Forum Polityka, aktualnościPolityka

Prezydent jedzie do Gruzji

Prezydent jedzie do Gruzji

Money.pl / 2007-11-22 09:06
Komentarze do wiadomości: Prezydent jedzie do Gruzji.
Wyświetlaj:
Normalny / 80.51.231.* / 2007-11-28 18:29
Ma byc mediatorem razem z Michnikiem? Ale duet!
lr / 83.3.195.* / 2007-11-22 17:05
a po jakiemu on będzie "mediował" ????
tajmir / 2007-11-22 12:36
Kaczyński nie nadaje się do negocjacji. On ich jest gotów dodatkowo poróżnić. Jak człowiek który nie potrafi wybaczać może innych pouczać w jaki sposób mają rozwiązać problemy.
jakaśłajzaesbeckapewnie! / 83.24.229.* / 2007-11-22 17:22
potrzebujesz wybaczenia?
Elendir / 2007-11-23 07:54 / Łowca czarownic
Ty nie potrzebujesz?
Kero niezwerbowany / 83.238.147.* / 2007-11-22 11:45
Ciekawe jak ktoś kto dzieli własny naród może cokolwiek, gdziekolwiek w jakiejkolwiek sprawie mediować?
walsiętajniaczku! / 83.24.229.* / 2007-11-22 17:21
myślisz, że on podzielił naród na obywateli i esbeków ze swoimi tajniaczkami, ciekawe?
Elendir / 2007-11-23 07:56 / Łowca czarownic
No właśnie. Słowniczek Kaczyńskiego:
obywatel - każdy kto mnie popiera
esbek - wszyscy pozostali
szermierka / 79.187.37.* / 2007-11-22 10:00
dobrze że profesor Lech Kaczyński, nasz prezydent będzie negochjatorem a nie Berele Lewaertow i Aaron Szechter.

Dla mnie to ważne bo Czesława Kiszczaka nie uważam za Człowieka Honoru !
_janek / 80.52.237.* / 2007-11-22 09:32
wyrazem pogardy dla społeczeństwa obywatelskiego naszego kraju. To nie jest już nawet kwestia kalibru, bądź braku kalibru postaci, już bardziej chyba trudności z percepcją idei demokracji.

Gruzja jest na pewno ważna, tak jak ważna jest Ukraina i ważne są wszystkie inne kraje, ale dla prezydenta Polski, najważniejsza powinna być Polska.
lukkul / 2007-11-22 16:20
Dla mnie p. Donald (nie jest moim premierem),który chce prowadzić politykę lizusostwa względem Rosji i Niemiec -niczego dobrego w tej kwestii nie uczynii.
Nasz prezydent z dumą i godnością reprezentuje kraj. Dla niego największą wartością jest Polska. Nie kłania się Putinowi, nie pada do nóg i nie pozwoli na obrażanie Polski
na arenie międzynarodowej.
Założenia nowego rządu śmiechu warte: Cały budżet jaki przygotował PIS, bez poprawek wystawiło PO.
Polityka zagraniczna PIS, twarda stabilna i sukces możemy blokować Joaniną.PREZYDENT jest THE BEST
Obserwator! / 89.76.187.* / 2007-11-22 22:37
Hej - przyjaciele - czy żeście się blekotu nażarli? Po co te przygryzanie przy samym zadku. Jasne, że i prezydent i premier jest NASZ, choc tylko na jednego z nich oddałem swój głos. No a jeśli chodzi o te mediacje, to rzeczywiście zarówno doświadczenia Kwaśniewskiego z Ukrainą jak i Kaczyńskiego z Estonia nie zachęcają do tego rodzaju aktywności. Oby tym razem wynikło z tego coś sensownego
żelazem w korupcję / 79.187.37.* / 2007-11-22 10:48
a co ci Tusk zaśpiewa ? To co ważne dla Polski, skoro już wspominasz o patriotyźmie, który absolutnie nie interesuje nowego premiera "polskość to śmieszny teatr i brzemię , którego nie mam ochoty dźwigać" to już właściwie się zaczęło. Na 5 miniut przed wtborami Sawicka ju z handlowała szpitalami i ZOZ-ami, zaraz po wyborach uaktywniła sie HGW z propozycją przehandlowania gruntów z planowanej lokalizacji stadionu narodowego, wczoraj, jeszcze przed expoze twojego cudotwórcy dowiedziałem się, że chcę puścić Świdnik i jego helikoptery za 300 mln zł. Ale cyfra ! Tak PZU przehandlowali za cząstkę jednorocznego zysku. itd...
Nic więcej nie usłyszymy no może jakieś orędzie miłości i te wyuczone składane rączki pana premiera i ta maska zatroskanego ale o co ? Ja czekam na wielkie otwarcie 40 piętra .
Sabre / 2007-11-22 09:06 / Tysiącznik na forum
Niewątpliwie pan prezydent dodaje pewną nową jakość, nowy "styl" sprawowania władzy. Bo chyba nikt nie wierzy że ta wizyta była zaplanowana dużo wcześniej - gdyby tak było, kancelaria prezydenta powinna to ogłosić.
Poza tym, bez urazy, ale czy nasz prezydent nadaje sie na mediatora? Nie zna języków, będzie tradycyjnie potrzebował tłumacza. Nie jest też specjalnie elekowentny.
Jak zacznie "mediować", jeszcze wywoła wojnę w Gruzji!
a1die / 79.187.37.* / 2007-11-22 10:53
widzę , że wczoraj chyba skońćzyłeś czytać Tomka Lisa i Żakowskiego, bo dzisiaj brylujesz od samego ranka.

Trzymaj się, już niedługo zabraknie ci argumentów na bronienie Tuska. No chyba, że z Dodą zaspiewacie mu jakiś celebraite song.
Sabre / 2007-11-22 11:03 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy zauważyłeś, ale artykuł jest głównie o prezydencie.
Poza tym, ja nie mam zamiaru bronić Tuska. Ty to robisz bardzo dobrze - brednie które wypisujesz, to najlepsza dla niego reklama. Jeśli będziesz dalej z taką klasą, wiedzą i kulturą atakował Tuska (może na innych forach też?), to wygra on następne wybory prezydenckie w pierwszej turze.
Dlatego lepiej trochę przystopuj.

Najnowsze wpisy