / 83.5.239.* / 2013-09-11 10:44

Wpływ za zarobki dziennikarzy ma oglądalność ich programów.

Skąd to wiesz? Znasz umowy? Z TVP jesteś? Jak znasz umowy, to zamieść choć jedną. Udowodnij, że tak jest.


sam program spadnie z anteny

Jakieś przykłady "spadających programów" poproszę
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy