Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezes TVP przeprasza za swoje słowa firmę Nielsen

Prezes TVP przeprasza za swoje słowa firmę Nielsen

Wyświetlaj:
ja brzoza / 83.4.206.* / 2016-03-04 06:00
Jeśli mam do wyboru oglądanie programu TVP lub programu w na pralce automatycznej - wybieram tą drugą opcję. Jest bardziej wiarygodny.
xxx329 / 89.71.107.* / 2016-03-04 05:26
a czy prezes wie, że nie można reklamować leków? dobra zmiana
Adam811 / 5.172.252.* / 2016-03-04 05:25
Kłamco kurski, gdybym chciał usłyszeć kłamstwa, manipulacje i ludzi chorych z nienawiści to bym włączył tv trwam . TVP powinno być polską telewizją. Zabijesz nasza narodową firmę, ale czego się po was spodziewać, całe dobro narodowe zniszczycie stadniny koni już w tym roku nie zarobią, i sa już na równi pochyłej. Ot, tacy "prawdziwi Polacy" !
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
hugh / 2.120.243.* / 2016-03-04 05:10
W ktorym momencie ten klamca uzyl skrotu myslowego?
ola773 / 78.8.69.* / 2016-03-04 04:27
Wałęsa dla ludzi gorszego sortu II kategorii zawsze będzie bohaterem
Jedyne co mu nie możemy wybaczyć to to że jak był u władzy nie zniszczył tych dwóch karłów Jarka i Lecha Kelstein żydków z Odessy oraz ich bandę sPiSkowców ludzi jeszcze gorszego sortu IV kategorii.
sPiSkowcy to gorszy sort żydo-komuny z byłego ZSRR
sPiSkowcy to najwięksi zdrajcy Narodu Polskiego po II Wojnie Światowej
Oby Pan Bóg ponownie ich ukarał za przewrót w Państwie Polskim, za gwałt na Konstytucję i TK
Tak nam dopomóż Bóg
emerttt / 24.36.102.* / 2016-03-04 04:15
Jacek to wlasnie dzieki tobie w moim domu nie ogladamy waszej pisowskiej telewizji

Wystarczajaco przez lata sluchalismy twojego zaklamania
bilik / 76.109.80.* / 2016-03-04 02:41
No i tak trzeba- prezesuniu położył uszy po sobie gdy się dowiedział jacy prawnicy staną przeciwko niemu i co z nim zrobią w sądzie.
Barney384 / 78.88.29.* / 2016-03-04 01:38
Ja nie wiem, czy oni te bzdury mówią do głupich?
Przecież każdy widzi jaka sieczka zaczyna być puszczana w TVP i ludzie głosują pilotem, a wynik oglądalności nie może być zaskoczeniem.

Chyba, że ktoś jest na prawdę bezdennie głupim niedorajdą życiowym i faktycznie łyka te wszystkie Pisowskie bzdury. No to idiotom należy współczuć i tyle.
dawn / 94.251.176.* / 2016-03-04 00:48
Ogólnie całe te rządy pisu są niefortunne.
KOD 717 / 178.216.139.* / 2016-03-04 00:20
Sporo osob przed wyborami sledzilo podchody Kurskiego do Trotyla Jarusia . Oficjalnie byl traktowny jak parch ale w tvp byl traktowany jako ekspert bedac NIKIM bezpartyjnym a RACEWICZ go zapraszala kilkukrotnie by jako NIKT opluwal PO . Racewicz pracuje a Kurski splaca dlug .Dzisiaj widac jaki to UKLAD
i rozgrywka z Kurskim . W cieniu KAMPANII WYBORCZEJ KURSKI BYL ORGANIZATOREM HEJTU na internecie i specem od rozwalania wystapien Komorowskiego i Kopacz . Kto KUKIZOWI ZORGANIZOWAL hejt POPARCIA by taktycznie odebrac glosy Komorowskiemu - jak myslicie . To byla sztuczka w ktorej rzekomo nie bylo widac brudnych lap PiSu . Nagle zero Kukiz dostaje 20 proc a Komorowski zegna sie z wygrana w pierwszej turze pomimo znacznej przewagi . To robota Kurskiego na 100% . Potem juz poszlo gladko i widzielismy same sukcesy propagandowe pis . Teraz KURSKI DOSTAL NAGRODE KACZORA ZA DOBRZE WYKONANA ROBOTE . Ale glupi lud to kupi ze Kurski jest bezpartyjnym fachowiecem- Fachowcem ktory uprawia dalej HEJT ALE W TVP . Teraz niejednemu sie otworzyly oczy ze zdumienia jak misternie rozegrano obie kampanie wyborcze .
Rozumny / 109.79.151.* / 2016-03-04 00:59
To stare nkwd-owskie metody oni mają to opanowane do perfekcji,Już ten karzeł ich wyszkolił.Pobierał naukę od tatusia.
z tych co czekaja / 89.73.119.* / 2016-03-04 00:19
od 15 minut jest jeden minister i prokurator na uslugach glownodowodzacego, a wracajac do tematu, takich momentow, ze bedzie trzeba przepraszac bedzie zdecydowanie wiecej sami "fahofcy" na krotkiej lawce, takich baboli beda produkowac coraz wiecej.
Swoja droga czekam, az prezes przeprosi za slowa jakie wypowiada pod adresem Polakow, ktorzy nie sa jego zwolennikami.
chichot dona / 164.127.7.* / 2016-03-04 00:16
Do "szanownych" zacietrzewieńców. Poczytajcie to co sami napisaliście. Te ilości plwocin, obelg, insynuacji, pogardy. Skąd tyle tego? Sami sobie wystawiacie świadectwo, sami się nawzajem nakręcacie w tych niewybrednościach. To daje wam jakąś satysfakcję? Pokazywanie siebie od tej podlejszej strony jest na topie?
Podobno to domena ciemnogrodu?
Pamiętam wypisy zwolenników obecnej władzy w poprzednim okresie, mam na mysli okres sprzed wyborów kiedy to władze miała koalicja PO - PSL.
Wtedy to krytykowaliście ciemnogród , że taki ciemny, poddany zabobonom i ograniczony do krajowego zaścianka. Ale ten ciemnogród nie popisywał się taka pogardą, taką ilością aluzji, pomówień i insynuacji.
Oczywiście (ciemnogród) miał swoje za uszami ale do obecnych opozycjonistów w wulgaryzmach ciemnogrodowi daleko.
Co się stało? Przegrane wybory tak wszystko zmieniły? Nagle kultura, ogłada, szacunek dla nawet opozycji, szeroki światopogląd, tolerancja , nagle zniknęły?
Przecież to wy obecni plujący, mieliście być tą elytą? Co nagle się stało? Skąd ta furia?
Z jednej strony rozumiem klakę, po prostu klakieruje dla tego kto wynajmuje, ale chyba w tym przypadku nie to? Nawet klaka która przechodzi do drugiego obozu, pomimo, że pisze dla nowych płacących to jednak zawsze zachowuje pewien poziom.
Dlatego chyba do "boju" ruszyli zacietrzewieńcy nowego naboru?
Tylko dlaczego tacy merytorycznie słabi.
Kalumniami łatwo rzucać, ale to nic ale to nic nie daje, no najwyżej sami się nawzajem podjaracie.
Ale co z tego?
Wasze komentarze odstręczają .. czy o to chodzi? A może tak naprawdę jesteście anty PO, anty Nowoczesna? I wasze komentarze na zasadzie kontrastu maja do PO i Nowoczesnej zniechęcać?
głową boli / 188.146.73.* / 2016-03-04 09:04
Tę chichot donu , obrońca ucisnonego Pisu , nie moralizuj innych mając belkę w oku. W artykule o koniach i stadionach też się udzieliłeś. Ile dostajesz za takie poparcie Pisowcow. Jest demokracja i każdy może mieć własne zdanie.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
KOD 717 / 178.216.139.* / 2016-03-04 00:36
Kolego - chichot -dona . Ty chyba nas wszystkich masz za idiotow ktorym bozia odebrala PAMIEC i ROZUM .Pisowski KAZNODZIEJO powiem ci wprost z bolszewicka szczeroscia:" Spiepszaj dziadu" jak mawial nieboszczayk winien smierci 95 niewinnych ludzi . Nie bede przypominal co robiliscie i dalej robicie - cale beczki kloaki ty i pisowscy hejterzy przez 8 lat wylewali na forach internetowych na kazdego wskazanego w przekazie dnia . Wiec badz laskaw i zastosuj sie do rady nieboszczyka i mordercy
chichot dona / 164.127.7.* / 2016-03-04 00:50
Czyli mam rację. Insynuacje i pomówienia.
Nie potrafisz wyjść ze swojego grajdoła?
Oceniasz innych wg siebie? Według swoich ułomności?
"Pisowski kaznodziejo" .. nawet ładny .. epitet(?) .. pochwała(?) ?
Skoro wypowiadam się po swojemu i najczęściej staram się wypowiadać w temacie, w miarę merytorycznie, to zaraz muszę być przypisany?
Już byłem ciemnogrodem, leszczem, lemingiem, liżącym tyłek Tuskowi, kaczochodem, itp .. doszło .. pisowski kaznodzieja.
Takich ksywek nie szczędził mi żaden obóz. Ba w swoim czasie byłem banderowcem i jednocześnie ruskim agentem, polonofobem i ukraińskim głupolem.
To tylko cześć z tego wszystkiego czym .. podobni Tobie .. mnie częstowali.
Pamięć mam w miarę dobrą .. zapewniam .. kloaka zwolenników PiS-u ma się nijak do kloaki zwolenników PO, Nowoczesnej itp.
I to jest smutne .. ponieważ zwolennicy PiS-u nawet specjalnie nie negowali, że są ciemnogrodem, ale zwolennicy PO mieli być przecież tymi lepszymi ...
O ironio ...!
J.P nie Morgan / 188.146.1.* / 2016-03-04 00:14
Sztuczny Prezes i sztuczne przeprosiny.
markuss / 83.25.97.* / 2016-03-04 00:10
ak naj lepiej , nagadać bzdur a potem się tłumaczyć skrótem myslowym

Najnowsze wpisy