Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezydent: ja też będę w Katyniu

Prezydent: ja też będę w Katyniu

Money.pl / 2010-02-05 06:43
Komentarze do wiadomości: Prezydent: ja też będę w Katyniu .
Wyświetlaj:
Gall# / 213.158.197.* / 2010-02-05 11:29
Bardzo słuszna decyzja - to nie Putin będzie decydował o tym kto reprezentuje Polskę.
Swoją drogą kto jak nie Prezydent może nas reprezentować w Katyniu ?!
Gall# / 213.158.197.* / 2010-02-05 14:17
Spokojnie? Ja jesten nadzwyczaj spokojny :-) Rosjanie chcieli usłuszeć w Katyniu potwierdzenie z ust reprezentanta Polski, że planowa zagałada polskiej inteligencji to nie było ludobójstwo (jak utrzymuje Stefan Niesiołowski wicemarszałek Sejmu z Platformy Obywatelskiej i kolb PO) tylko przedawniona zbrodnia wojenna.
Putin się zawiedzie bo to nie Tusk, ale Prezydent Kaczyński będzie nas reprezentował :-)
anotilosos / 213.108.114.* / 2010-02-05 13:08
Może troche spokojniej ? :)
Putin jest premierem i zaprosił odpowiedniego ranga przedstawiciela z Polski.
Na dodatek jest to nowa sytuacja polegająca na tym ze z inicjatywą wyszły jednak władze Rosji. moim zdaniem Polska powinna to docenić, to jest jednak jakas oznaka powolnej wprawdzie ale jednak zmiana stanowiska Rosji.
Oczywiscie Prezydent RP ma prawo być na uroczystościach w Katyniu.
Na dodatek jak zauwazył to przedstawiciel Prezydenta RP, te obchody nie sa oficjalnymi państwowymi uroczystościami Federacji Rosyjskiej, wobec tgo i to kto ma jechac , ze strony polskiej nie zalezy od tego kogo zaprosi strona rosyjska.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-02-05 14:18
Spokojnie? Ja jesten nadzwyczaj spokojny :-) Rosjanie chcieli usłuszeć w Katyniu potwierdzenie
z ust reprezentanta Polski, że planowa zagałada polskiej inteligencji to nie było ludobójstwo
(jak utrzymuje Stefan Niesiołowski wicemarszałek Sejmu z Platformy Obywatelskiej i kolb PO) tylko
przedawniona zbrodnia wojenna.
Putin się zawiedzie bo to nie Tusk, ale Prezydent Kaczyński będzie nas reprezentował :-)

Najnowsze wpisy